Şimdi Ara

Sony PlayStation 3 hakkında herşey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
126.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işini görmek için bir pc alacaksnı. oyun oynamak içinde konsol alacaksın. pc yede hiç uprade yapmayacaksın 5-6 sene kullanacaksın. bakalım ozaman pc piyasası ne oluyor. bu pc piyasası sırf milletin oyun merakından dolayı hareketli oluyor.
  • bu cihazlar pc gibi kullanman1n bi yolu yokmu alo... bilen birileri varsa konu_sun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: El_domingo

bu cihazlar pc gibi kullanman1n bi yolu yokmu alo... bilen birileri varsa konu_sun....

şimdi size benim 2002 yılında aldığım xbox sımla neler yaptığımı söyleyeyim başlıyorum... ( dikkat edin 2001 sonunda çıkmış 2. nesil bi konsoldan bahsediyorum )

1 : dvd - vcd - divx - mp3 - jpeg - bmp vsvs hangi format olursa olsun seyredebiliyorum ve dinleyebiliyorum dvd lerimi vede divxlerimi hemde televizyonumda

2 : 200 gb ye kadar hdd sini yükseltebiliyorum içinde filmlerimi - müzikleri - fotoları koyabiliyorum istenirse müzik eşliğinde slayt gösterisi yapabiliyorum

3 : şu anki en iyi performanslı pc ile hemen hemen aynı hatta aynı grafiklerde oyun oynayabiliyorum

örnek : splinter cell chaos teory ( gamespot ta xbox versiyonu pc versiyonundan daha fazla pu an aldı )
    doom 3 ( pc versiyonu ile aynı hemde televizyon ekranında )

4 : istenilirse pc ekranına bağlanabiliyor ayrıca hdtv desteğide var

5 : şu an linux kit kurulu internete girebiliyorum pc ile yaptığınız herşeyi yapabiliyorsunuz

5 : online oyun oynayabiliyorum hemde çok rahatlıkla hemde sınırsız online desteği ile

6 : oyun esnasında yüklediğim müzikleri dinleyebiliyorum çoğu oyun destekliyor forza motorsport oynuyorum şu an linkin park çalıyor gaza geliyorum

7 : pc ile ftp bağlantısı yapıp pcmde ne varsa sömürüyorum film müzik resim vsvsvsvs

8 : klavye ve mouse bağlayabiliyorum sıradan pc klavye ve mousesi hemde rpg ve fps oyunlarını rahatlıkla oynuyorum

9 : istediğm heryere rahatlıkla götürebiliyorum 4 kontrol girişi sayesinde winnig turnuvaları yapıyoruz

10 : bunların hepsini 2001 yılında çıkmış bi oyun konsolunda yapıyorum benim üstüme arkadaşım 3 tane ekran kartı değiştirdi yaptığı masraf 1000 doları geçti çektiği çileleri hiç saymıyorum yok crack yok okumaz rami düşük vsvsvsv

ah eğer bide download olsaydı benim pc direkt kendini çöpte bulurdu

evet bütün bunları 2. nesil amerika satış fiyatı 149 dolar olan bi alette yapıyorum

ps3 de neler yapabiliriz görüyoıruz hep birlikte

• Bu makinenin 300$ seviyesinde satılmasına imkan yok.Konsolun maliyeti bukadar düşmez 2 sene sonra çıkacak olsa bile bence.
  • alkışlıyotum abi adamları önlerinde saygıyla eğiliyorum budur abicim olay

