Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
65
Favori
671.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, daha bugün ps4 aldım, biraz oynadım falan sonra oyun güncellemesi yapıyordu bende uyku moduna aldım, 1-1.30 saat sonra geldiğimde açılmıyo sistem ne yaptıysam açılmadı fiştende çekmek istemiyorum ne yapmalıyım kafayı yiyicem açılmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanAhmet96 -- 26 Şubat 2016; 19:38:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhabalar,

Malumunuz hepimizin ps4te birden cok hesabi var. Mesela Hong Kong hesaptan farkli bir oyun, endonezya hesaptan farkli bir oyun alabiliyoruz. Ben hangi oyunun hangi hesaba ait oldugunu nerden gorebilirim? Actigim listede tum oyunlarin (cd de dahil) listesi cikiyor, ordan ayirt edemiyorum.

2. Sorum da; Battlefield 4 dvd im var ama kapladigi yer 70 gb.. hafizam da artik dolmak uzere. Yer acmak icin bir puf noktasi var mi. Simdi ben bu 70 gbi silsem tum multiplayer kayitlarim gider.

• Selam bende ps3 320 gb var. 3-4 yıl önce almıştım. Bi ara bi sıkıntı oldu ve daha açılmadı. Servise verdik beyni yanmış dediler. Bende bizim bi pc ile uğraşan abiden yardım istedim ve hddsini değiştik. 160 gb hdd taktırdık. Yalnız bana o abi sakın psyi güncelleme dedi. Bendeki sürüm şuan 4.55. Yeni sürüm 4.78. Acaba güncellersem bişey olur mu ? Ve son olarak bir şey daha sorcam. Gaia manager yüklü olan ps3 kırılmış oluyo mu?
    Cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🙏

• Abi Bisi sorcam Cevaplarsaniz sevinirim ben ps3 super slim 12 gb alsam istedigim cdyi takip oynayabilirmiyim indirmeden.black ops 2 gta 5 gibi. Ps Zorlanirmi arkadas bi foto atmista yukarda yuksek cozunurluklu oyunlarda bisi oluyomus.yoksa direk 500 gb mi aliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frkn.eknc -- 8 Mart 2016; 18:50:32 >
  • Frkn.eknc F kullanıcısına yanıt
    Başta şunu söyleyim ps3 kullanıcısı değilim onun için kesin diyemem; yaklaşık 1 yada 1 buçuk yıl önce okuduğum bi haberde yüksek boyutlu oyunların 12 gb olan ps3'lerde artık desteklenmeyeceğini veya deskleniyor olsa bile oyunun tamamına (online oynayamamak mesela) erişim olmayacağını okumuştum ama dediğim gibi kesin diyemem, öyle bakınırken bi yerde görmüştüm öylesine okumuştum, yine de bi araştır istersen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    abi ben ps3 kullanıcısıyım ama oyunda online seçeneğine gelince online service on disabled on your ps network account.....'' bişeyler diyo ACİL YARDIMMMMMMMMM
  • Arkadaşlar merhabalar bende ps3 var cihazı güncelleme yaparken oyunlarımın kaybolduğunu gördüm bunun bir çözümü var mıdır acil bana yardımcı olur musunuz ?
  • Arkadaşlar ben de PS3 var aatacağım ama özelliklerini bilmiyorum. Nereden bakabilirim yardım edebilir misiniz?

• kırık ps3 almayı düşünüyorum aklıma takılan konu şu örneğin 120 gb lik kırık bi ps3 alıp sonrasında yüksek kapasiteli hdd ile kendim değiştirsem tekrar ps3 dowgrade multiman cfw işlerimi yapmam gerekir mi
    yada kırık ps3 lerde hardisk değişimi mümkünmü bu işlemi kendim yapıp kırık vaziyette kullanmaya devam edebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lose_yourself -- 1 Temmuz 2016; 0:50:35 >
  • arkadaşlar telefonda oyun için ps3 orjinal kol aldım ama şarj bitti şimdi nasıl
    şarj edebilirim
  • Arkadaslar oyuna gore çözürlük atayabiliyormuyuz orneğin gran turismo 6 1080p değilde 720p olmasini istiyorum oyuna özel yani.

• Ps3üm var kırdırmak istiyorum nerede kırdırabilirim güvenilir bir yerler söyler misiniz?

• Ps4 te kutulu ve psn oyunu arasında bi fark var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar 2017 haziranında inşallah bir ps3 alacağım. Fat mi Slim mi alayım bir de içinde god öf war 3 olan bir konsol bulabilirsen iz sevinirim.God of war hayraniyimda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetmeteışıkara A kullanıcısına yanıt
    tavsiyem slim al fat zaten zor bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmeteışıkara

Arkadaslar 2017 haziranında inşallah bir ps3 alacağım. Fat mi Slim mi alayım bir de içinde god öf war 3 olan bir konsol bulabilirsen iz sevinirim.God of war hayraniyimda.

Ps3 2017
    Daha çok zaman var
    Şimdi almanı öneririm
    Ps4 bu nesil boş geçti ex oyunlar o kadar az ki ellrin parmaklarını geçmez ps3 e devam
    2017 de tr de sıfır ps3 almak çok zorlaşacak
    Ps3 oyunları da çok uygun
    Tr de gittigidiyor
    Yurtdışı için mariio128.com sitesini de öneririm
    Onlarca ex oyunlar mevcut
    Her ay bir ex oyun bilirsen 6 yıl falan idare eder seni
    Kısmetse bende ikinci ve üçüncü ps3 ümü alacağım
    Koleksiyocuyum onlarca kutulu ps3 oyunum var
    Gittigidiyordan sıfır ps3 580tl 12 gb
    60 tl ye sıfır 160 gb sata 2 54000 rpm 2.5 inç HDD tak ps3 e hdd kıyağı almana gerek yok gazete sıkıştırılmış
    En yakın zamanda ps3 e buluşmanın dileğimle

• Selamlar; saat güncellemeden(yaz-kış saat uygulamasının kaldırılması) sonra ps3 internete bağlanmaz oldu! Hem kabloyla hem wifi denememe rağmen ip alıyor fakat internete bağlanma hatası veriyor. Ps3 ü ve modemi resetledim, dns girdim, ayarları her türlü denedim o günden beri giremiyorum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.
  • Merhaba,

Gçen gün ps3 kollarından bir tanesini usb ile şarj olması için Sony televizyona bağladım. Ancak şu an ps3 kolu sadece televizyon kumandası olarak çalışıyor ps3'ü görmüyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Teşekkürler
  • ps3 temizliği yapacağım
    hdd çıkarsam sıfırlanır mı?
    işlemciye hangi macun önerirsiniz?
  • Arkadaslar, kutudan 0 cikan gamepadte hic sarj olurmu? yeni aldigim ps4 pro nun controller isiklari kutudan ciktiginda yaniyordu yani bataryasi doluydu, acaba bu cihazin firmaya daha once iade edilmis oldugunun kanitimi?
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.