Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
65
Favori
671.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ps3 umde sorun var surekli donma yapiyor mesela bi arkadasim bana psn den arkadaslik istegi yollamis onun istegini kabul ederken ki ekranda donuyor ve power tusuna bastiktan sonra anca kapaniyor.Oyunlarin yukleme ekranlarinda asiri bekletiyor update ler cok uzun suruyor ornegin uc3 acilirken ki basta cikan halkada biraksaniz 1 saat surer oyunun acilmasi gt5 te yeni update geldi mesela daha yuzde 4 oldu yarimnsaattir dusunun internette 8mbit bu arada uc3 falan hicbir seklilde acilmiyor daha 6aylik cihaz sifir aldim ve format atip herseyi sifirlamama ragmen olmadi.benim bilmedigim birseymi var yardim lütfen
  • Selamlar,

Birkaç sorum olacak,

1) herhangi bir jpg formatlı resmi, ps3 ana menüde arka plan resmi yapabilir miyiz?

2) 2 adet bluetooth kulaklığım var, (Samsung HM1100 ve Jabra BT2045) ikiside bluetooth versyonu 2.1 in üstünde. bundan 2 ay oncesine kadar Samsung kulaklık ile gayet güzel görüşme yapabiliyorken son 1 haftadır tüm denemelerime rağmen kulaklıklar ps3 ile bağlanıyor lakin oyun içinde görüşme yapamıyorum. Fifa12, Dirt3, Dungeon Hunter, başta olmak üzere hiçbir oyunda bağlantı kuramıyorum, oyuna girmeden de kulaklığı bağladım, oyunun içindeyken de kulaklığı bağladım sonuç aynı.

3)
    Ps3 de oyun klasöründeki oyunlar indirilme sırasına göre sıralanmış durumda,
    kare tuşuna bastığımda klasör içine vb. göre sıralıyor,

Benim istediğim;

kendi kafama göre sıralama yapmak, böyle birşey mümkündür diye tahmin ediyorum, uygulamasını bilen var mı?

• Arkadaşlar,
    Bu maxkonsol oyun takas sistemi nasıldır ? Hiç kullanan oldu mu aranızda ?

Oyun nasıl takas edebiliyoruz ? Şartları nedir ?
  • headseti mikrofon olarak kullanıp konuşma sesini tv den nasıl veriyoruz ?
  • Arkadaşlar son günlerde PS3 ü kullanamaz oldum hata kodu 80710723 bu hata kodunu özellikle oyun güncellemeleri yaparken alıyorum Ps3 şuanda kullanılamaz duruma geldi denebilir GT5 2.05 güncellemesini yapmıyor 650mb lık bir güncelleme olmasına rağmen sürekli bu hata kodunu alıyorum bir gün sabah 7 de açık bıraktım ps i ve 4 de eve geldiğimde 650mb lık güncellemenin daha yarısına bile gelmemiş internet hızım normal 7mbit çıkıyor hız testlerinde ama ps den oyun güncellemesi ve online oyunlarda acayip yavaş çalışıyor UC3 online a giriş yaparken bazen saatlerce bekliyorum sorun nerde safe mod a alıp format attım tamamen sıfırladım herşeyi sinyal gücü %100 %90 arası gidiyor yarım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar son günlerde PS3 ü kullanamaz oldum hata kodu 80710723 bu hata kodunu özellikle oyun güncellemeleri yaparken alıyorum Ps3 şuanda kullanılamaz duruma geldi denebilir GT5 2.05 güncellemesini yapmıyor 650mb lık bir güncelleme olmasına rağmen sürekli bu hata kodunu alıyorum bir gün sabah 7 de açık bıraktım ps i ve 4 de eve geldiğimde 650mb lık güncellemenin daha yarısına bile gelmemiş internet hızım normal 7mbit çıkıyor hız testlerinde ama ps den oyun güncellemesi ve online oyunlarda acayip yavaş çalışıyor UC3 online a giriş yaparken bazen saatlerce bekliyorum sorun nerde safe mod a alıp format attım tamamen sıfırladım herşeyi sinyal gücü %100 %90 arası gidiyor yarım edin lütfen

