Şimdi Ara

Sony-Philips-Creative-İpon Shuffle vs. Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Giriş
    179 Mesaj
    Selam arkadaşlar uzun zamandır Telefonun mp3 playerindan müzik dinliyorum. şu sıralar bir mp3 çalar almaya niyetlendim bayadırda yorumları inceliyorum fakat kafam karıştı
    Trance müzik dinleyen birisiyim ,fiyatı 50 -60 tl yi geçmeyen bir player önerirmisin ikinci elde alabilirim yeterki dinlediğim müzikden zevk alayım bana yardımcı olursan sevinirim ...Birkaç çeşit mp3 çalar kullanmış arkadaşların yorumları benim için ve başkaları içinde faydalı olacaktır...Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

|
    |
    Buralarda kimse takılmıyor artık galiba.Kaç tane konu açtım hiçbirine cevap yok.
    |
    |
    Ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana
  • Yarbay
    8003 Mesaj
    temiz bulursan creative muvo 2 olabilir ;çok yüksek ses olmasada olur dersen sony nwz serileri var o fiyata ama bana ses çıkışı çok az gelmişti.
    |
    |
    Intel i5 6600K - Corsair H75 - MSI z170 gaming M5 - Kingston Hyperx Fury 2666 Mhz 2 x 8 GB - 2x Kingston v300 240 Gb Raid 0 - Segate Momentus xt hybrid - Gigabyte WF 3 R9 290X - Coolermaster HAF 942 X - Corsair CX 750W 80Plus - Creative Sound Blaster Z - Creative Gigaworks G500 Gaming - Sennheiser hd 202 - Monster Purity HD - Monster DNA - Corsair H2100 Gaming Headset - Fiio X3
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.