Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Be4die

Bence eurasia garantisine gerek yok slim cihazlarda hocam ama yine de siz bilirsiniz cunku henuz hicbir kronik sorunla karsilasilmadi slim cihazlarda.12 taksit varsa hic dusunmeden aln psnnde battlefield 1 89 tl onuda dusunebilirsiniz 3 yil rahat oynarsnz guzel oyun

Kronik sorunla karsilasilmadi? Google'a "Overheating problem" yazin bin tane sorun cikiyor.
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Dh de goremedm haberi falan da olmadi ben ondan soylemistim kendi kullandigim cihazda da bir sıkıntı cıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadiköy yazıcıoğlundaki kahramankonsulda uygun hem ps4 hemde dualshock nettede olumsuz yorum yok oradan birerbir görüşüp birazdaha pazarlıkla alanabilir galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: seegoo

quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

Allah yardmcnz olsun hocam

Teşekkür ederim Allah razı olsun.. Bilgiler için de çok teşekkür ederim. Bir iki gün içinde cihazı aldığımda da yazarım burdan :)

Multiplayer düşünceniz var ise şimdiden hazır psn plus indirimde iken almalısınız :)

Peki multiplayer dusuncemiz yok ise?

@zepharoth Hocam masallah, konudaki herkese yardimci olmussunuz son sayfalarda, bu nedenle sizi de etiketlemeyi uygun gordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

PlayStation®Plus: 12 Aylık Üyeligi aldıgım gibi aktiv oluyormu yoksa istedigim zamanda aktiv etme şansım varmı

Aldığın gibi aktif oluyor sonradan aktif etme gibi bir imkan malesef yok.
    Hesabında hali hazırda plus üyelik varsa alacağın 12 aylık plus üyeliği üzerine ilave ediliyor, örneğin hesaptaki plusın bitimine 1 ay kalmışsa 12 aylık aldığında bu süre 13 aya çıkmış oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim Allah razı olsun.. Bilgiler için de çok teşekkür ederim. Bir iki gün içinde cihazı aldığımda da yazarım burdan :)

Multiplayer düşünceniz var ise şimdiden hazır psn plus indirimde iken almalısınız :)

@zepharoth Hocam masallah, konudaki herkese yardimci olmussunuz son sayfalarda, bu nedenle sizi de etiketlemeyi uygun gordum.

Multiplayer oynamıyorsanız plus üyeliğin öyle aman aman bir faydası olur diyemem, sonuçta son yıl içinde verdikleri oyunlar ortada ama yine de 4-5 ayda bir plus ile güzel oyun verildiği oluyor.
    Bugün sona erecek olan plus üyelik kampanyası ile 12 aylık plus aldığınızda aylığı 8,75 TL'ye geliyor. Plus ile her ay en az iki ps4 oyunu veriliyor (tabi bu oyunlar genelde çöp tabir edilen indie oyunlar oluyor ama arada iyi oyunlar da verilmiyor değil), buna göre değip değmeyeceğine karar verebilirsiniz.
    Oyunları tek hesaptan alıp dijital arşiv yapıyorsanız tavsiye ederim çünkü plus üyelik olunca bazı özel indirimlerden de yararlanabiliyorsunuz, yıl içerisinde yapacağınız indirimli alımlarla plus fiyatını çıkartacaktır.
    Fakat multiplayer oynamıyor, oyunları da ayrı hesaplara alıp bitirdikçe satıyorsanız plus çok da şart değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

quote:

Multiplayer oynamıyorsanız plus üyeliğin öyle aman aman bir faydası olur diyemem, sonuçta son yıl içinde verdikleri oyunlar ortada ama yine de 4-5 ayda bir plus ile güzel oyun verildiği oluyor.
    Bugün sona erecek olan plus üyelik kampanyası ile 12 aylık plus aldığınızda aylığı 8,75 TL'ye geliyor. Plus ile her ay en az iki ps4 oyunu veriliyor (tabi bu oyunlar genelde çöp tabir edilen indie oyunlar oluyor ama arada iyi oyunlar da verilmiyor değil), buna göre değip değmeyeceğine karar verebilirsiniz.
    Oyunları tek hesaptan alıp dijital arşiv yapıyorsanız tavsiye ederim çünkü plus üyelik olunca bazı özel indirimlerden de yararlanabiliyorsunuz, yıl içerisinde yapacağınız indirimli alımlarla plus fiyatını çıkartacaktır.
    Fakat multiplayer oynamıyor, oyunları da ayrı hesaplara alıp bitirdikçe satıyorsanız plus çok da şart değil.