• 300$'a amerikada satılır.Ama türkiyede 600$+kdv'den aşağı satılmaz. Bu arada sistemde beğenmediğim 1 şey var. DTS 5.1 ses kullanmaları. Artık 7+1 ses var. Ayrıca Dolby firması DD Plus olan yeni bir ses codec'i çıkartı. HD DVD'lerdede bu kullanılacak.
  • yaw hayal kurmayin, gercekleri görün uyanin !!!!!!!!!!! sony cok güzel bir icat yapmis her sey tamam ama bunu 450-500 dolardan asagi yedirmez ,birde blu dvd kullanacakmis makina yani kopyasi zor belki imkansiz yani makina ve oyunlarini almak bir kücük servet istiyor, ama ciktiktan 3-4 sonra 200 dolara iner. arkadaslar kim ne derse desin ben ps3 i gereksiz görüyom en azindan 2-3 sene. ben xbox360 alacam ps3 biraz güclüymüs xbox360 dan ne yazar bunu oyunlarda hissetmeyiz bu teknik detaylar göz boyamak icindir ve xbox360 hem 300 dolar olacak hemde kopyasi kolay dvd ile gelecek. ps3 almak bence sacmalik xbox360 varken
  • ohhooo bu xbox ps savaşı bitmezzzzz ps3 vs xbox360 ps4vsxbox plus(salladım) herhalde bi 20- 30 sene sonra bunlar a kanat takarlar
  • Yaw şimdi kopya oyn çalıştırabilecek miyiz???

Bide şimdi turkiyede 300 dolar olacağını mı sanıyorsunuz ???

Bİrde şimdi ben beklesem mi??

Yoksa hemen ps2 alsam mı ?? Ps3 çıktıktan sonrada ps2 için oyunlar çıkar demi ???

• quote:

Orjinalden alıntı: bal

yaw hayal kurmayin, gercekleri görün uyanin !!!!!!!!!!! sony cok güzel bir icat yapmis her sey tamam ama bunu 450-500 dolardan asagi yedirmez ,birde blu dvd kullanacakmis makina yani kopyasi zor belki imkansiz yani makina ve oyunlarini almak bir kücük servet istiyor, ama ciktiktan 3-4 sonra 200 dolara iner. arkadaslar kim ne derse desin ben ps3 i gereksiz görüyom en azindan 2-3 sene. ben xbox360 alacam ps3 biraz güclüymüs xbox360 dan ne yazar bunu oyunlarda hissetmeyiz bu teknik detaylar göz boyamak icindir ve xbox360 hem 300 dolar olacak hemde kopyasi kolay dvd ile gelecek. ps3 almak bence sacmalik xbox360 varken

PS3 dvd oynatabiliyor. Kopya oyunlar DVD olarak çıkabilir
    Ayrıca harddisk denen birşey var unuttun mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bal

yaw hayal kurmayin, gercekleri görün uyanin !!!!!!!!!!! sony cok güzel bir icat yapmis her sey tamam ama bunu 450-500 dolardan asagi yedirmez ,birde blu dvd kullanacakmis makina yani kopyasi zor belki imkansiz yani makina ve oyunlarini almak bir kücük servet istiyor, ama ciktiktan 3-4 sonra 200 dolara iner. arkadaslar kim ne derse desin ben ps3 i gereksiz görüyom en azindan 2-3 sene. ben xbox360 alacam ps3 biraz güclüymüs xbox360 dan ne yazar bunu oyunlarda hissetmeyiz bu teknik detaylar göz boyamak icindir ve xbox360 hem 300 dolar olacak hemde kopyasi kolay dvd ile gelecek. ps3 almak bence sacmalik xbox360 varken

3-4 sene sonra 200 dolara iner demişsin ps2 nin çıktığı 5. sene sıfırları şu an 240 dolar bu makine nasıl 4 sene sonra 200 dolara iner hayret doğrusu

bide oyunlarda ki farkı hissetmezsin demişsin ilk 2 sene hissetmezsin doğru fakat sen ps3 ün gücünü tam kavrayamamışsın adamlar bu makinede animasyon film yapabiliyorlar

http://antikoyun.com/molina.wmv

yukarıdaki videoyu izlede xbox 360 ile arasındaki farkı gör hele ps3 ün kendine has oyunlarında bu fark tavan yapacak ps3 oyunlarda insan dokusunu yakalamak üzere

ve ps3 blue ray okuyabiliyor diye oyunlar böyle olmak zorunda değil ilk sene oyunlar dvd de çıkabilir ama ilerisi için bizi muhteşem animasyonlar bekliyor...

