Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11561157115811591160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala bir PS4 Pro bundle yapmadılar ya. Sony Türkiye çalışmıyor musun evladım? 1TB cihaz + 3 oyuna 1499 TL koyuyorsun, pro cihaza 1800 TL koyuyorsun akıl mantık bırakmadın.
  • LakrosEu kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar yaptıkları en iyi kampanya dualshock4 lü bundle idi oda 1900 tl. Makine yine 1700e geliyor. Çıkalı 1 sene olacak nerdeyse hala ısrarla 1700 den düşmüyolar. Ayrıca dolar bazında fiyatı 400 dolar şuan 1400tl filan, ayıptır ya. Oyunlu bundle bırak yapmasınlar zaten ellerinde kalan oyunları göz boyayıp geçiriyolar, driveclub uncharted filan. Storeda 30-40tl ye satılan oyunları pakete en az 100 tl den ekliyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurr.611 kullanıcısına yanıt
    Xbox X çıkınca düşürürler fiyatı
  • Gittigidiyor'da PS4 Pro 1 Tb tek kol, Teknosa 5% indirimi ile beraber 1766TL'ye geliyor. Ekstra olarak yapı kredi Worldcard'a 100 TL puan ile 1666'TL olarak görmek mümkün...

Bence fırsat değil ama bu aralar almak zorunda olanlar için yine de iyidir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Ürünün satıcısı kim hocam teknosa mı?

• Evet hocamda bitti galiba dün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS

linkteki ürünün garantisi ithalatçımı sony mi nasıl anlarım? ilk PS4 üm olacak hiç bir bilgim de yok konsollarla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS

linkteki ürünün garantisi ithalatçımı sony mi nasıl anlarım? ilk PS4 üm olacak hiç bir bilgim de yok konsollarla ilgili

İthalatçı garantili. Fiyat 1249 TL'nin altındaysa bil ki ithalatçı garantili :)

• Doancrula kullanıcısına yanıt
    peki hocam ithalatçı garantili olunca bir problem olduğunda garantide kullanıcı hatası diyip kitliyolarmı? sizce sony garantilimi almalıyım ?
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Ben ve 6 arkadaşım, hepimiz ithalatçı garantili ürünler aldık ve hepimiz yaklaşık +4 yıldır tüm gün açık bırakarak kullanıyoruz.
    Bu 7 cihazdan hiçbiri sorun ya da arıza yaşatmadı.
    PS4 cihazlarını daha önceki cihazlarda yaptığımız gibi kırık kullanma yapmadığımız için başına iş gelmiyor :)
    Sağlam ve uzun ömürlüler.

Tabii ki eğer vereceğin +250 TL çok büyük problem değil ise güzel birşey sony eurasia garantili almak.

Bana mantıklı görünen ve arkadaşlarıma tavsiye ettiğim 999 TL'ye Migros'tan 1 TB ürünü almak şu sıra.
    Önceki sayfalarda bunun cevabı ve detayları bolca verildi. Kimine göre ithalatçı garantisi pişmanlıktır, kimine göre de sony garantiye ekstra para vermek enayiliktir. Kişiye ve şansa göre değişebilen bir durum. 1.000 TL verir ithalatçı garantili alırsın sıkıntı çıkar, belki 250 TL belki daha fazla zarara girer pişman olursun ya da 1.250 TL verir rahatına bakarsın.Konsollar kolay kolay sorun çıkaran cihazlar değil ama bu tamamen tercih meselesi. Garantili cihazlarda sıkıntı büyük olursa değişim mümkün, hatta değişim gerektirmeyen problemlerde bile ekstra ücretle yeni cihazla değişim mümkün diye biliyorum. Kısaca o aradaki 250 TL sizin 2 senede başınıza gelebilecek bin bir türlü arıza seçeneğine karşı sizi rahat ettiriyor. İthalatçı garanti ise tamamen şans.
  • Bende aranızda katılmamak için kendimi zor tutuyorum. Yaşım 32, eskilerin oyun manyaklarındanım Pc için tabi. Ama ps almak hiç nasip olmadı. bu sıra alsammı almasam mı diye içim içimi yiyor bildiğiniz heyecanlanıyorum :D eğer pro 1600 1700 bandına düşerse inşallah alıcam. terimleri öğretirsiniz banada :)
  • Bruwkh B kullanıcısına yanıt
    hocam link varmı yoksa mağazalardamı satılıyor slim mi normal ps4 mü çok iyi fiyat çünkü 999 tl

