Şimdi Ara

Sony NWZ-X1050 Detaylı İnceleme(Yeni FW çıktı) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
0
Favori
39.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, yeni sürüm güncellemesi yapınız. 11 yüklenmeye hazır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

merhaba, yeni sürüm güncellemesi yapınız. 11 yüklenmeye hazır :)

Gözle görülür birşey varmı :) okumadımda yeni firmware neleri içeriyor ama.Şimdi indiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.o.spawn.o.O

quote:

Gözle görülür birşey varmı :) okumadımda yeni firmware neleri içeriyor ama.Şimdi indiriyorum.

şimdi farkettim benim playerda zaten 1.11 yüklüymüş bu yeni çıkmadı dimi dostum?
  • quote:

quote:

quote:

şimdi farkettim benim playerda zaten 1.11 yüklüymüş bu yeni çıkmadı dimi dostum?

hocam takriben 2 aydır takmıyordum bilgisayara, bu evrede olmuştur. ama bende 10 yüklüydü. 11 yeni değilgaliba, 16.12. 2010 yazıyor :)

• http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=36096932

burdaki sürümü yüklemiştim en son. ondan sonra yükseltmemiştim. demekki ben biraz geri kalmışım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

arkadaslar ırakta bulamadim bu walkmani hep e s serisi falan var benim acilen x1060 x1050 serisi farketmez almam gerek yardimcı olabilır misiniz? Satan yer var mi? Bendekini abime vermiştim bura çok sıkıcı benim x1050 ime kavuşmam lazım parası önemli degil yeterki buluyum hemen peşin para alacagim .nasil aliştiysam müzik dinleyemiyorum x1050siz?

x1050 yi bu saatten sonra bulman zor.A845 alabilirsin.bütün özellikleri ve ses kalitesi X1050 ile aynıdır.sadece wifi ve dokunmatik ekran yok.zaten x1050 deki internet tarayıcısı berbat.yeni çıkan A860 serisi var ama onu pek beyenmemişler okuduklarıma göre.bir de Z1000 serisi var . onun da japonya dışında satışı yok şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

arkadaslar ırakta bulamadim bu walkmani hep e s serisi falan var benim acilen x1060 x1050 serisi farketmez almam gerek yardimcı olabilır misiniz? Satan yer var mi? Bendekini abime vermiştim bura çok sıkıcı benim x1050 ime kavuşmam lazım parası önemli degil yeterki buluyum hemen peşin para alacagim .nasil aliştiysam müzik dinleyemiyorum x1050siz?

x1050 yi bu saatten sonra bulman zor.A845 alabilirsin.bütün özellikleri ve ses kalitesi X1050 ile aynıdır.sadece wifi ve dokunmatik ekran yok.zaten x1050 deki internet tarayıcısı berbat.yeni çıkan A860 serisi var ama onu pek beyenmemişler okuduklarıma göre.bir de Z1000 serisi var . onun da japonya dışında satışı yok şu an.

Ben A860 ıda beğendim aslında.Yorumları okumadım hakkında ama neden beğenilmemiş merak ettim.Ayrıca bu Z1000 çok harika gözüküyor acaba ses de x1050 ile bariz farkı olur mu diye düşünüyorum.Ama 20 saatmiş sanırım çalma süresi bana biraz az geldi.Nefret ederim sürüekli takçıkar şarj etmekten :)

• quote:

quote:

quote:

Ben A860 ıda beğendim aslında.Yorumları okumadım hakkında ama neden beğenilmemiş merak ettim.Ayrıca bu Z1000 çok harika gözüküyor acaba ses de x1050 ile bariz farkı olur mu diye düşünüyorum.Ama 20 saatmiş sanırım çalma süresi bana biraz az geldi.Nefret ederim sürüekli takçıkar şarj etmekten :)

A860 ın sesini beyenmemişler.kullanan birisi X1050 daha güzel demiş.şarj süreside 20 saat.sony neden böyle bişey yaptı bende anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 16 Ekim 2011; 18:05:43 >

• A820 serisi ile X serisi arasında bile ciddi fark yoktu. S-Master'ı çok övdüler ama sesten biraz daha temizlik sağlıyordu. Ciddi fark beklemeyin sonuçta seste çok ufak iyileştirmeler yapılıyor.
  • quote:

quote:

bi internet sitesinde buldum 599 milyona nwz X1050b diyor ama B'nin bi farki var mi acaba? Bilginiz varmı? 1haftadan bayram icin dönüş yapacagim almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

bi internet sitesinde buldum 599 milyona nwz X1050b diyor ama B'nin bi farki var mi acaba? Bilginiz varmı? 1haftadan bayram icin dönüş yapacagim almayı düşünüyorum

b nin anlamı black yani siyah.x1050 tek model olarak üretildi.başka bir versiyonu yok.amerikada satılanlar x1051 adıyla satıldı.

