Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Capslock satıcıdan fifa 17 ve kol aldım. Fifa da bandrol felan Yok. İçinde Kitapçık vs çıkıyor mu normalde. Öyle birşey de Yok ? Türkçe vs dediler kabında herhangi birşey de yazmıyor. Varmı bilgisi olan arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg de 100tl chippara kampanyasıyla mediamarkt mağazasından aldım ps4pro mu 1599 a geldi kavuştum sınunda hayırlısı

• sayın antrepocu makine ve oyunları 350 üste verip ben alacağım. oyunlar olmazsa bir anlamı yok zaten
  • N11 600/70 kuponu olan var mı acaba?

• ucuzbudur.com da 950 tl ye ps4 ithalat 1216a serisi var. kombo yapılabilir aslında 5tl siteye yorum yapınca indirim yapıyor,bkm+denizbank %20 ile siz ne desiniz .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

arkadaşlar dün amazondan almıştım ürünü bildiğiniz gibi. bugün tahmin ettiğimden daha fazla çekim yapıldığı için (980 tl ) siparişimi iptal ettim.
    yüzde 80 iadem yapılacaktı ve bana 850 lira gibi bir miktara gelecekti ama yatmama ihtimalini de düşünerek kumar oynamadım ve bugün gittigidiyordan siparişimi verdim.

1025 tl'ye geldi.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-500gb-slim-cuh2016a-yeni-kasa-playstation-242866416

Amazon parayı geç çektiği için kur farkı mı aldı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

arkadaşlar dün amazondan almıştım ürünü bildiğiniz gibi. bugün tahmin ettiğimden daha fazla çekim yapıldığı için (980 tl ) siparişimi iptal ettim.
    yüzde 80 iadem yapılacaktı ve bana 850 lira gibi bir miktara gelecekti ama yatmama ihtimalini de düşünerek kumar oynamadım ve bugün gittigidiyordan siparişimi verdim.

1025 tl'ye geldi.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-500gb-slim-cuh2016a-yeni-kasa-playstation-242866416

Amazon parayı geç çektiği için kur farkı mı aldı hocam?

Hem gec cekti, her gun kur artiyor malum. Sanirim bankada ufak bi komisyon aliyor tl'ye cevirirken.

• Ps4 1216a ve Far Cry Primal 600/70 ve Finansbank 1000/100 ile 1088+15-100=1003 liraya geldi
    Sabah kaldırıldı ürün ama ürünümğ iptal etmeyecek yasin elektronik. 200 lira daha pahalılaşacağını çok şanslı olduğumu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuckuss -- 18 Kasım 2016; 11:00:08 >
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01M0CW1EC/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

ps4 slim 1tb + cod iw + 2. kol 1160 gibi bir fiyata geliyor sizce nasıl?
    pazartesi günü bu şekilde kalırsa almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aztechsnk

https://www.amazon.de/gp/product/B01M0CW1EC/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

ps4 slim 1tb + cod iw + 2. kol 1160 gibi bir fiyata geliyor sizce nasıl?
    pazartesi günü bu şekilde kalırsa almayı düşünüyorum.

nasıl 1160 dostum 1319 tl ye den geliyor
  • aztechsnk kullanıcısına yanıt
    o paraya pro alırsın dostum amazondan ne ps4 ü.
  • TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Mesajı attığımda fiyatı 321 avroydu artıp azalıyor sürekli.

• serqan_ kullanıcısına yanıt
    Pro 1400 küsür ve oyun yok.
    321 avrodan bu alınırsa bu cod iw yi ve 2. Kolu satınca baya ucuza gelmiş oluyor.

• kargo ve gümrük vergisi dahil mi bu fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckuss

N11 600/70 kuponu olan var mı acaba?

Hocam n11 deki cardfinans kampanyası enparayıda içeriyor mu?
  • card finans diyor dostum enparaile ne alakası var.ya da ben sormak istediğini anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

card finans diyor dostum enparaile ne alakası var.ya da ben sormak istediğini anlamadım

İkiside finansbank kartı ya hocam onu sormak iştemiştir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

card finans diyor dostum enparaile ne alakası var.ya da ben sormak istediğini anlamadım

İkiside finansbank kartı ya hocam onu sormak iştemiştir

tamamda card finans kredi kartı.enpara ile alakası yok geçerli değil yani.
  • ps4 euroasia garantili 1 tb slim 1200 lira uygun mudur sizce? Cuh2016b cihaz.
    Bir de makbulü nedir bu cihazın? Pro deniyor pro mu almalı ilgilenen arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  • bütçen musait ise kesinlike pro al.
  • 
Sayfa: önceki 11051106110711081109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.