Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar Amazon.de de şu anda Ps4 slim 1tb+2. Kol+Star Wars BF2 299 euro ve TR'ye gönderimi açık. Ben oyunsuz ve tek kol düşünüyordum ama cidden kararsız kaldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

amazon.com/gp/product/B071CV8CG2

238 dolara satın aldım 1tb slim boş kartla satın aldım daha iyi fırsat çıkmazsa alabilirim bunu iyi fiyat gibi .
  • Türkiyeden alabileceğimiz en uygun ve güvenilir yer neresi. Gönül pro istiyor ama fiyattan dolayı slim 1tb yeterli duruyor. 2.kol ve bir pes 2018 şimdilik yeterli. Oyunlar daha sonra uygun fiyata alınıyormuş diye duydum. Kardeşlik v.s bahsediyorlar. Tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi öğrenmekten mutluluk duyarım. Şimdiden teşekkürler.
  • indirimkartımda adlı denizbankın sitesinde fiyatlar güzel gibi;
    https://www.indirimkartimda.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-p
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukercin

indirimkartımda adlı denizbankın sitesinde fiyatlar güzel gibi;
    https://www.indirimkartimda.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-p

500 gb slim 1100 tl uygun değil ithalatçı garantili
  • selcukercin S kullanıcısına yanıt
    Hiç güzel değil. Aynı ürün amazon.com üzerinden 950'ye alınabilir.

Bugün gün boyu kafamı kurcalayan ürün bu, hala düşünüyorum sipariş etsem mi yoksa daha uygun bir bundle olur mu diye? Siz ne düşünüyorsunuz? Star Wars'u sıfır olarak satabilirim ilgilenen olursa. En kötü satıcılar PES 2018 ile kafa kafaya takaslarız diyorlar zaten.

https://www.amazon.de/gp/product/B0765F7HM6/ref=s9u_simh_gw_i1?ie=UTF8&pd_rd_i=B0765F7HM6&pd_rd_r=381396f0-cec0-11e7-8c37-3da6d9ea9702&pd_rd_w=adQMd&pd_rd_wg=APdMR&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=&pf_rd_r=JY9NTNWQF3B4ZMBE207G&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=c210947d-c955-4398-98aa-d1dc27e614f1&pf_rd_i=desktop

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Hiç güzel değil. Aynı ürün amazon.com üzerinden 950'ye alınabilir.

Bugün gün boyu kafamı kurcalayan ürün bu, hala düşünüyorum sipariş etsem mi yoksa daha uygun bir bundle olur mu diye? Siz ne düşünüyorsunuz? Star Wars'u sıfır olarak satabilirim ilgilenen olursa. En kötü satıcılar PES 2018 ile kafa kafaya takaslarız diyorlar zaten.

https://www.amazon.de/gp/product/B0765F7HM6/ref=s9u_simh_gw_i1?ie=UTF8&pd_rd_i=B0765F7HM6&pd_rd_r=381396f0-cec0-11e7-8c37-3da6d9ea9702&pd_rd_w=adQMd&pd_rd_wg=APdMR&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=&pf_rd_r=JY9NTNWQF3B4ZMBE207G&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=c210947d-c955-4398-98aa-d1dc27e614f1&pf_rd_i=desktop

Bende bu paketi düşünüyorum. Karar verene kadar indirim bitecek sanırım :))

• pirate19 kullanıcısına yanıt
    cevap veren çıkar mı bu soruma
  • fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Kargoya verilmedi daha hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 21 Kasım 2017; 17:26:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Slm hocam nerden alacaksınız slim mi fat kasamı alacaksınız

• Slim almayı düşünyorum

sizce bu nasılhttp://www.hepsiburada.com/sony-ps4-1-tb-slim-konsol-ps4-uncharted-collection-ps4-the-last-of-us-sony-eurasia-p-HBV0000055ZEB?magaza=Syd

ama CUH-2016B nedir mesela bu kod hakkında fikrim yok
    Cuh 2116b yeni versiyon ve eski versiyondaki sorunlar giderilmiş
    Sizin dediğiniz eski sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 21 Kasım 2017; 19:4:15 >
  • Acaba black fridayde daha da indirime girer mi kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    hocam bana pek sıcak gelmedi, nakliye kur farkı dahil 1.800 lira bandına gelecek, 2. kontrolcü 170-180 TL TR de. oyun da 190 - 200 TL .
  • Bir şeyi farkettiniz mi.. PS4 1. yılından sonra fiyat olarak kayda değer bir fiyat düşüşü sağlamadı. Demekki yıllar yılı beklemek yerine üç beş fazla verip doya doya oynanmalı.

Bu saatten sonra zaten ps4 Pro ve Xbox one x alınır. Daha altını alıcakların aklına tüküreyim.
  • bu arada pal ntsc-u farkı, 10 TL ye fiş alıp değiştiriyorsun, vc, dlc yani oyunda ekstra harita kıyafet silah vs alamıyorsun, bir de region pal blueray varsa oynatmaz ki bu çoğu kişi için sorun olmaz diye düşünüyorum. Türkçe işletim sistemi tüm versiyonlarda var + pal oyun da oynatıyor sonuçta.
  • uniquereal U kullanıcısına yanıt
    bence ps4 ucuzladı siz farkında değilsiniz ps4 çıktığı yıl 400 $ a satıldı.
    şuan 200$ a abd de satılıyor biz yaşadığımız ciddi kur farkından dolayı anlamıyoruz düşüşü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniquereal

Bir şeyi farkettiniz mi.. PS4 1. yılından sonra fiyat olarak kayda değer bir fiyat düşüşü sağlamadı. Demekki yıllar yılı beklemek yerine üç beş fazla verip doya doya oynanmalı.

Bu saatten sonra zaten ps4 Pro ve Xbox one x alınır. Daha altını alıcakların aklına tüküreyim.

Ben de senin üslubunu seveyim. Umarım anlıyorsun aslında demek istediğimi.

Öncelikle PS4 Pronun PS4'e göre ne artısı var onu araştır. Daha sonra hala PS 4 alacak arkadaşların hangi oyunları oynayacağını bilmeden yorum yapmaya çalışma.

Aklı olmadan fikri olan yeni nesil Türkiye trollerinden birisin. Umarım hayata bakış açını değiştirecek kişilerle yakın zamanda tanışabilirsin. Gerçi tanışmasan daha iyi eminim bu halinle hayatında çok mutlusundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

hocam bana pek sıcak gelmedi, nakliye kur farkı dahil 1.800 lira bandına gelecek, 2. kontrolcü 170-180 TL TR de. oyun da 190 - 200 TL .

Maalesef mesajınızı yeni gördüm, bildirim gelmemişti. Ürün maksimum 1393TL'ye denkgeliyordu hocam. Kuru 4.7den hesaplıyorum bir de. Nasıl 1800 diye hesapladınız anlamadım? Amazondan alışveriş yaptınız mı daha önce? .de'den?
  • 
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.