• bence fiyat çok pahalı. ürün nisan 2009 da çıkmış neredeyse 3 sene olacak. ve ses knusunda diğer rakiplere bakmak lazım. cowon gibi cowon j3 yada cowonun yeni playerini beklemek lazım. sony x serisi eskidi bence. ses olarak herzaman yeni teknolojiler çıkıyor
  • msqonn dogru söylüyorsunda neden çıkmamış bugune kadar.
  • arkadaslar bugun cevahır teknosaya gıttıyımde SONY NWZA864B CEV 8GB FM SİYAH gordum harıka bırsey buyulendım acıkcası fıyatıda 549tl ama delı gıbı olmus..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynk53

arkadaslar bugun cevahır teknosaya gıttıyımde SONY NWZA864B CEV 8GB FM SİYAH gordum harıka bırsey buyulendım acıkcası fıyatıda 549tl ama delı gıbı olmus..

Beyazını bulursam alırım.. ben de 4 ay sonra TR ye dönücem.. şuan askerlik dolayısıyla kıbrıstayım.. ben de Kıbrıstaki Sony bayiilerine sormaya başladım aradım beyaz 16 gbllık için ama umut yok bu model için... adamlar sonynin TR sitesinde yok muhtemelen biz de getirtemeyiz.. biz TR SONY ye bağlıyız diyolar çünkü... yani kıbrısa farklı model yada TR ye gelmeyen bi modelin gelmesi sözkonusunu değilmiş maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 17 Kasım 2011; 23:29:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

msqonn dogru söylüyorsunda neden çıkmamış bugune kadar.

aslında sende haklısn. Bir duraklık var mp3 mp4 playerlarda. Ses konusnda telefona da iyı ses koyuyolar. O yuzdende duraklık olablir. Sony x serisni braktı. Microsoft zuneyi braktı. İriver da iddalı model yok yeni.sandiskte yeni model yok creative durgun. Samsung bi androıdlı modeli kaldı. Hepsni bi kenara atarsak geriye cowon kaldı. Destek hala war we mp3 mp4 playern bence hakimi. Sony de guzelde x serisnı brakmamalydı ve daha iddalı modeller cıkarması lazım
  • quote:

aslında sende haklısn. Bir duraklık var mp3 mp4 playerlarda. Ses konusnda telefona da iyı ses koyuyolar. O yuzdende duraklık olablir. Sony x serisni braktı. Microsoft zuneyi braktı. İriver da iddalı model yok yeni.sandiskte yeni model yok creative durgun. Samsung bi androıdlı modeli kaldı. Hepsni bi kenara atarsak geriye cowon kaldı. Destek hala war we mp3 mp4 playern bence hakimi. Sony de guzelde x serisnı brakmamalydı ve daha iddalı modeller cıkarması lazım

karde; x ser's' herkes güzel olduğunu söylüyorda hiç bir indirim de yok 450 lira istiyorlar x1051 e düşmeyecek mi fiyatlat
  • beyler bişey sorucam sizlere x1050 nin lineoutunu kullanabilen var mı acaba ses kalitesi nasıl farkediyo?
  • quote:

quote:

karde; x ser's' herkes güzel olduğunu söylüyorda hiç bir indirim de yok 450 lira istiyorlar x1051 e düşmeyecek mi fiyatlat

450 lirada zaten 2. eli fiyatı. forumda arkadas satıyoda. ürün pahalı değil o arkadaş pahalıya satıyo. sony a860 serisi al daha iyi hem en son cıkan ürün 460 lira btsony de satılıyor bluetooth ta var. kablosuz ses yaparsn en azından

• arkadaşlar yeni mp3 almak istiyorum. Ama kararsızım. x-1050 ile nwz-a864 arasında kaldım.x-1050 de gürültü engelleyici varken a-864 de bu yok ama S-Master MX dahil 5 Net Ses Teknolojisi adıyla yeni bir teknoloji var ve ürün reklamında gelmiş geçmiş en iyi ses diyor.ama sony'nin amerika sitesine baktığımda x-1050'nin a-864'den 90 dolar civarında daha pahalı olduğunu görüyorum.co.uk de de böyle.x-1050 3 sene önce çıkmış olmasına rağmen,864 de bluetooth ve bunun dışında birkaç yenilik daha olduğu halde bu fiyat farkı neden çözemedim. Sony bi sürpriz yapar da x serisine yeni model çıkarır filan , bu sefer aldığım ürün de içimde kalır diye çekiniyorum. Sizce ne yapmalıyım? x-1050 mi a-864 mü? Ya da biraz daha mı beklesem?..
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.