Şimdi Ara

Sony PlayStation 3 hakkında herşey (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
126.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NBA 2K7 gibi bir oyun da cikti daha simdiden.PALi da ay sonu cikiyor sanirim.Sonucta o da PS3ten once cikiyor ama PS3e de cikiyor.

PS3un en buyuk eksilerinden biri ilk yil bu iki futbol oyununun cikmayisidir bana gore....
  • SANA KATILIYORUM ARKADAŞIM MİCROSOFTUN SONYYE KARŞI ADİ OYUNLARI BUNLAR. BU ARADA KİMİ ARKADAŞLAR PLAY STATION 3 İÇİN KOMİK FİYATLAR YAZMIŞ.PLAY STATIONIN 20 GBLIK FİYATI 499 AVRO 60 GB LIK FİYATI İSE 599 AVRO . 60 GBLIKTA EK ÖZELLİKLERDE VAR. BUNLAR AVRUPA FİYATI. BİZE GELİNCE FİYATININ NOLCAĞINI SİZ DÜŞÜNÜN
  • oyunlar ps2 ye cıkıyorsa sorun yok
    nede olsa ps3 dede oynanır
  • Dehşet bişi, Her eve lazım
  • ne 300 doları ya
    sony 300 dolara size anca 4gb hafıza kartlarını verir
  • ben 3.5 yıldır pc kullanıcısıyım ve bağımlısı oldum.Hatta geçenlerde desktop bilgisayarımın yanına casper nirvana modellerinden bi laptop aldım.1 playstation a hiç sahip olmadım.ama geçenlerde arkadaşlar hadi play station oynamaya gidelim dediler bende iyi hadi gidelim dedim işte o an neler kaçırdığımı farkettim.benim gibi bilgisayarında sadece gta:sa multiplayerden başka oyun oynamayan onuda 40 yılda bir oynayan biri için oynadığım futbol oyunu(we10) gerçekten mükemmeldi ve hemen kafaya 1 ps2 almayı takmıştım.şimdi ps3 ü duyunca kafam iyice karıştı.sizce ne yapamalıyım.._?
  • Arkadasım yapman gerek sey:Biraz daha beklemek ve Ps3 konsolu ile üst düzey bir oyun dünyasına giris yapmak olucaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WaGGiSH

ben 3.5 yıldır pc kullanıcısıyım ve bağımlısı oldum.Hatta geçenlerde desktop bilgisayarımın yanına casper nirvana modellerinden bi laptop aldım.1 playstation a hiç sahip olmadım.ama geçenlerde arkadaşlar hadi play station oynamaya gidelim dediler bende iyi hadi gidelim dedim işte o an neler kaçırdığımı farkettim.benim gibi bilgisayarında sadece gta:sa multiplayerden başka oyun oynamayan onuda 40 yılda bir oynayan biri için oynadığım futbol oyunu(we10) gerçekten mükemmeldi ve hemen kafaya 1 ps2 almayı takmıştım.şimdi ps3 ü duyunca kafam iyice karıştı.sizce ne yapamalıyım.._?

Maddi durumun iyiyse önce PS 2 al, konsolun hit olan oyunlarını güzelce sindir, sonra da yaza doğru bir tane de PS 3 alırsın

"Maddi durumum o kadar iyi değil" diyorsan geriye iki seçeneğin kalıyor:

1- PS 2'yi hemen al, pişman olacağını sanmıyorum. Fakat grafiksel anlamda takdir edersin ki çok geride kaldı. Alırken bunun bilincinde ol! Bu anlamda fazla bir şey bekleme, zira hayal kırıklığına uğrayabilirsin:) Sonuç olarak grafikleri tatminkar sayılır gene de. Fakat konsolun oyun tarzının seni mest edeceğinden emin olabilirsin.

2-Sabret, yaza doğru PS 3 al. Fakat hemen çıktığında almanı pek tavsiye etmiyorum. Zira elektronik cihazların, hele ki konsolların ilk versiyonlarını alman pek sağlıklı olmayabilir (Xbox 360'ın halini gördükten sonra hele) Ayrıca korsan ürün kullanmayı düşünüyorsan en az bir sene beklemen gerekecek kanımca! Konsolun kırılmasının çıktıktan bir kaç ay olacağını sanmıyorum :)) Ama orjinal oyun kullanacağım diyorsan problem yok! Yaza doğru al, keyfine bak

Maddi sıkıntın yoksa önce PS 2'yi al! Zevkten bir güzel kudurduktan sonra da devam oyunları için PS 3'ü al

