Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.182
Cevap
641
Favori
2.762.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "turkce arayuz ve son surum sürüm" den kastınız ne ? nasıl cezbetti ben orayı anlayamadım ? ps3 yada ps4 de Türkçe arayüzü olmayan mı var?
  • PS pro için en uygun HDR li 4k nedir beyler. 3000 TL yi gözden çıkaracakmıyım
  • Zuckuss kullanıcısına yanıt
    Tr garantili hocam ikiside ama slim de sorun yaşayan bazı arkadaşlar var forumda o yüzden tereddütde kaldım çok ısınıp kasma yapıyo diyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 proya 12 taksit yapan yer bulsam almak için kesemi zorlayacağım ama hep 9

• quote:

Orijinalden alıntı: Vstrix

PS pro için en uygun HDR li 4k nedir beyler. 3000 TL yi gözden çıkaracakmıyım

4K ve HDR'li diyorsan bahsettiğin para x2 yapmalısın. Sırf 4K ile yetinebilirsin 3000 TLye. Eğerki tam anlamıyla 4k ve hdr keyfi yaşamak istersen >6000 TL , Tabi tv boyutu önemli. 50''ten aşağıya düşme bence kalite almak istersen.
  • benim tv de hdr var mı nasıl anlarım?
  • buraksenyuz kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla satin alinan.üründe ilk ay ariza cikmasi halinde tamir yerine direk degisim ya da para iadesi hakki var tüketici nin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Ps4 proya 12 taksit yapan yer bulsam almak için kesemi zorlayacağım ama hep 9

Hocam nerde 9 taksit ya bende onu arıyorum

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada Sony Euraisa garantili 1699 tl 9 taksit

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksenyuz

quote:

Orijinalden alıntı: Vstrix

PS pro için en uygun HDR li 4k nedir beyler. 3000 TL yi gözden çıkaracakmıyım

4K ve HDR'li diyorsan bahsettiğin para x2 yapmalısın. Sırf 4K ile yetinebilirsin 3000 TLye. Eğerki tam anlamıyla 4k ve hdr keyfi yaşamak istersen >6000 TL , Tabi tv boyutu önemli. 50''ten aşağıya düşme bence kalite almak istersen.

Ben Lg 49uh770v aldım . Hem 4k hem super HDR var . 2900 e almıştım şimdi 3200 e alınabiliyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 piyasas çok saçmalaştı, 1216 lar 970 tl ye kadar indikten sonra piyasada gözükmez oldu, 1089 tl ye kadar yükseldi. bide ihtalatçı fiyati. ithal slim 500 gb 1109 tl iken slim daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: games087

ps4 piyasas çok saçmalaştı, 1216 lar 970 tl ye kadar indikten sonra piyasada gözükmez oldu, 1089 tl ye kadar yükseldi. bide ihtalatçı fiyati. ithal slim 500 gb 1109 tl iken slim daha mantıklı

İthal slimde çıkacak sorunlarda garanti sorunu nolacak peki hocam?

1216 yı farcry primal ile 1000 liraya malettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pro alan arkadaşlar hesabınıza 10 usd yatırmış ps store hediye olarak.
    30 kasıma kadar kullanmayı unutmayın.
    25 inde buyuk indirim var ben o gune saklıyorum
  • Zuckuss kullanıcısına yanıt
    iyi fena fiyat değil hayırlı olsun, slimde sorun çıkar mı bilmem sonuçta 1216 lar son seri iken slimde aynı mantıkla yapıldıysa hata cıkcagını düşünmüyorum ki 1216 larda ithal, en azından yakın fiyata slim almış olunur

• hangi model ps4 almalıyım?slim,mat,???en iyi seri hangisi? (Ps4 pro almayacağım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

hangi model ps4 almalıyım?slim,mat,???en iyi seri hangisi? (Ps4 pro almayacağım)

Hocam araştırmalarıma göre mat olarak 1216a en iyisi. Ondan sonra çıkan slim ise maddi durum yeterli ise daha iyi bir tercih olacaktır. Bunlar bir haftalık araştırmalarım bu arada. Tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilgi vereceklerdir.
  • Slim modelin bir seri numarası falan var mı tercih için ? Birde slim model mat modelden daha mı iyi?
  • Monitor ile kullanacagim sanirim pro almaya gerek yok. Ucuza alacagim yer var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

Slim modelin bir seri numarası falan var mı tercih için ? Birde slim model mat modelden daha mı iyi?

D chassis olarak geçiyor. Boyut olarak daha küçük. Onun dışında performans olarak falan bir fark yok bildiğim kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

pro alan arkadaşlar hesabınıza 10 usd yatırmış ps store hediye olarak.
    30 kasıma kadar kullanmayı unutmayın.
    25 inde buyuk indirim var ben o gune saklıyorum

25 inde ps store da ne indirimi olucak hocam??

• 
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.