Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Bu aralarhttp://www.teknosa.com/urunler/125089058/ps4-500gb-slim-konsol-horizon-zero-dawn-driveclub bunu düşünüyorum. Bakalım şöyle 1 ay içinde kupon felan verirlerse direk alacağım. 500 GB ama ileri de gider 1.5TB alırım değiştiririm. Şu 3 ay kendimi kasmak istemiyorum maddi açıdan . 1 Ay biz de bu sayfadayız anlaşılan

Mağazalarda 1,499 TL'ye satılan Horizon Zero Down+Drive Club+Ratchet bundle'ı N11'de 1.399 TL'ye bulunabiliyor. Sony Garantili.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-500-gb-horizon-zero-driveclub-ratchet-3-ay-psn-plus-P170342462

• Doancrula kullanıcısına yanıt
    Hocam havale yapacağimdan bir de havale ücretini düşünüyorum ben. Muhtemelen 30-40 TL havale ücreti alacaklar benden.60 TL için de beklemeye değer mı bilmiyorum.Zaten ağustosta alacağım.O zamana kadar da bir kupon felan işin içine girerse benim için mükemmel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağımlılık Yapan Adam kullanıcısına yanıt
    1300 e sony garantili varken çöp

• Şu ürün nasıl 1194₺ diyor.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-play-station-ps4-1tb-slim-pal-P182835561

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhanayvaz G kullanıcısına yanıt
    Kutusunu açıyorlar içindeki oyunları alıyorlar daha ucuza gelmiş oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ds4 için mevcut kampanya var mı? Gittigidiyorda 169 tl gördüm en ucuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Kısmetse yarın playstation almak için çıkacam. Oyunla birlikte ikinci kol da almam gerekiyor. Burda neye dikkat etmem gerekiyor? Eurosia garantili ne demek? İthalatçı garantili ne demek? 500 gb mı 1 tb iyidir? Pro olanın slim olandan ne farkı var mesela. Oyunu ayrı almak istesem en ucuz nerden alırım? Gta 5 almak istiyorum

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Sony Eurosia garantisi; ürünün problem çıkarması durumunda garantinin Sony yetkili servislerince sağlanacağıdır. İthalatçı garantisi kapsamında ise; ürünün garantisi ürünü ithal eden firmanın anlaşmış olduğu firmalarca sağlanacağını belirtmektedir. Yani ürününüz Sony Türkiye garantisi altında değildir. Eğer aynı anda çok fazla oyunu yüklenip, medyalar vs'de makinede saklanacaksa 1 TB daha iyi bir seçim olacaktır. Bir oyunun ortalama boyutunu 50 GB olarak düşünebilirsiniz.

Pro versiyon Sony'nin en son geliştirdiği PS4 versiyonudur. Daha güçlü işlemci ve grafik işlemcisi vardır. 4K çözünürlük desteklemektedir. Eğer imkanınız var ise, Pro almanız daha kaliteli grafik imkanı sunacaktır. Fakat oyun desteği konusunda herhangi bir fark yoktur.

Oyunlar için forumun ikinci el bölümünü takip etmenizi öneririm. Bir çok oyunu oradan temin edebilirsiniz.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Hocam hangi bimden aldınız ben hiç bulamadım

Merkezi bimlerde var. Ürünleri satamayan magazalardan alip oralara getiriyorlar. Antalyadan aldim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

quote:

Orijinalden alıntı: Michael07

Sonunda dayanamayip bimden 999 tl ye aldim . Sira oyun ve 2.kol arayışında

Hangi bim? Bim de kaldımıki

Antalyadan aldim . hatta konyaaltinda baska bir bimde de kaldigini öğrendim

• Bimlerde mevcut halen

• quote:

quote:

Merkezi bimlerde var. Ürünleri satamayan magazalardan alip oralara getiriyorlar. Antalyadan aldim ben

Merkezi bimleri nereden buluyoruz?
  • old_hand kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. O zaman sony garantili ve 1 tb alayım. 500 yeterli şu anda ama yarın ne getirir bilemiyorum bu yüzden 1 tb almakta fayda var. Pro malesef alamam slim almayı düşünüyorum bütçem ona yetiyor. Bilgiler için çok teşekkür ederim tekrardan. İyi akşamlar

• N11 de mobile ozel bu haftasonu 50 tl kupon var degerlendirmek isteyen degerlendrsn

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

Merkezi bimleri nereden buluyoruz?

Merkezi derken kenar mahallelerde olmayan sehir merkezinde olan bimleri kastetmistim

• Yazıldı mı bilmiyorum istanbul/üsküdar capitol avm'de bulunan migrosta 1 tb'lık ps4 999 tl yazıyordu yanlış görmediysem, oyun konsolu dahil.
  • amazon.de de bazı oyunlar psn store'un yarı fiyatı, daha önce tecrübe eden oldu mu?
  • Arkadaşlar uygun bi kampanya öneriniz var mı? N11, hepsiburada ya falan baktım da bulamadım sanki. Hepsiburada da 308 liraya kol+oyun veriyor, buna ek bi konsol uygun fiyata bulsam alacam hemen. Gta 5, 2. Kol be konsolu 1600 liraya kadar arıyorum

Ayrıca bimde kalmış mıdır?

Edit: arkadaşlar şöyle bi seçenek var elimde
    SONY PS4 SLİM 1 TB (CUH-2016B) EURASIA 1329 lira + 2.kol + gta 5 308 lira yani toplam 1637 liraya geliyor 6 taksitle

Diğer seçenek ise bimleri tek tek gezip kalan playstation varsa 500 gb ithalatçı garantili alıp üstüne de 308 liraya kol + gta 5 alıp toplamda 1300 liraya kapatmak

Fiyat olarak bimdeki çok daha uygun ama garantisi beni düşündürüyor, bir de almışken 1 tb mı alsam diyorum çok kararsız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MYılmaz4646 -- 18 Haziran 2017; 12:36:54 >
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Psn de gta 5 104 tl n11 de 2.ds4 ise 169 tl 273 tlye alip onlari daha ucuz yapabilirsiniz bir de garantiye takilmayin eger surekli seyahat edip psyi ordan oraya tasiyacak biri deilseniz sıkıntı cıkmaz.Benm kendimin de ithalatci garantili 1 yildir tas gibi masallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Psn de gta 5 104 tl n11 de 2.ds4 ise 169 tl 273 tlye alip onlari daha ucuz yapabilirsiniz bir de garantiye takilmayin eger surekli seyahat edip psyi ordan oraya tasiyacak biri deilseniz sıkıntı cıkmaz.Benm kendimin de ithalatci garantili 1 yildir tas gibi masallah

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-sony-ps4-slim-1-tb-cuh-2016b-yeni-slim-gta-v-plus-2-kol-v2-yeni-447589911/detay

Hocam şöyle bişey almak istiyorum bi yandan da ama 6 taksit zorlar beni :) hepsiburadadan sadece cihaz olarak alıp üstüne de sizin dediğiniz kol ve oyunu almak mantıklı gibi geliyor. Hepsiburada da 12 taksit yapıyolar

• 
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.