Şimdi Ara

Sony PlayStation 4 Pro + 2 orijinal kol + 3 orijinal oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sony PlayStation 4 Pro + 2 orijinal kol + 3 orijinal oyun

DİKKAT ! Bu ürün sadece İstanbul, Beşiktaş, Bebek'ten elden teslim edilmek şartı ile satılıktır. Hiç bir yere gönderim veya teslim söz konusu değildir.

PS5 aldığım için Sony PlayStation 4 Pro'mu satıyorum.

Satışa dahil olan parçalar:

1 x PlayStation 4 Pro konsol (CUH-7016B),

2 × DualShock 4 (v2) (birisi siyah, diğeri beyaz),

1 x Gamepad için mikrofonlu kulaklık,

1 x Gamepad için USB şarj kablosu,

1 x HDMI kablosu,

1 x Güç kablosu.

3 adet blueray formatında orjinal PS4 oyunu. Bunlar:

· The Witcher 3 Game of the Year Edition

· Horizon Zero Dawn

· Prey

Cihazın yazılımı güncellenmiş ve satılmak üzere fabrika formatıyla formatlanmıştır. Cihazda kayıtlı kullanıcı hesabı yoktur. Kullanmaya başlamadan önce sıfır alınmış cihazlardaki gibi kurulumu yapılmalıdır.

Bu cihazın ilk sahibi benim, PS4 Pro Türkiye'de satışa çıktığı zaman bir zincir elektronik marketten satın aldım ve sürekli olarak ev ortamında kullandım. Garantisi bitti. Cihaz hiç tamir görmemiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Cihaz ile birlikte gelen DualShock 4 gamepad'in arka kısmındaki etikette kullanıma bağlı yıpranma söz konusudur. Resimlerde görülebilir. Asla sigara içilmeyen bir ortamda kullanıldığını da belirtmek isterim. Bu cihazı haşat olmuş kafe makineleri ile karıştırmayınız.

ÖNEMLİ BİLGİ: Cihazın kutusu Samsun'daki baba evimdedir. Kutusunu, cihazı satın alan kişi istediği taktirde, 1 hafta içerisinde "alıcı ödemeli olarak" göndertebilirim.

Cihaz, aksesuarları ve oyunlar bir set olarak pazarlıksız 3.250 TL'ye satılacaktır. Ayrı ayrı satış yoktur. Alıcı ücreti banka hesabıma yatıracak ve sonrasında ürünü İstanbul, Beşiktaş, Bebek'ten elden teslim alacaktır. Pazarlık yoktur ve pazarlık mesajlarına cevap verilmeyecektir. Ayrıca donanımhaber üyeliği çok yeni ve/veya geçmişi olmayan üyelere satış yapmama hakkını saklı tutarım.

Saygılar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.