Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
65
Favori
671.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Ya beyler surekli psn den kopuyorum ve surekli dns error hatasi aliyorum yokmu bunun caresi

sadece bende var sanıyordum bu sorun , 2 haftadır muzdaripim malesef. kablonet te yaşıyorum problemi.

Bende tttnetteyim valla gina geldi surekli kopup kopup duruyo bide en gicik olani internet connection test yapmazsam baglanmiyo hicbi turlu
  • bendede ttnet var süreklı psn dns error hatası veriyo son zamanlarda
  • boş yere adsl modem almışım ozaman , kablonette sıkıntı var zannediyordum. Gidip iade edeyim 7 gün dolmadı daha.
  • arkadaşlar yeni PS3 320 aldım

yanında iki MOVE ve kamerası birde Tabanca aparatı ile

Resistance-Pes 2012 -party satrt ve sport champiyon oyunlaryla birlikte.

4
    PS^te mutaka denemem ve bilmem gereken noktalarda kısa hatırlatma yapacak varsa sevinrim...
  • Arkadaşlar merhaba

Playstation 3 320gb makinam var makinayı aldığımda içinde pes2011 yüklü ve cd siz oynaya biliyorum(içinde bir orjinal cd takılı olaması kayddıyla) sizlere sorum pes 2012 yi aynı şekilde cd siz oynama imkanım varmıdır. bu tür işlermler 2012 oyunu için yapıla biliyor mu_?

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarorhan

Arkadaşlar merhaba

Playstation 3 320gb makinam var makinayı aldığımda içinde pes2011 yüklü ve cd siz oynaya biliyorum(içinde bir orjinal cd takılı olaması kayddıyla) sizlere sorum pes 2012 yi aynı şekilde cd siz oynama imkanım varmıdır. bu tür işlermler 2012 oyunu için yapıla biliyor mu_?

Teşekkürler...

Oyun ps store 'da olmadıgı icin , kredi kartı veya kardeslik ile alamazsın , Yani bd disk (orjinal oyun alman lazım) pes 12 icin , ama ben bf3 ve rdr aldım psstore 'dan bd 'siz oynuyorum , illegal yolları bilmiyorum.

Bu arada bir sorum var beyler usb girişli mikrofonlu kulaklıklar ps3 'e uyumlumu bu kulaklıklar cok cüzi miktara satılıyor örnek olarak :

http://www.bimeks.com.tr/urun/121756/snopy-sn-3028-enseden-mikrofonlu-kulaklik.aspx

Bu kulaklık ile oyun ici sesleri alıp , verebilirmiym ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bardaba01

quote:

Arkadaşlar merhaba

Teşekkürler...

Oyun ps store 'da olmadıgı icin , kredi kartı veya kardeslik ile alamazsın , Yani bd disk (orjinal oyun alman lazım) pes 12 icin , ama ben bf3 ve rdr aldım psstore 'dan bd 'siz oynuyorum , illegal yolları bilmiyorum.

Bu arada bir sorum var beyler usb girişli mikrofonlu kulaklıklar ps3 'e uyumlumu bu kulaklıklar cok cüzi miktara satılıyor örnek olarak :

http://www.bimeks.com.tr/urun/121756/snopy-sn-3028-enseden-mikrofonlu-kulaklik.aspx

usb kulakılık uyumlu tabi ama ne bilim hocam kablosuz olsa bence daha rahat edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

quote:

Orijinalden alıntı: Bardaba01

quote:

Arkadaşlar merhaba

Teşekkürler...

usb kulakılık uyumlu tabi ama ne bilim hocam kablosuz olsa bence daha rahat edersin

zaten dostum , ama idareten acil lazim .

• bende ps3 alacağım aklıma takılan birşeyler var yanıtlarsanız sevinirim

1.Kardeşlik nedir
    2.UK psn türk psn nedir
    3.PSN nedir
    4.PS3 aldık diyelim online oyun oynamak için ps3'ün updatesi varmış,nasıl yapacağım,update yapılmazsa online oynayamayacak mıyım
    5.Oyunların 2 defa yükleme hakkı diye birşey duydum doğru mu ?
    6.PSn hesabı satan arkadaşlar var forumda,bu psn steam hesabı gibi birşey mi
    7.Pal NTsc fark eder mi diyelim pal makinam var oyunda mı pal olmak zorunda
    8.Online kod nedir,o kod olmadan oyun olsa bile online oyun oynayamaz mıyım
  • arkadaşlar oynamadığımız oyunların trophysini silmek mümkün mü ?