sen xbox 360 al o zaman ama ps3 e gereksiz diyen neden xbox alır o da ayrı bi konu

al işte sana son söz

İştewww.eurogamer.net'in ps3vsx360 kıyaslamasından bir kesit.
    ''X360 yüksek kaliteli pc grafiklerine sahip bir sitem iken,Ps3 next gen standardını belirliyor.Dürüst olmak gerekirse,X360 ile Ps3 aynı jenarasyonun sistemleri gibi görünmüyor.''
    Bu sözler bizzat eurogamer.net e3 editörlerinin sözleridir herhangi bir ekleme çıkarma yapmadım.Bekliyordum da bukadarını da beklemiyordum.
    WELCOM3 CHANGE!!!!!

yar saçların llüle lüle xbox bilmem kaç sana güle güle

• ne millet olduk konsol gelmeden kopya çalıştıracak mı onun peşindeyiz
  • Arkadaşlar ben o kadar da sevinmiyorum PS3 aldık diyelim oyunları nasıl alacağız 130-200 YTL oyunlara para veren olurmu ? kopya zaten alınmaz grafikleri berbat olur kopyada ...

Not: DVD kopyalar belki alınabilir yani hiçbirşeyi kırpılmamış şekliyle ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: golgeee

Arkadaşlar ben o kadar da sevinmiyorum PS3 aldık diyelim oyunları nasıl alacağız 130-200 YTL oyunlara para veren olurmu ? kopya zaten alınmaz grafikleri berbat olur kopyada ...

Not: DVD kopyalar belki alınabilir yani hiçbirşeyi kırpılmamış şekliyle ...

• http://www.nordichardware.com/
    bu sitede biraz daha bilgi var. tembellere bilgi :

Xbox 360 is together with Playstation 3 the two biggest attractions, without question, at this year's E3 and both Microsoft and Sony have been showing of their consoles. Many of Sony's demos have received citicism because most of them are most likely prerendered thus not showing of its true performance. Not all that odd though since the hardware is far fram done and is not launched until next year. Microsoft has had several "live"-demos where the system has been running real demos and even allowed visitors to test early versions of some games.

Playstation 3 - expensive?
    Skrivet av Delph1 18 May 2005 11:41

Playstation 3 is at the moment at the top of many peoples wishlist, and not only the console gamers. But now some information has arrived regarding the pricing and it seems that Sonys next gaming console will be one of the most expensive consoles ever created. To be honest this isn't surprising the least bit considering the hardware Sony is using with its super-console and even if the information posted in Japanese paper Mainichi Shimbun isn't correct we can still expect a high price. According to Mainichi Shimbun we're talking about a price right next to 465 american dollar when it hits the stores in Japan. But then again, if you want to be on top you gotta pay up!

• Valla ister 600 dolar olsun pc mi satarım alırım ps3 ü.Bu SONY de resmen oyunculara "Siz Benim Esirimsiniz, Öyle Boş Meçhul Kutulara yar etmem Sizleri." diyor

Ben bazı arkadaşlara kısa bir şey söyleyeyim.1 .si Final FANTASY
    2.si Grand Turismo
    3.Ve bilumum neşe
  • ne kadar olursa olsun kesin alırım farketmez
  • Elektronik Eğlence Fuarı (E3) sergilenen 1-2 farklı resmini buldum sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar

Sony PlayStation 3 hakkında herşey

Gerçekten çok güzel ...

• kopya oyun olayı ancak 2009 gibi yayılır. Zaten bu olay bir bakıma Sony'nin işine geliyor.Hatırlayın PS2 2000'de çıktı ama kopya oyun olayı ancak 2003'te olabildi.
  • Ya kardeşim muhteşem alet çıkmış kopya oyun derdine giriyorsun kopya mopyayı bence vede birçok kesimce unut derim.Öyle gidipde 5 tane oyun almak yok artık zaten 1 oyun sana 4 5 ay yetecektir.gt 5 gibi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.