Şimdi Ara

sony nwz-w273 bozuldu lutfen yardim :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 gun once aldigim sony nwc-w273 su gecirmez walkmanim bugun kulagima taktim guc tusuna bastim ancak bir kere biiip sesi geldi 2. Biip sesi yarida kesilip kapandi, her acisimda bunu yasadim, sarja taktim kirmizi isik 3-4 dakiya yandi sonra hic yanmadi gene ayni sorun, reset tusuna bastim gene bir sey degismedi, bide cihazin ustunde yesil bi isik uzunca yandi ve ardindan 4-5 defa hizli hizli yanip kapandi arkadaslar sorun sizce nedir lutfen yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş aynı sorun bendede var ne yapacağımı şaşırdım bazen çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: coolgym

Kardeş aynı sorun bendede var ne yapacağımı şaşırdım bazen çalışıyor

Kardes ben sorunu cozdum, kulakligin icindeki her seyi sil, sonra kulakligin kurulu oldugu yerden kurulum dosyalarini tekrardan at, en sonunda reset tusuna bas ve halloldu :)

• Kardes tesekkur ederim bu aksam dediklerini yapacagım ifakat blgisayardaki aynı sarkıları yukleyecegim umarım sorun olmaz
  • Merhabalar, bozuk kulaklığınız varsa değerlendirebilirim
  • gogosumer G kullanıcısına yanıt
    Var ustadim. Tam olarak bozukta degil calisiyor. Yeni modeli aldığım icin o kenarda duruyor

• arkadaşlar bir konuda yardımızı istiyorum. elimde ki w273 cihaz 140 havuzun dibinde su geçirdi. kuruttum ama çalışmadı. aradan 10 gün geçti. açıldı fakat her türlü açılış kapanış sesi gelmesine rağmen şarkı çalmıyordu. pc de şarkılar yüklü gözüküyordu. güncelleme biçimlendirme hepsini denedim. en son sinirlenip direk pc den biçimlendirdim. backup dosyalarını almadığım ve kurulum exe. bulamadığım için sorun yaşıyorum. cihazı 2 el aldım. eski sahibi bulamadı. elinde kurulum dosyası olan varsa veya en azından pc den backup dosyalarını alıp atma şansı olan varmı. yardımcı olursanız çok sevinirim. elfmst@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutcelik -- 26 Kasım 2019; 18:21:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBus

quote:

Orijinalden alıntı: coolgym

Kardeş aynı sorun bendede var ne yapacağımı şaşırdım bazen çalışıyor

Kardes ben sorunu cozdum, kulakligin icindeki her seyi sil, sonra kulakligin kurulu oldugu yerden kurulum dosyalarini tekrardan at, en sonunda reset tusuna bas ve halloldu :)

Alıntıları Göster
    hocam banada yardımcı olabilirmisin lütfen ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.