Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
65
Favori
671.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gravis

quote:

Orijinalden alıntı: gravis

Yeni ps3 aldım, acaba xbox 360 gamepad i şeklinde oyun kolları var mı ?

PS3 İçin Xbox 360 gamepad'i şeklinde gamepad var mı ? TR de satılan bir yer gördünüz mü ?

Hayir yok
  • Arkadaşlar PS3 versiyonu 3.73
    Buna ragmen 3D MEGAMIND Bluray i , 3D oynatamıyorum.
    Hiçbir seçenek bulamadım.Nedeni hakkında fikriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incele -- 16 Aralık 2011; 12:01:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incele

Arkadaşlar PS3 versiyonu 3.73

versiyon 4.00 oldu belkide ondandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

quote:

Orijinalden alıntı: incele

Arkadaşlar PS3 versiyonu 3.73

versiyon 4.00 oldu belkide ondandır.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bi şey sormak istiyorum.

PS 3 ü AV multi out kablo ile TV ye bağlasam
    TV yi de optik çıkıştan sis sistemine bağlasam oyunlarda 5+1 ses alabilir miyim
    TV sony 40V4000 lcd
    şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: masterakif

TV yi de optik çıkıştan ses sistemine bağlasam oyunlarda 5+1 ses alabilir miyim
    TV sony 40V4000 lcd
    şimdiden teşekkürler

Yani ses ps 3 den TV ye çıkıp ordan sis sistemine gitse 5+1 olayı bozulur mu
  • S.a arkadaşlar.Ps3'te java tabanlı internet sitelerine girmek mümkün olmuyor.Mesela maç sonuçlarına bakamıyorum.Trabzonspor'un sitesine giremiyorum.Var mı bunun bi çözümü?
  • quote:

quote:

TV yi de optik çıkıştan ses sistemine bağlasam oyunlarda 5+1 ses alabilir miyim
    TV sony 40V4000 lcd
    şimdiden teşekkürler

Yani ses ps 3 den TV ye çıkıp ordan sis sistemine gitse 5+1 olayı bozulur mu

benim ps3 hdmi ile tv ye bağlı olduğu için sorun yaşamadım ama senin seçeceğin bağlantı analog olduğu için 5.1 ses alabileceğini sanmıyorum.diyelim ki analog bağlantıdan 5.1 ses aktarıldı tv dende sesin down mix olmadan 5.1 ses sistemine geçebilmesi için passtrough özelliği olması lazım.neden bu işe uğraşasın ki? direk ps3 ü ses sistemine bağlasana optikten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rating -- 19 Aralık 2011; 18:43:54 >

• arkadaşlar bende 3.55 versiyon ps3 var internete bağlamaya çekiniyorum kendi kendine otomatik güncelleme yapar diye.bu konuda tavsiyeniz nedir? internete bağlanmak istiyorum ama psn le işim olmıcak...
  • Arkadaşlar full hd bir tv almayı düşünüyorum.
    Oyunla aram pek yoktur.Ama ps3 ün blu-ray da oynattığını duydum.
    arada bir oyun da oynamak şartıyla ps3 ü tavsiye eder misin?
    3 boyutlu tv ps3 le birleşince heyecenlı oyunlar oynanabilir diye düşünüyorum.
    blue ray oynatma ve arada oyun oynama amaçlı ps3 ü tavsiye eder misin?
    3 boyutlu led tavsiye edermisiniz?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: rating

arkadaşlar bende 3.55 versiyon ps3 var internete bağlamaya çekiniyorum kendi kendine otomatik güncelleme yapar diye.bu konuda tavsiyeniz nedir? internete bağlanmak istiyorum ama psn le işim olmıcak...

Onay vermedikten sonra ps3 kendi kendine guncelleme yapmaz,,,
    teşekkürler
    teşekkürler
  • Samsung D6000 serisi tercih edilebilir

Odanızın büyüklüğüne göre kaç inc olacağına siz karar verin. Aradığınız herşey D serisinde mevcuttur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyyyyyy

Arkadaşlar full hd bir tv almayı düşünüyorum.
    teşekkürler

Dahili 320 gb kapasiteli bir ps3 kesinlikle tavsiye ederim.çünkü şu anda işe yarar ve dahili harddiski olan bir blu-ray 500tl civarı.

Tv konusu ise tamamen bütçe meselesi ben fiyat/performans olarak panasonic plazma tercih ettim 3d olmaması konusunda çok memnunum.ama para sıkıntım olmasa kesinlikle samsungun d7000 serisini seçerdim.dizayn ve özellik açısından muhteşem bir tv.büyüklüğünü de odama göre seçerdim ama en az 40" olanını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rating -- 19 Aralık 2011; 19:36:49 >

• ARKADASLAR su anda psnde, Battlefield 3 Limited versiyonun fiyatı nedir? ŞU anda internetim olmadıgı ıcın bakamıyorum. Ona gore yurtdısından alacagım. Acıl cevap verebilirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar lütfen biri yardımcı olsun,
    Sorunum şöyle,
    ps3 ümü ses çıkışını opticten direckt ses sistemine bağladı.Optic ses çıkış ayarlarından da sadece 5.1 ch seçtim,
    ve oyun oynarken ,film izlerken seste ara ara kesilmeler oluyur,bir türlü çözemedim,ses sisteminde dd destekliyor
    syg
  • arkadaşlar ps3 te killzone3, crysis ve bf3 gibi oyunlar zor oynanıyor., pc de daha rahat oynanıyor.benim sorum şu ki ps3 e klavye ve mause takarak bu oyunlar oynanabiliyor mu?
  • quote:

arkadaşlar ps3 te killzone3, crysis ve bf3 gibi oyunlar zor oynanıyor., pc de daha rahat oynanıyor.benim sorum şu ki ps3 e klavye ve mause takarak bu oyunlar oynanabiliyor mu?

oynanır.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

arkadaşlar ps3 te killzone3, crysis ve bf3 gibi oyunlar zor oynanıyor., pc de daha rahat oynanıyor.benim sorum şu ki ps3 e klavye ve mause takarak bu oyunlar oynanabiliyor mu?

oynanır.......

peki tavsiye edecebileceğiniz bir ürün var mı?
  • bir sorum daha olucak arkadaşlar.mesela elimizde orjinal pes 2011 var,pes 2012 çıktı ve pahalı diye alamıyoruz.elimizde ki pes 2011 için günceleme (kadrolar,mevcut transferler falan) veriliyor mu? yani pes 2012 deki yeni oynanış olmucak ama yeni kadrolar mevcut olucak mı? ps3 üzerinden güncelleme yapabilecek miyiz? yada yolu nedir?
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.