Şimdi Ara

Sony PlayStation 5 Pro için muhtemel çıkış tarihi paylaşıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla hocam pc ile işi olmayan konsol alsın pc her yer hile konsolda kafa rahat oyun kiralama var hediye oyun var kütüphane var hile yok dondu kastı virüs yok, ülke yeterimce sorunlu zaten o yüzden konsola geçtim valla ne yalan diym

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Neden 2 seneyi çıkaramadı ? Pro modeli çıkıyor diye mi ? Hala ps4 ilk kasa ile ne oyunlar oynanıyor.
    Ps5 düz model 7 seneyi çok rahat götürür.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CWaRRioR kullanıcısına yanıt

2020 de çıkıp TLOU 2 den daha iyi görünen bir oyun var mıdır?

Bu arada evet konsol son nefesini veriyordu evet içindeki donanım leş gibi vs vs ama bunların hepsini o dönem sadece 300-400$ a yapıyordu. Şuan günümüzde güzel grafikler ve yüksek FPS ile oynamak için gereken ekran kartı 400$ dan başlıyor ama aynı grafiği sağlayacak konsol ise 500$. Üstüne birinin ömrü 8 sene diğerininse maks 4-5 sene.

• 1080P ve 60 fps her oyun için şart olmalı. 30 FPS oyun gördüğüm zaman moralim sıfıra iniyor. 30 FPS oyunlar kasım kasım kasılıyor.

• Berringer B kullanıcısına yanıt

Dinamik çözünürlük diye bir şey uydurmadılar... Dinamik çözünürlük her daim zaten konsol dünyasında vardı...

• Ps4 hala iş görüyor gayet... Gow ragnarok, last of us part 2... Hala çatır çatır oy atıyor mübarek.. Ps5'e geçmeye hiç ihtiyaç duymuyorum şu An için. Birde 9.0 jb yapınca ohhh yeme de yanında yat.. Şöyle bir oyunlar çıksın o zaman bakarız...

• 25-30 FPS ile Last Of Us 15 oynatsa bile hiçbir anlamı yok. Bu devirde 25-30 FPS şaka mı ?

• Ps4 ile ps4 pro arasinda fark degistirmeye degmezdi simdi bu ps5 de durum ayni olacak sanirim..

• Yalan haber daha bugün okudum bsc de içerden sızıntı yaşanmış pro ve slim modeli gelmeyekmiş adamlar ps6 için çalışıyormuş ps5 in üretimine bu yıl son vereceklermiş onun yerine okuyucu diski söküp takmalı model üretilecekmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    PS4 Pro çıkarken de aynısını söylemişlerdi. İkisine de aynı oyunlar çıktı hiç şaşmadı hatta son yıllarda PS5’e çıkan oyunlar da çıktı. O yüzden boş yapmayalım.

Not: PS4 ve PC sahibiyim, PS5’im yok..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Haber asparagas gibi geldi çünkü detay sıfır sadece kar suyu kaçırma operasyonu gibi bir haber olmuş.

Diğer yandan eksisi gibi nesiller arası süre uzun tutulamıyor, sonra pro model'de ana damarı bozmayacak ne derece farklı bir donanım güncellemesi yapabilirler bu sıkıntılı bir durum, pandemi sebebiyle hem yonga üretimi hemde son kullanıcıya tedarik tarafında buhran döneminde olduğumuzdan önünü arkasını kestirmek zor.

Yakında aslı astarı çıkar, kafa yormaya gerek yok. hem daha ps5 'in dibini gören ulannnn dedirten kç oyun var ki?

• Pro çıkacağını sanmıyorum yükleyerek oynanacak son nesil ps5 olur . Bundan sonraki konsollar artık tam dijital olur ve Server üzerinden oynanılır

• 2023 ilk yarısında mı daha ps5 in stok sorunu çözülemeden :)) ps5 pro gelir diyorsunuz.

Kanka ilk olarak 3yıl oldu ve ps5 pronun çıkması ps5 bitti demek değil aynı oyunlar yine çıkacak ps4 pro çıkınca ps4 slimde filan oynanmadımı bende bilgisayarcıyım ama konsol her türlü uzun süreli kullanıma sahip

• zafergn kullanıcısına yanıt

En popüler oyunlar geliyor evet ama şuan ghost of tsushima inFamous gibi oyunlar gelmiyor şuan ps5in normal hali bile 6 7 yıl götürür ve sanırım sadece korsan oyun indiriyorsunuz son zamlardan sonra pc oyunlarının fiyatını bilmiyorsnz 2si aynı fiyat aradaki fiyat farkı max 100 200tl oluyor

• Yurtsever1453 kullanıcısına yanıt

dostum konsoldaki 30 fps ile pc deki farklı ,pcde 30 fps akıcı değildir ,fakat konsolda çok rahatsız etmeden oynanır..Teknolojisi oyun yapımı buna göre..

• Ne güzel millet playstation oynuyor biz kumda oynuyoruz.. Para yok zemin kat evde kombi bile yakmıyorum komsunun kombiden ısınıyorum..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.