Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.182
Cevap
641
Favori
2.762.144
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/playstation-4-slim-1tb--2-kol--fifa-17-ithalatci-garantili-p-HBV000004H850?magaza=ALB Teknoloji

Mesela bu fiyat ve cihaz nasıldır? Taksit seçenekleri bütçeme uyuyor gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jAkz kullanıcısına yanıt
    Eski oyunları oynamadıysan mantıklı hocam.

Fry Cry 3 Assasein Creed rogue black flag brotherood falan.Uncharted 1,2,3 eski gowlar falan

Ben şimdi sıkıldım bunlardan artık sarmıyor
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Onun yerine n11 de 1120 tl 1tb ps4 var 164 tl de 2.ds4 fifa 17 de psnde 60 tl boyle bir sey yaparsaniz 1344 tlye gelir 150 tlye de 2 tane oyun alrisniz

Bu arada var mi ps4 pro da iyi bir firsat?

• quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Eski oyunları oynamadıysan mantıklı hocam.

Fry Cry 3 Assasein Creed rogue black flag brotherood falan.Uncharted 1,2,3 eski gowlar falan

Ben şimdi sıkıldım bunlardan artık sarmıyor

şuan oyunların ismini duyunca bile sıkıldım burdan gına geldi artık
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    almışken 1 tb al hocam 500 gb yetmeyebilir oyunların boyutları giderek dahada büyüyor
  • Merhabalar,

Fırsat sıcak mı bilmiyorum ama az önce denk geldim. Bim'de PS4 Slim kasa 500 GB 999 TL imiş. Tek kol + oyun yok.
    https://www.tumaktueller.com/bim-2-haziran-aktueli-indirimli-urunler-katalogu.html

Edit: İthalatçı Firma garantisi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlimls -- 29 Mayıs 2017; 16:35:23 >
  • Pro için beklemedeyim ben de. Geçen hafta hepsisonyde 2.kol ve cihaz 1900dü. 1650-1700 civarına geliyodu. Şöyle bir oyun eklenmiş halini filan o fiyata verirler karne döneminde filan umarım

• Doğru düzgün oynamadım hocam en son bitirdiğim oyun GTA San Andreas tı ps3 de o da kuzenin ps de bitirmiştim :D Ps kullanmadıgım için düzenli oynadıgım işte pes falan var
  • jAkz kullanıcısına yanıt
    O zaman ucuz yollu çok oyunlu bir sistem.Futbol Basket oyunu oynamaya gerek görmüyorsan.

Uncharted serisi
    Gow serisi
    Last Of us
    Cod modern warfare serisi
    Assasen creed Brotherhood,Revaltions,Black Flag,Rogue iki ve üç
    Sniper elite 2,3
    Metro oyunları
    GTA4 GTA5
    Crysis 2 Crysis 3
    Watch Dogs ilk oyunu
    Bf4
    Bf Hardline
    Fry Cry 3,4

online mod olanlarıda oynayabilmiş olursun hem.Ps3 de bir çok oyun sürekli indirime giriyor artık.İkinci el alırsanda 600 den fazla verme kırık olsada orjinal oyunlu olsada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 29 Mayıs 2017; 19:5:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Onun yerine n11 de 1120 tl 1tb ps4 var 164 tl de 2.ds4 fifa 17 de psnde 60 tl boyle bir sey yaparsaniz 1344 tlye gelir 150 tlye de 2 tane oyun alrisniz

Bu arada var mi ps4 pro da iyi bir firsat?

Hocam psn nedir biraz açar mısınız?

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Playstationun icindeki oyun marketi bir nevi psnin steami gibi.

• bim deki alınmazmı ciddi ciddi

• flatron58 kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi adam gibi garantisi yok. Bir sorun olsa 999 lira çöpe gider. Ben zamanında garantisiz Ps3 aldım sorun olmadı ama Ps4'te bunu yapmam orası ayrı. Açıkçası pek sıcak bakmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

bim deki alınmazmı ciddi ciddi

ticaret için alınır, mesela 10 tane al, 1200 den okutsan 10 tanede 2000 kar..

ama kullanmak için almam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Playstationun icindeki oyun marketi bir nevi psnin steami gibi.

Anladım hocam sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

quote:

Orijinalden alıntı: max0007

alınmaz.

ben geçen sene aralık ayında 1 tb.slim euroasia garantili cihazı 999 tl.ye aldım. 6 taksitle.

düşer fiyatlar orginal ürünlerde.

Gecen yil mayista dolar 2.90 suan 3.7 yazip ciziyonuz eyvallahda biraz mantikli olun yahu.

''serbest piyasa ekonomisi'' hakkında biraz bilgi sahibi olmak lazım anlamak için.

evet ben o dediğim ürünü dediğim fiyata aldım. ürünü satanın amacı sadece üründen kar etmek değildi. aynı zamanda kendi site ve kendi kk reklamı için o fiyata satış yaptı.

site adı indirimkartımda.com
  • max0007 M kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ediyor musunuz hocam?
  • ben kızıma yeni yıl hediyesi olarak almayı düşünüyordum. uygun fiyata 6 taksit ve euroasia garantili bulunca aldım.

şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım. çocuk bayağı uzun saatler oynuyor ve hiç bir şikayet de bulunmadı şu ana kadar. ben de ara sıra pes atıyorum eski günlerin anısına :)

tabii bu iş biraz bütçe ve zevk meselesi. çok paran var ve progamer isen elbette ps 4 pro al derim. ha yok ben çocuğa alacağım veya kendime günde 3-5 saat oynarım diyor ise. düşünme al geç. konsol da oyun gerçekten çok farklı.
  • max0007 M kullanıcısına yanıt
    konsol almaya kararlıyımda fiyat olarak bakınıyorum hocam.BİRde sony garantili baya iyimiş hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 30 Mayıs 2017; 18:48:18 >
  • 
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.