Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben şimdi gidip almayı düşünüyorum n11 daha şimdiden fiyat artırmaya başladı bile o zamanlar kuponla bile yüksek olacağı kanısındayım,ilerde 4 k tv alırım diyorsanız pro alın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün uğradığım ist torium avm migros da ps4 pro vardı arkadaşlar.
    Bilginize
  • 4k tv 'ninz olmasa bile ilk kez ps4 alacaklar artık pro'dan baslayin derim ..60 fps garanti 1080p'de en azindan cogu oyunda ..alteranatif derseniz benzer sistemin alteranatifini toplarim derseniz 4-5 bin tl xbox'daki alternatifi ise 2700 tl bu acidan ps4 pro alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

4k tv 'ninz olmasa bile ilk kez ps4 alacaklar artık pro'dan baslayin derim ..60 fps garanti 1080p'de en azindan cogu oyunda ..alteranatif derseniz benzer sistemin alteranatifini toplarim derseniz 4-5 bin tl xbox'daki alternatifi ise 2700 tl bu acidan ps4 pro alınmalı

Aynı düşüncedeyim, şuan elimde ps3 var 2 yıldır kullanıyorum. ps4 proya karar kıldım ama takipteyim valla kampanya fln uygun bişi yakaladım mı alacağım :)
  • Bende bugün aldım. Burda 5m migros olmadığı için kipadan aldım aynı firma herhalde, aynı fiyatdı zaten.

• Yakınımda ki migrosda yoktu bende migros elektronik üzerinden internet sitesinden satın aldım. Aradım sordum stokda var hazırlanıyor dediler. Bakalım ne olacak :)

• Bende dün akşam aldım kurdum,artık oyun arama vakti,alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun

• waybe kullanıcısına yanıt
    ithalatçı garantili fiyat olarak gayet makul. Fakat bu tip ürünleri alırken ithalatçı garanti ile satılanlar hep tereddüt içerisinde bırakıyor beni eurasia garantili olan biraz daha uygun olsa düşünmeden alırım.
  • bende mesajlardan sonra pro almaya karar verdim. ama daha avantajlı bir kampanya için beklemedeyim inşallah çıkar bakalım :)
  • Architect_24 kullanıcısına yanıt
    n11'den al gec dostum 1500 tl üstü - 200 ve 1700 tl üstü 300 tl gibi kuponlar gormustum ..

normal fiyatı 1950 tl olsa eurasia garantilisini siz 1650 tl'Ye bile getirebilirsiniz 20 gün sıkın dişinizi derim :)
  • Alsancak kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • kipada da 1599 a pro var

• aliriza81 kullanıcısına yanıt
    Forum bornovadan 1 adet kapatim, 3 adet daha vardi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    her kipa da mevcut mu ? en yakın kipa 50 km o yüzden soruyorum gidip alayım.
  • radagasty R kullanıcısına yanıt
    merhaba ps4 pro kipada indirimde 1599 tl almışken bu fiyata kipadan almanı tvsiye edrim fiyat cok uygun bence
  • S R T kullanıcısına yanıt
    sıkıntı cıkarmaz kolay kolay ps4 paralel ithalatta alınır sonuçta aynı cihaz sadece servis farkı var ama yeni seri almak daha iyi 1216 mat kasa veya slim olabilir slimde optic ses cıkışı yok veya pro al 1599 iyi fiyat zaten para tutan oyunlar
  • Slimde en son çıkan sürüm hangisi 2016a 2016b mi?

• Architect_24 kullanıcısına yanıt
    Bence düz Ps4 slim 1 tb alın geçin. Önceki mesajınızı da gördüm kullanacağım tv 4K değil demişsiniz. Şimdi geleceği düşünerek Ps4 pro ya parayı bayılacaksanız. Ondan sonra yaaa bu oyunları 4K oynamak vardı şimdi diyip ihtiyaç yokken bir de 4K tv araştırmaya başlayacaksınız. Size iyice pahalıya patlayacak. 4K tv almazsanız bu sefer Ps4 pro ya boşa para vermiş olacaksınız.

Bence düz Ps4 alıp, Ps4 Pro yu pas geçip çıktığında Ps5 almak çok daha mantıklı. Çünkü Ps5 çıktığında ister istemez herkes o konsola geçiş yapacak. Kimse ne Ps4 ün ne de Ps4 pro nun yüzüne bakacak o gün. Herkes Ps5 e saldıracak. O yüzden halihazır da birde evde mevcut 4k tv yoksa Ps4 pro ya hiç gerek yok. Şahsen ben öyle yaptım daha bu hafta yeni Ps4 Slim 1 tb aldım, Ps5 çıkana kadar idare eder bu beni :)

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam dedikleriniz mantıklı geldi ne yalan söyleyim :) nerden kaça aldınız acaba ?

• 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.