Şimdi Ara

Sony PlayStation 3 hakkında herşey (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
126.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalinden alıntı: surur1

Pc ler PS3 ü geride bırakır geyiğine niye giriyosunuz çözemedim.....

Oyun konsolları adı üstünde oyun oynamak için tasarlanmışlardır ve bunların Masaüstü bilgisayarlara karşı üstünlükleri sadece GPu hızları vs. deildir....

--Taşınabilirlilik!

--Kolay Kullanım (Özellikle küçük yaştaki çocuklar için)

--Grup eğlencesi (Ps3 aynı odada 7 kişinin eğlenmesine olanak verecek..Pclerdeki Online oyunların tersine konsollar sosyalleşirken oyun oynatabilir..Maalumunuz winninG!!)

--Upgrade ihtiyacı duymama!!! (Bilgisayarının 2. yılını doldurup da upgrade düşünmeyen var mıdır? Ps2 1999 da çıktı sene 2005 hala oynuoz upgrade yapamayacağını bilmek güzel bişi!!)

--Bilgisayarın aksine daha az kırılgan yapı (Playstationum göçtü!! diyen varmı?)

Daha akla gelebilecek birsürü madde var ayrıca ikisinden biri tercih edilmeli diye bişi sözkonusu deil pekala çoğu tanıdığımın bilgisayarı ve PS2 si var

Bence kaç para olursa olsun sırf sosyalleştirme ve salonla barışık olma öelliklerinden ötürü alınabilecek süper bi ürün PS3!!!
    USB MUD kolları var pcde de .. User Swap sayesinde FIFA da takım halinde oyun yürütülebiliyor.
  • arkadaşlar ps3 şuan avrupada satışa sunulmuş ve satış fiatı 1500$
  • yes under thx man
  • quote:

Orjinalden alıntı: g.toker

arkadaşlar ps3 şuan avrupada satışa sunulmuş ve satış fiatı 1500$

tabii tabii hatta ben oynuyorum su an
  • Çıkış fiyatı 600 $'dan aşağı olmaz bence.Tabi bi de HDTV gerekir.Yani toplam bi 3000 $ para lazım.
    Asıl dert oyun fiyatları.Beş tane oyuna makineye verdiğimiz kadar para ödeyeceksek yandık.Ki PS2 oyunları bile 100 YTL civarında.50 GB'lık Blue-Ray üzerinde gelen PS3 oyunları bizim memlekette ne kadar olur, düşünmek istemiyorum.Oysa Amerika'da 60 $ olacak oyunlar.Üstelik Amerikan vatandaşlarının gelir düzeyinin bizden çok yüksek olduğunu düşünürseniz, o fiyat onlar için hiç birşey.
    Eeeeee, kimse kusura bakmasın, madem öyle ben de korsanları zengin ederim."PS3 oyunlarının kopyalanması çok zor" geyiklerine hiç kanmayın.Adamlar onun için bilim adamı tutarlar be.Aha buraya yazıyom; alet çıktıktan taş çatlasın 3-4 ay sonra çipi de çıkar.
    Bizde de 50-60 $ olsun, ben de orjinal alırım, söz.
  • Ayrıca, şu PS PC'yi döver meselesi ile ilgili söylemek istediklerim var.Ben de konsolcuyum.Aynı zamanda da PC oyuncusu.Konsol denilen cihaz upgrade edilemediği sürece PC tarafından geçilmeye mahkumdur.Nitekim PS2 geçileli yıllar oldu.Ama PS3 çok daha gelişmiş bir alet.Ve şu an kullandığımız konsolların en büyük dezavantajlarından olan düşük çözünürlük, yetersiz fizikler ve AA uygulanamaması gibi sorunları fazlasıyla aştığı için daha çok uzun süre PClerle kafa kafaya gidebilecek.Hiçbir zaman PCleri gölgede bırakamayacak, emin olun.Nvidia'nın PC için çıkardığı son GPu'su 7800 bile PS3'ün RSX'inin performansına çok yakın.Yani bir iki nesil sonraki kartları RSX'i geçecek.
    Zaten her koşulda biz oyuncuların işine yarıyor bu rekabet.
  • abi nolursa olsun playstation pc yi geçemez eninde sonun pc yine geçecek.ama fiyat performansta bişey diyemem.ama en kalite grafikler eninde sonunda pc ye çıkacak.bu böyle yani bunu inkar etmenin anlamı yok.en basitinden fizik kartı.
  • arkadşlar bence 300$ imakansız,hatta 500$ bile olsa bence değer bu alete...ama xboxla rekabete girecek olması fiyatları biraz aşağı çekebilir...
  • zkesinlikle 3000 dolar olmaz. çüğnkü sony 399dolara mal ediyomuş
  • 500 dolar olursa Sony nal toplar. Orası açık bence. Bu arada Microsoft da Xbox360 ı 75$ zararla piyasaya çıkarmış. Satacakları oyunlarla bunu çok rahat telefi ederler. Yakında konsolları bedava verirlerse şaşmayın :)
  • bende PS3 almayı düşünüyorum merakla bekliyorum...yılbaşında çıkacakmış diye duymustum....umarım hem kendisi hemde oyunlarının Türkiye fiyatı uygun düzeyde olur ve herkes faydalanabilir...
  • ps3 de formula one oyunu harika
  • makine türkiyeye gelsin cafeler elbet müşteri için makinelerden alırlar gördükten sonra bende almak istiyorum.
  • evet arkadaşlar gerçekten çok güzel ama hiç zannetmiyorum 300-465 usd olacağını neyse hayırlısı bekleyelim ve görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: serrrrro

evet arkadaşlar gerçekten çok güzel ama hiç zannetmiyorum 300-465 usd olacağını neyse hayırlısı bekleyelim ve görelim

aynen serrrrro arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebellion

quote:

Orjinalden alıntı: serrrrro

evet arkadaşlar gerçekten çok güzel ama hiç zannetmiyorum 300-465 usd olacağını neyse hayırlısı bekleyelim ve görelim

aynen serrrrro arkadaşım

bende sanmıyorum bu kadar ycuz olcağını..ama inşallah olur
  • sony yine en iyisini yapmışşş helal olsun...
    azım acık kaldı walla
  • Grafikler ve ses dışında PS2 den en ufak bi farkı yok bunun...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.