edit: stoklarda kalmamış maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 16 Haziran 2017; 16:7:21 >
    Hocam ithalatçı slim 500gb. Boşver bana kalırsa. Pro almak için girdim, fazlaca araştırdım. Yarın hafta sonu olduğu için n11'de falan kupon-2. kol-oyun kampanyası gibi şeyler olabilir diye bekliyorum. Olmadı yarın oradan babalar günü kampanyası dahilindeki 55 liralık kuponu da kullanarak alcam.

Sana boş ver dememin sebebi de, ben 500GB'lık olanla beraber ekstra HDD alarak oyunları ona stoklayacağıma 1 TB almayı tercih ederim şahsen. Sony garantili olmasa da olur diyorsan, kupon kart kampanyası falan kovalayarak n11'den ithalatçı 1TB'ları da 1100 civarına bulabilirsin. Yine de tercih senin :)
  • Hocam 1780'e düşürebiliyorum. Tamamen aynı pozisyondayız senle ben. Yaşım 32, PC oynadım hep, ilk PS olacak. Sen gibi heyecanlanarak dolanacağıma alayım gitsin. Oynamaya vakit bulamasam da köşede dursun takılırım arada diye alıyorum. Bugün baya baktım, hiç biri bugün kargolamıyor nasılsa Pazartesi gelecek diye, haftasonu kampanyalarına bakmak için yarına erteledim. Haftaya elimde olacak büyük ihtimal. Alırsan PM at birbirimizi gazlayalım :D
  • Ben geçen günde yazdım Pro alın derim ancak illa normal alacaksanız da slim almak mantıklı.Gerçekten ergonomik ve daha iyi tasarlanmış.Pro destekli oyunlar E3'de de gördük oldukça artacak.Hediye çekleri ile uyguna alınıyor.

Ha bi de benim dükkanıma tıklarsanız bir tane kutusunda açılmamış Eurasia garantili 500GB Slim satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 16 Haziran 2017; 16:19:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuzParmak

Hocam 1780'e düşürebiliyorum. Tamamen aynı pozisyondayız senle ben. Yaşım 32, PC oynadım hep, ilk PS olacak. Sen gibi heyecanlanarak dolanacağıma alayım gitsin. Oynamaya vakit bulamasam da köşede dursun takılırım arada diye alıyorum. Bugün baya baktım, hiç biri bugün kargolamıyor nasılsa Pazartesi gelecek diye, haftasonu kampanyalarına bakmak için yarına erteledim. Haftaya elimde olacak büyük ihtimal. Alırsan PM at birbirimizi gazlayalım :D

:))))) sen bi al ozaman bana gaz ver almam için hocam özelden. ben hala paraya kıyamıyorum. 1780 e nasıl ve hangi makine düşüyor bi bakiyim bende :D
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Futbol ve yarış oynayacksanız xbox çok çok daha iyi bir tercih olur. NFS falan kalmadı artık

• Bu aralarhttp://www.teknosa.com/urunler/125089058/ps4-500gb-slim-konsol-horizon-zero-dawn-driveclub bunu düşünüyorum. Bakalım şöyle 1 ay içinde kupon felan verirlerse direk alacağım. 500 GB ama ileri de gider 1.5TB alırım değiştiririm. Şu 3 ay kendimi kasmak istemiyorum maddi açıdan . 1 Ay biz de bu sayfadayız anlaşılan
  • Sonunda dayanamayip bimden 999 tl ye aldim . Sira oyun ve 2.kol arayışında

• 
Sayfa: önceki 11561157115811591160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.