TROPHY silme tarafrarı değilim asla ama PSN den bir oyun indirdim yanlışlıkla hem UK PSN hem de US PSN den oyunu ait 2 tane trophy duruyor ama birine ekliyor tropyleri bunu silmem lazım çok rahatsız ediyor
  • Taşındı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 20 Mart 2012; 12:27:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertymat

arkadaşlar yeni PS3 320 aldım

yanında iki MOVE ve kamerası birde Tabanca aparatı ile

Resistance-Pes 2012 -party satrt ve sport champiyon oyunlaryla birlikte.

4
    PS^te mutaka denemem ve bilmem gereken noktalarda kısa hatırlatma yapacak varsa sevinrim...

toplam nekadara aldın ? futbol oyunlarını saymazsak ?
  • arkadaşlar asagidaki sitede bir jb yöntemi var, fw sürümünü downgrade yapmadan, sürüm ne olursa olsun orjinal oyunu hdd ye yüklemenizi sağlıyormuş, daha sonra da diske ihtiyacınız olmadan oyunu oynayabiliyormuşsunuz bir nevi file management programı. ayrıca hdd ye yüklenen oyun ile online da oynayabiliyormuşuz? bilgisi olan var mı acaba?

http://ps3-jail-break.com/
  • arkadaşlar ps3 ü samsung d7000 tv'ime bağladım, ps3 ana sayfası açıldığında 1920 olan çözünürlük fifa 2012 'yi açtığımda 1280'e dönüşüyor. 1920 çözünürlük ayarında nasıl oynayabilirim ?
  • tamam arkadaşlar halletim, aynı sorunu yaşayan arkadaşlara örnek olması için, display settings'teki 720p ve 1080i kutucuklarını kaldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

tamam arkadaşlar halletim, aynı sorunu yaşayan arkadaşlara örnek olması için, display settings'teki 720p ve 1080i kutucuklarını kaldırın.

Hocam bu olay oyunla alakalı diye biliyordum ?

Gerçi ben alalı 3-4 hafta oldu, çok kurcalayamadım, yanlış bilgilendirmeyeyim ama indirdiğim bazı demolar 1080p ile bazıları ile 720p ile oynanıyor, değişiyor sürekli.

Eğer sürekli 1080p'de tutacaksa bahsetttiğin ayar, süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner__1903

merhaba ben bişi sorucam bu gt5 de mph hız olarak geçıyoda onu kmh yapamıyormuyuz

Yapılıyor. Oyun ayarlarından.
  • selam arkadaşlar çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var ps3 ümün gözü arızalı ps3 update ederken %40 da hata veriyo ve ps3 ümü kapatıp açtığım zaman tekrar %40 da aynı hatayı veriyo ve hep tekrarlıyo.
    Ps3 üme hard format atmak istiyorum ama nasıl yapacağı bilmiyorum.
    yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  • ps3 ünüz internete kablolumu kablosuz mu bağalı. modem benim odamda, aşağı yukarı 30 metre uzakta salonda duruyor ps3. salona koyamam modemi. 300 mbps lik bir modem mi alsam yoksa 30 metre kablo mu çeksem daha hızlı bir bağlantım olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphiuzun

ps3 ünüz internete kablolumu kablosuz mu bağalı. modem benim odamda, aşağı yukarı 30 metre uzakta salonda duruyor ps3. salona koyamam modemi. 300 mbps lik bir modem mi alsam yoksa 30 metre kablo mu çeksem daha hızlı bir bağlantım olur?

Kablolu bağlantı daha hızlı.

PS3'ün desteklediği IEEE 802.11g kablosuz ağ standardında, bağlantı hızı (yani bant genişliği) teorik olarak 54 Mbps olmasına rağmen, evde 1 metre mesafeden kablosuz yönlendirici (router) ile dizüstü bilgisayar arasında yaptığım testlerde 802.11g'nin hızı 15 Mbps'ı geçememiştir. Mesafe artıp araya evin duvarları da girdiğinde bu hız 8-10 Mbps seviyelerine düşer. Ayrıca kablosuz ağlarda kullanılan CSMA/CA protokolü yüzünden bu hızda yaklaşık %40 daha kayıp yaşanır ve hız 5-6 Mbps seviyesine düşer ki bu da evdeki ADSL hızına yaklaşık denktir. 100 metreye kadar UTP kablo ile PS3 ve ADSL Modem arasında 100 Mbps hız elde edersin.

PS3 802.11b kablosuz bağlantı standardını da destekler. Ancak 802.11b'nın bağlantı hızı 802.11g'den daha düşüktür.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.