Şimdi Ara

Sony NWZ-E453 Bakmadan Alma :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
14.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya yukarıdaki gbi oluo benmkide usb bağlı oynatıcı çalıştırılamıyor diyo ve müzik atamıyorum yardımcı olun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxlocker

cowon
    iriver (vibez efsane tabi)
    şimdi adını anımsayamadığım 2-3 marka daha var.

Bunların dışında gerisi yalan arkadaşlar bu bu kadar basit kişiye zevke göre kıyas değil bu GERÇEK

cowonumun ekranını kırdım, yaptım bi hayvanlık... bu zihazı kullanıyorum şimdi ben aldım.... Bass yoğunluktan tize geçiş sony bile olsa cowon un d2si olamaz olmuyor da zira bende onu aramıyorum kıyas bile hakaret.

Yalnız yurtdışında bir tanıdık aracılığı ile olsa tamamdırda, kargo işlemi filan girince devreye uğraştırır biraz ve sakınan göze çöp batar misali garantisiz bir cihazı sakınmak durumundasın. başına birşey gelse iyi bir elektronikçi bulduysan 2 seçeneğin olcak, cihaz ya ölecek yada uyuz uyuz çalışacak, ilk aldığınki gibi çalışmayacak
    Fakat Türkiye standartlarının en iyilerinden biri olan sony ürün tercih ederek garantilide oluyor ürün. Ablam 4 yıl önce Samsung'un bir ürününü 2.el olarak almıştı. Modeli şuan aklımda değil. MP4ün Ses seviyesi gayet acık ve net. Ve halada kullanıyor. O ona yeterli oluyor, ve açıkcası harbiden yeterlide fazla abartıyada gerek yok. ki bu ürün ondan daha da iyi. bir iki güne MP4 almayı düşünüyorum. son olarak NWZ-E453 almaya karar verdim, testinglerden ve forumlardaki tavsiyelerden yola çıkarak..

Nede olsa Aza Kanaat Etmeyen Çoğu Bulamaz. Gidip aman daha kaliteli olsun benimki deyipte yeterli olan bir üründen vaz geçip garantisi veya ne derece sağlam olduğu bilinmeyen bir ürün alıpta pişman olmakta var.

Bu arada konuyu açıp biraz daha açıklığa kavuşturduğun için teşekkürler wish

• Dün Gittim Aldım Bu cihazdan, benim izlenimlerim şünlar;

• Ses Kaydedicisi bir MP4'e göre yeterli kalitede.
    • Temiz pürüzsüz ve yüksek bir sese sahip.
    • Menüler arası gezinme çok kullanışlı ve rahat.
    • Fotoğraflar ve Videolar kaliteli bir şekilde görüntüleniyor.
    • Ayrıca yanında verilen kulaklık arkadaşlar sizlere fazlasıyla yeter ve artar bile. 30 40TL'lik bir kulaklığa ihtiyaç bıraktırmayacaktır.
    • Bana göre tek olumsuz yönü, cihazın PC ile şarj oluyor olması..

Genel olarak cihaz tamamen size yeterli olacak bir üründür. E serisine göre gayet güzel bir cihaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneWarrior -- 19 Ağustos 2011; 15:49:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxlocker

cowon
    iriver (vibez efsane tabi)
    şimdi adını anımsayamadığım 2-3 marka daha var.

Bunların dışında gerisi yalan arkadaşlar bu bu kadar basit kişiye zevke göre kıyas değil bu GERÇEK

cowonumun ekranını kırdım, yaptım bi hayvanlık... bu zihazı kullanıyorum şimdi ben aldım.... Bass yoğunluktan tize geçiş sony bile olsa cowon un d2si olamaz olmuyor da zira bende onu aramıyorum kıyas bile hakaret.

son söz: hiçbirşey bilmiyorsanız piyasadaki pirana mirana yerine tercih edilir ama garantiyi önemsemezseniz yurtdışından saydığım markalardan alın kaliteyi tadın...

saygılar.