http://forum.donanimhaber.com/m_59239558/tm.htm
    şu konuya bir göz at sorunun bununla alakalı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar son günlerde PS3 ü kullanamaz oldum hata kodu 80710723 bu hata kodunu özellikle oyun güncellemeleri yaparken alıyorum Ps3 şuanda kullanılamaz duruma geldi denebilir GT5 2.05 güncellemesini yapmıyor 650mb lık bir güncelleme olmasına rağmen sürekli bu hata kodunu alıyorum bir gün sabah 7 de açık bıraktım ps i ve 4 de eve geldiğimde 650mb lık güncellemenin daha yarısına bile gelmemiş internet hızım normal 7mbit çıkıyor hız testlerinde ama ps den oyun güncellemesi ve online oyunlarda acayip yavaş çalışıyor UC3 online a giriş yaparken bazen saatlerce bekliyorum sorun nerde safe mod a alıp format attım tamamen sıfırladım herşeyi sinyal gücü %100 %90 arası gidiyor yarım edin lütfen

http://forum.donanimhaber.com/m_59239558/tm.htm
    şu konuya bir göz at sorunun bununla alakalı olabilir.

Deniyeceğim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

headseti mikrofon olarak kullanıp konuşma sesini tv den nasıl veriyoruz ?

aksesuar ayarları>ses aygıtları ayarları>
    mikrafon seçeneği headset olsun,
    hoparlör seçeneği varsayılan olsun.
  • Arkadaşlar Ps 3 de Usb çoklayıcı kullanabilir miyiz? Sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmd.KEEN

Arkadaşlar Ps 3 de Usb çoklayıcı kullanabilir miyiz? Sorun olur mu?

kullanabilirsin, sorun olmaz.
  • Arkadaşlar amerikadan bir tanıdığım gelicek ve ben ordan bana ps3 oyun getirmesini istedim ancak bir arkadaşım dediğine göre burada çalışamayabilirmiş. Çalışır mı çalımaz mı ?
  • arkadaşılar herkese merhaba benim acilen cevaba ihtiyacım var ps3 60 gb kırılmamış 300 tl ye alınır mı alacaklarım

ps3+1 orjinal kol

fifa 12 orjinal dvd si

MAKİNANIN İÇİNDEKİ OYUNLAR MOTORSTORM 2,LİTTLE BİG PLANET,UNCHARTED 3,GRAN TURİSMO 5,NEED FOR SPEED HOT PURSUİT 2,GOD OF WAR 3,HEPSİ ORJİNAL

sizce bu fiayat a alınır mı saygılar
  • 3D LED TV ?

arkadaşlar ps3 üme LG 47" LW4500 veya LW5500 alacağım. Arada YAKLAŞIK 400tl oynuyor.

LW 4500 yeterli mi kullananlar bilgi verebilirmi??
  • Merhaba arkadaşlar ps3 konusunda yeniyim sizlere bişi sorucam, aldığım orjinal oyunu ps3 dahili hafızasına atabilirmiyim ve nasıl oluyor acaba? nette araştırma yaptım acak hep jailbreak çıkıyor karşıma.. Birde hafızaya attığım orjinal oyun ile online oynama hakkım var m? Bilgilendiriseniz memnun olurum.
  • Arkadaşlar Amerika'dan PS3 getirtmeyi düşünüyorum orta halli ör: 160 GB'lık olan versiyondan getirsek veya önerebileceğiniz makul bir model (Sadece PES serisi oynamak için) tahmini oralarda ne kadardır? Fiyat farkı TR ile bir hayli fazlamıdır yoksa 200-300 tl arasındamıdır? Tavsiye edermisiniz?

İlgili arkadaşlara teşekkürler..
  • kırılmış oyunlar oynamak için 4.11 versiyonu çıkmış internette bunu atsam cihaz açılmaz ise tekrar resetleyip kurtarma durumu varmı yoksa garanta kapsamı dışındamı kalır.
  • Arkadaşlar merhabalar,

PS3 ile ilgili genel bir sorum var. Şimdi PS3'te anti-aliasing desteği hiç mi yok ? Dikkat ediyorum oyunlarda aşırı derecede köşelerde grafik bozulmaları oluyor. Bu anti aliasing muhabbetinin televizyon ile ilgisi var mıdır ? Gayet yeni nesil full hd bir lg tv ile kullanıyorum ps3'ü. Bunu bana açıklar mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutersoy

kırılmış oyunlar oynamak için 4.11 versiyonu çıkmış internette bunu atsam cihaz açılmaz ise tekrar resetleyip kurtarma durumu varmı yoksa garanta kapsamı dışındamı kalır.

kesinkikle garanti dışında kalır demek istediğin haclemek se PS3 de kaybedebilirsin
  • hocam işte şu jb dedikleri olurmu nasıl olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutersoy

hocam işte şu jb dedikleri olurmu nasıl olur ?

arkadaşlar ps3 kullanan hiçmi yok :( 4.11 olan cihazları kullananlar oyun oynamıyormu?
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.