Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sony PlayStation 3 hakkında herşey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
312
Cevap
1
Favori
125.192
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Sony PlayStation 3 hakkında herşey
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7748 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Super Sonic

Grafikler ve ses dışında PS2 den en ufak bi farkı yok bunun...

Grafik dışında bi kaç ayrıntıyı unutmuşsun sanırım. Devasa işlem gücü (Cell), daha fazla sistem belleği (256sistem 256 ekran kartı), Blu-ray, kablosuz 7 adete kadar gamepad, kablosuz bağlantı, çift monitör desteği
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Grafik dışında bi kaç ayrıntıyı unutmuşsun sanırım. Devasa işlem gücü (Cell), daha fazla sistem belleği (256sistem 256 ekran kartı), Blu-ray, kablosuz 7 adete kadar gamepad, kablosuz bağlantı, çift monitör desteği

|
    |

• Binbaşı
    1221 Mesaj
    Çift ekran da görüntü kalitesinin yarı yarıyı paylaştırılacağını biliyorsunuz değil mi? Neyse, yine de SplitScreen'den 10 kat iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmadran -- 23 Aralık 2005 1:22:48 >
    |
    |

bence zırvaladığının farkında değilsin,adamların işi gücü yok aynı makina için 6 sene beklettiler milleti????.....
    |
    |

• Binbaşı
    1136 Mesaj
    SÜPPER OLCAK SÜPPER BOMBA
    |
    |
    13 Not
    |
    |

böyle forumda artistik olsun laf olsun torbo dolsun diye yazanlar var tabi..hiç bir şey araştırmadan etmeden ne nedir bilmeden öylesine yazıyor işte..
    |
    |
    İşlemci:Intel i7 4790K | Anakart: MSI GAMİNG Z97 | İşlemci Soğutucu: COOL MASTER HYPER 212EVO | Ekran Kartı: EVGA GTX970 FTW ACX2.0| SSD: Kingston HyperX 3K 240GB | Ram: CORSAIR 12GB 3x Vengeance DDR3 1600MHz | High Power Astro Lite 750W 80Plus Gold | Monitör: SONY KDL-42W815B Hoparlör: Creative T3
  • Binbaşı
    1436 Mesaj
    bunları gördükten sonra hala PS3 başka konsollarla karşılaştırmak yanlış olur..

tek rakibi kendisi..
    |
    |
    İşlemci:Intel i7 4790K | Anakart: MSI GAMİNG Z97 | İşlemci Soğutucu: COOL MASTER HYPER 212EVO | Ekran Kartı: EVGA GTX970 FTW ACX2.0| SSD: Kingston HyperX 3K 240GB | Ram: CORSAIR 12GB 3x Vengeance DDR3 1600MHz | High Power Astro Lite 750W 80Plus Gold | Monitör: SONY KDL-42W815B Hoparlör: Creative T3
  • Yarbay
    4064 Mesaj
    goruntu guzel reklam guzel ama beni tatmın etmez yok ben pc cıyım walla
    |
    |
    422 Mesaj
    müthiş bişey yaaa
    |
    |

bak bir kaç örnek vereyim

1- makinanın üzerinde her biri 3,2 ghz hızında calışan işlemciler var.ayrı ayrı 3,2 ghz hayatında bukadar işlemciyi bir aarada çalışırken gördünmü?

2-6800 ultra ile hiç oyun oynadınmı?üzerindeki ekran kartı 2 adet 6800 ultradan 5 kat daha performanslı işleyebileiyor görüntüleri

3-dual layer dvdye 8,5 gb bilgi sığdırabiliyon aaa dünyaları koydum be diyosun.Adamlar 54 gb dan bahsediyo farkındamısınız bilmiyorum ama şuan 3-5 gb lık oyun yuklediğinizde pcye aaa grafiklere bak diyosunuz mesela fear....54gb neler sığar bi düşün?

4-yapılan testlerde işlemcilerin toplam gücünün insan beyninin %4ü kadar kullanabildiği kaadar işlem yapma yeteneğinin varolduğunu söylüyor.Düşün kendi kapasitemizin ufkumuzun sınırsızlığını......(not: bu bi bakıma kötü mesela matrix işte böyle başladı..... iğrenç teknoloji iyi ama robotlar ele geçirmezlerse bizi iyi )

benden bu kadar....

quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

|
    |

• Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Tasarımı benim ilgimi çekti.Diğer playstation lara oranla çok daha şık olmuş
    |
    |

Orjinalden alıntı: dj_nipo

dostum istediğin kadar pcciyim de

bak bir kaç örnek vereyim

1- makinanın üzerinde her biri 3,2 ghz hızında calışan işlemciler var.ayrı ayrı 3,2 ghz hayatında bukadar işlemciyi bir aarada çalışırken gördünmü?

2-6800 ultra ile hiç oyun oynadınmı?üzerindeki ekran kartı 2 adet 6800 ultradan 5 kat daha performanslı işleyebileiyor görüntüleri

3-dual layer dvdye 8,5 gb bilgi sığdırabiliyon aaa dünyaları koydum be diyosun.Adamlar 54 gb dan bahsediyo farkındamısınız bilmiyorum ama şuan 3-5 gb lık oyun yuklediğinizde pcye aaa grafiklere bak diyosunuz mesela fear....54gb neler sığar bi düşün?

4-yapılan testlerde işlemcilerin toplam gücünün insan beyninin %4ü kadar kullanabildiği kaadar işlem yapma yeteneğinin varolduğunu söylüyor.Düşün kendi kapasitemizin ufkumuzun sınırsızlığını......(not: bu bi bakıma kötü mesela matrix işte böyle başladı..... iğrenç teknoloji iyi ama robotlar ele geçirmezlerse bizi iyi )

benden bu kadar....

quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

Gerçek zamanlı bir şekilde çalışırken gördünüz mü kendilerini ?
    |
    |

Jews are hard to be taken in...PSA,Renault and Fiat Alliances are proof of that..

• Emekli Yönetici
    4435 Mesaj
    konsol un asaleti yetiyor ya ps2 beni fazla tatmin etmedi. ama ps3 tam bir canavar her turlu özellikleriyle. xbox360 şimdiden satsın satabildiği kadar kalan tüm sahalar ps3 ün
    |
    |
    |
    |
    ben bu resmı koyunca taa ne zaman forum a kimse inanmamıştı bana gelen geçen bı suru laf söylemıştı
    |
    |
    yaw ben sevmiyorum simetrik olmayan şeyleri, aksi gibide sony bayılıyor herhalde ki bu ucubeyi yaratmışlar. içine diyeceğim yok "cell" abimiz olur ama bu ne biçim bi "şey". yani gelecek teknolojisi imajı vermek için bir alete bu kadar eziyet edilmezki
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1909 Mesaj
    sanmam 300$ dan fazla olur 500$ falan
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Perfect Yaww
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Masal
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,366
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.