Hesap satmayi dusunmuyorum yani hesabimda olacak. ABD ve Turkce oyunlar yuzunden Turkiye'den de almak zorundayim, her dili her yere koysalar keske. Ama her oyunu degil sadece exc oyunlari oynayacagim ps'de, bu nedenle alanim kisitli. Sanirim plus icin odedigim para, bu sinirli sayida alacagim oyunlar icin verilen indirimleri karsilamaz diye dusunuyorum.

Yalniz bir de korkmaya basladim, ps3 var en erken store'da ps4 yok, ileride yeni konsollar geldikce eski konsol oyunlarini silmezler degil mi, steam gibi surekli indirebiliriz?

Sadece exclusive oyunlar için plus almaya değmeyebilir.
    Yalnız ps3 de varsa iş değişir çünkü plus ile her ay 2 ps4, 2 ps3, 2 vita oyunu veriliyor.
    Bu dijital oyun indirme muhabbeti psp-ps3 ile başladı, psp'den direk store bağlantısını kaldırdılar fakat halen psp oyunlarını ps3 üzerinden indirip yükleyebiliyorsun, ileride de serverdeki oyunları silmezler diye düşünüyorum.

• Multiplayer düşünceniz yok ise, PSN plus almanın size çok + katacağını düşünmüyorum hocam aylık verdiği free oyunlar dışında.
  • henüz hiç playstationum olmadı ama bu ara kafaya koydum uygun bir fiyat yakalarsam bir ay içinde pro almak istiyorum. Proyuda almadan PSN madem bu kadar faydalı ve bugün son ucuz günü aliyim diyorum tavsiyelerinize dayanarak. Ps4 proyuda multiplayer için almak istiyorum. Örneğin pes ve battlefield gibi oyunlar için. Sanıyorum doğru karar değil mi ?

Edit: ps4 ü almadan bugün PSN'yi almak doğru karar mı yani sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamece -- 21 Haziran 2017; 11:24:53 >
  • enparayı kabul etmiyor mu işlem yapamıyorum bir türlü ya telefonuma şifre geliyor giriyorum ama olmuyor
  • Arkadaşlar belirtmek isterim n11 den babalar günü kuponunu kullanayım dedim kahraman konsoldan 1 tb modeli sipariş ettim ettikten sonra farkettim kargo süresi 1 hafta sonra neyse artık geçti dedim mesaj attım stok sıkıntısı varmı diye hayır yoğunluktan dolayı dedidiler tamam dedik bekledik kargo günü geçti hala ses yok mesaj attım tekrardan şuan elimizde yok ne zaman geleceği belli değil diyorlar cevap bile vermedim iptal ettim alacak olan varsa onlar için küçük bir not olur.

Bu arada kuponda gitti yokmu bi kampaya yahu 1 tb slim için

• Merhaba aristo1530,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Anladim, o store baglantisi kaldirma olayi kotu olmus ama neyse ps4'e gececegiz nasil olsa.

O zaman almayacagim plus. Zaten yarisini TR'den alacagim oyunlarin, yarisina gelecek indirim icin degmez diye dusunuyorum. Tesekkurler yardimlariniz icin.

Bu arada Yaz geldi, niye hic karne indirimidir, yaz indirimidir, tatil indirimidir falan yok ya PS 4 icin hicbir yerde.
    Benim bildiğim Sony'nin ps4 için yaptığı kampanya var, tekno marketler falan ne yaptılar bilmiyorum.

Sony'nin kampanyası:
    PS4 500 GB slim konsol
    Driveclub
    Horizon Zero Down
    Ratchet & Clank
    3 aylık ps plus
    1499 TL

• Arkadaşlar ilk kez playstation alıcam ve hazır 4K Televizyon almışken pro almayı düşünüyorum şu anda en uygun nerden alabilirim?

• n11 kampanya yapsa konsollarda 1000 tl üstü 100 tl anında indirim falan hemen alsak :))

@n11
  • Babalar gününü kaçırdım bende bayramda bi %11 bekliyorum ona göre alıcam

• Arkadaşlar N11.com'da 33TL indirim varmış. Yalnız ithalat olarak ALB Teknoloji'den mi alsam yoksa bütçeyi zorlayıp SYD'den Eurasia garantili mi alsam karar veremedim. Bütçeyi zorlayacak hiç de durumum yok.ALB Teknoloji'den alışveriş yapanlar var mı acaba burada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aristo1530

Babalar gününü kaçırdım bende bayramda bi %11 bekliyorum ona göre alıcam

Aynı durumdayız N11 indirimi yaptığı anda 100 TL yada ½11 hemen pro siparişi vericem pusuda bekliyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 11611162116311641165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.