I river e 30 kullanıyordum. Güzel cihaz ama samsungun sesi bana daha güzel geliyor. I river da kullanılan teknoloji sesi boğuyor kendim manuel olarak equalizer ayarı yaptım ama yinede yp u 2 deki kadar temiz bir ses alamadım. Acaba bu modeldede kullanılan teknoloji sesi boğuyor mu

• hepsiburadadan 187 liraya sony nwz e 453 isimli müzikçaları aldım.

http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-nwz-e453-4gb-20-ekran-fm-radyo-ses-kaydi-mp3mp4-player/ProductDetails.aspx?productId=bd56463&categoryId=9181

Gelince inceleme yaparak yorumlarımı aktaracağım...

Samsung ypu2 deki gibi ses kalitesini ı river e30dan alamadım maalesef, umarım bundaki teknolojiler bana samsungun sesine benzer bir ses deneyimi sunabilir.

• Merhaba arkadaşlar;

Ürünün bataryası artık telef oldu. Yeni batarya bulmam lazım acaba teknik servis batarya değişimi yapıyor mu?

Bir de dış kapağı ve kasası tanınmaz halde. Bunları da değiştirmek istiyorum. Teknik serviste bunlar mevcut mudur? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-testers -- 26 Aralık 2011; 21:51:56 >
  • Bu alet çok teknolojik hele ses olarak sansa bir sony 2 derim ben

üstelik fiyatı 179 tl cok düşük.
  • şarkıya nasıl lyric ekleyebilirim ve itunes-mp3 çalar senkronizasyonunu yapamadım, nasıl yapıldığını bilen var mı?
  • bu cihazın mavi renk olanını kullanıyorum ve elektronik yapı olarak neredeyse kusursuz alacaklara önerim siyah rengini almalarıdır çünkü diğer renkler çabuk bozuluyor ben bi kere dalgınlıkla anahtarla aynı cebe koymuştum o yüzden çizildi biraz onun dışındada usb soketi biraz hassas dikkat edilmezse soket kolay bozuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneWarrior

Dün Gittim Aldım Bu cihazdan, benim izlenimlerim şünlar;

• Ses Kaydedicisi bir MP4'e göre yeterli kalitede.
    • Temiz pürüzsüz ve yüksek bir sese sahip.
    • Menüler arası gezinme çok kullanışlı ve rahat.
    • Fotoğraflar ve Videolar kaliteli bir şekilde görüntüleniyor.
    • Ayrıca yanında verilen kulaklık arkadaşlar sizlere fazlasıyla yeter ve artar bile. 30 40TL'lik bir kulaklığa ihtiyaç bıraktırmayacaktır.
    • Bana göre tek olumsuz yönü, cihazın PC ile şarj oluyor olması..

Genel olarak cihaz tamamen size yeterli olacak bir üründür. E serisine göre gayet güzel bir cihaz...

USB'yi priz girişine çeviren cihazlar mevcut

• ürünü 2.el olarak bir dostumdan satın aldım..bi kaç sorunum var..yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk ederim..

1-radyo dinlerken 5 dakka sonra beni ana menüye atıyor..ve tekrar radyoya menüden girmek zorunda kalıyorum..
    2-settings menüsünde ortak ayarlara girdiğimde parlaklık ve duvar kağıdı sekmesinde play tuşuna bastığımda,o menülere giremiyorum

ayrıca biraz daha kurcaladım..format ve sıfırlama sekmesine de ok dediğimde cihaz tepkisiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesemre -- 1 Ağustos 2012; 22:54:23 >
  • Ben de bu cihazdan satın almak istiyorum ancak internette bir konuda insanlar çok şikayetçi. Cihaz tamamen kapatılamıyormuş. Power off düğmesine basınca stand by durumuna geçiyormuş. Bu durumdayken de pili tüketmeye devam ediyor. Gerçekten böyle bir sorun var mı?
  • arkadaşlar bende NWZ-E453 cihaz var ama usb koblosunu kaybettim ama interneti yedim içtim bulamadım yardımcı olabilir mısınız whatsapp tan ulaşır mısınız 0554 912 80 80
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.