Şimdi Ara

Sony PlayStation 5'in prototipine ait fotoğraflar ortaya çıktı iddiası [Güncellendi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
8.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz fake resimler ps3 çıkmadan önce de çok düşüyordu. Resmin sahte olduğu zaten neresinden baksan belli. Haber değeri taşımayan boş bir konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abuk sabuk oyun fiyatlarından olsa gerek, PS3 te oynadığım oyun sayısının 10 da 1 ini Ps4 te anca oynadım. PS 5 uzaya çıksa almam artık.
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Hala o çöp site kaldımı ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fotoğrafın fake olduğunu konsol sistemlerini bırak elektronik cihazlar ile iç içe olan kişi zaten anlar. Hiçbir sistemde restart the ps, xbox vesaire gibi bir ifade kullanılmaz. Restart the system yazar. Fake fotoğrafı tasarlayan kimse tam bir beyin fakiriymiş.

• 4k 60 fps orta ayar pc için 10 bin harcamak gerekiyorsa, ps4 en düşük ayarda , yumuşatma açık çizgifilm görüntülü bir oyun deneyimi sunacak demektir.

• haberin çöplüğü

yahu adamlar development kitleri zaten geliştiricilere çok tan yollamış

konsolun donanımı vs aylardır belli

tasarımın haber değeri yok

alıp televizyonun altına koyacaksın duracak işte
  • 3Dyazıcılar çıktıktan sonra fake haber çıkması daha kolay oldu

• Haber sahte ise, ya haberi kaldır, ya da başlığa sahte çıktı yazın, yok illa tık olsun.

• Düzenleme notunu görmeden sahtedir dedim ve yanılmamışım. Ps4 'ten bile daha kötü bir görüntüsü var ve parkenin üstüne koymuşlar Millet de ciddi ciddi yorum yapmış :) Ya da ironi yapmışlar ben anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

haberin çöplüğü

yahu adamlar development kitleri zaten geliştiricilere çok tan yollamış

konsolun donanımı vs aylardır belli

tasarımın haber değeri yok

alıp televizyonun altına koyacaksın duracak işte
    Nereden biliyorsunuz developer kitlerinin hazır olduğunu kaynak var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görsel olarak şıklıktan ziyade kullanışlı olmasına önem verilsin yeterli, birde daha iyi soğutma sistemi olmasını istiyorum.

Büyük ihtimalle neslin başlangıcı düz ps5 ile olacak, zamanla donanımların yetersiz kalmasıyla pro modeli tarzında güncelleme olacaktır.

Bu nesilden en büyük beklentim, geriye uyumluluk olması fakat firmaların pekte hoşuna gitmeyecektir. Mesela Rockstar, oyunlarını neredeyse tüm nesillere ve platformlara ayrı ayrı çıkartıp ciddi paralar kazanıyor. Umarım böyle bir yenilik olur.
  • Ps3 gibi duruyor hoş ki işlevi de ps3 kadar olur.

• Artık ps3 lere de hq tarzı mobil cpu koymanın zamanı geldi bence. Aynı 200w cpu yu lehimlersen o alet yanar çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Nereden biliyorsunuz developer kitlerinin hazır olduğunu kaynak var mı?

Alıntıları Göster
    oyun yapımı süreçleri 3-5 yıl hatta daha fazla. oyun yapımcıları konsol çıkmadan aylar yıllar önce çalışmalara başlamak zorundalar

oyun tarihinde sürekli böyle olmuştur ve olmak zorundadır

kaynak

playstatin 5
    https://www.vg247.com/2018/03/08/ps5-dev-kits-sent-third-party-developers-earlier-year-rumour/

playstation 4
    https://www.pocket-lint.com/games/news/playstation/118007-new-ps4-dev-kit-with-developers

playstation 3
    https://kotaku.com/5896996/the-next-playstation-is-called-orbis-sources-say-here-are-the-details

• Bu nasıl haber yapmak

• Tasarım bence çok kötü. Mevcut ps4 den daha iyi bundan tasarım olarak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps5 çıksada kırık ps4 alıp rahat rahat oynasak. ps3 de grafikler çamur gibi artık çekilmiyor ama ps4 de oynanacak bi sürü oyun var. ( 3310 sahibi bir F@kir :)

• Her yeni konsol çıkmasına 2 sene kala gelen sahte tasarımlar. Daha çok gelir bunun gibi sahte haberler.
  • Tasarım kesinlikle daha iyi olur diye düşünüyorum, çok sıradan gözüküyor

• Oyun fiyatları bir yana, oyun yapım süreleri bıktırdı beni. Minimum 5 sene bekle ama 1 günde bitsin. Sony zaten kaç yıldır aynı oyunları ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. Hala hiç birinden net çıkış tarihi yok. Bu E3'ü de pas geçiyorlar. Neslin sonuna geldik bu aşikar. Bir an önce 2019 gelsede herşey netleşse. İyice sıkmaya başladılar. Milletteki bu peygamber sabrını da anlamıyorum. Hala bu oyunların 2020'den önce gelmeyeceğini savunanlar var. 2020'ye kadar yeni konsolu çıkartmayıp, 2019 bitmeden tüm exc. oyunları çıkartmamak resmen ihanettir. Adamlar ellerinde Tlou 2 ve Death Stranding var diye resmen yatmaya alıştılar. Microsoft'un başarısızlığı ve Sony'nin oyun konusunda rakipsiz olması iyice bir taraflarını kaldırdı. Aynı firmadan, 2 senede bir çıkan ama kaliteli oyunlar olduğu Ps2 dönemini özledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 2 Aralık 2018; 9:55:34 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.