• bi çıksın bakalım sonra 2-3 sene geçsin biz anca alırız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GreatSoLdiER

quote:

Orjinalden alıntı: WaGGiSH

ben 3.5 yıldır pc kullanıcısıyım ve bağımlısı oldum.Hatta geçenlerde desktop bilgisayarımın yanına casper nirvana modellerinden bi laptop aldım.1 playstation a hiç sahip olmadım.ama geçenlerde arkadaşlar hadi play station oynamaya gidelim dediler bende iyi hadi gidelim dedim işte o an neler kaçırdığımı farkettim.benim gibi bilgisayarında sadece gta:sa multiplayerden başka oyun oynamayan onuda 40 yılda bir oynayan biri için oynadığım futbol oyunu(we10) gerçekten mükemmeldi ve hemen kafaya 1 ps2 almayı takmıştım.şimdi ps3 ü duyunca kafam iyice karıştı.sizce ne yapamalıyım.._?

Maddi durumun iyiyse önce PS 2 al, konsolun hit olan oyunlarını güzelce sindir, sonra da yaza doğru bir tane de PS 3 alırsın

"Maddi durumum o kadar iyi değil" diyorsan geriye iki seçeneğin kalıyor:

1- PS 2'yi hemen al, pişman olacağını sanmıyorum. Fakat grafiksel anlamda takdir edersin ki çok geride kaldı. Alırken bunun bilincinde ol! Bu anlamda fazla bir şey bekleme, zira hayal kırıklığına uğrayabilirsin:) Sonuç olarak grafikleri tatminkar sayılır gene de. Fakat konsolun oyun tarzının seni mest edeceğinden emin olabilirsin.

2-Sabret, yaza doğru PS 3 al. Fakat hemen çıktığında almanı pek tavsiye etmiyorum. Zira elektronik cihazların, hele ki konsolların ilk versiyonlarını alman pek sağlıklı olmayabilir (Xbox 360'ın halini gördükten sonra hele) Ayrıca korsan ürün kullanmayı düşünüyorsan en az bir sene beklemen gerekecek kanımca! Konsolun kırılmasının çıktıktan bir kaç ay olacağını sanmıyorum :)) Ama orjinal oyun kullanacağım diyorsan problem yok! Yaza doğru al, keyfine bak

Maddi sıkıntın yoksa önce PS 2'yi al! Zevkten bir güzel kudurduktan sonra da devam oyunları için PS 3'ü al

Allah razı olsun kardeş.ps3 ü bekleyecez artık

• cıksında alalım
  • Bi tane de bana sararmisin kardes,paket olsun burda degil evde oynucam.Hayirlisi
  • Piyasada amma heyecan oldu kaç zamandır gözlerimiz yollarda kaldı çıksın artık bitsin bu hasret
  • Çıksın artık.İnsan acayip heyecanlanıyo.....
  • bu consollari neden dokunmatik yapmiyolar. adamlar süper geliştiriyolar ama konsolda oyun oynarken resmen parmak kasi yapiorsun. belli bi süre sonra tuşa basmaktan parmak kalmiyor elinde

keşke dokunmatikdigital ekran olsa bence tadindan yenmez
  • yok be yav adam nereye basıcağını şaşırır o zaman boşver en iyisi biz bildiğimiz gibi oynayalım oyunları
  • 599$ MIŞ
  • PS3 gerçekten almak isterim ama oyunları 150 den aşağı olmaz,PS2 gibi chip olayı gibi bundada işe yararsa PS3 Türkiye'de çok satar.Sabırsızlıkla bekliyorum valla.
  • Playstation 3 ülkemizde! (Sony garantisiyle)
    Sony'nin tavsiye ettiği fiyat 1500 YTL
    Fakat sınırlı sayıda getirildiği ve leblebi gibi gittiği için, (ilk partiler tükenmiş) almak isteyenlerin ön sipariş yapmaları gerek...

Ön sipariş için bulduğum siteler:

http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=PS3_3
    http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=30jLy0o1cJHcZ6pNiwzlhw
    http://www.mavishop.com/vitrin/product_info.php?cPath=18_19&products_id=201
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=1200410&productid=oyuncdakps3

Birde buna benzer siteler var bence pek güvenilir değil
    http://www.tolgasoft.com/?ts=referanslar

(Ayrıca Playstationturk teki bi habere göre ps3 teki bazı oyunlarin, linux kurulmak suretiyle isoları çıkartılabilmiş, belkide yakın zamanda çipsiz kopya oyun oynanabilecekmiş...)

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.