Şimdi Ara

SONY NWZ-B 162--B163 (İNCELEME) ÇIKTI 99TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
13.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NWZ-B163 4 GB USB WALKMAN® MP3 çalar
    USB'li ve yeni taşıma klipsli, renkli ve kompakt müzik çalar

BAS Güçlendirme, Hızlı Şarj, Güçlü Aydınlatıcı, Doğrudan USB, ZAPPIN™, WMP aktarımı
    Tek bir düğmeyle yüksek bas sesi ekleyin
    3 dakikalık şarjla 90 dakika çalma süresi
    WALKMAN® cihazınızı çantanıza veya cebinize takın

Özellikler NWZ-B163
    BAS güçlendirme - Kısayol tuşu, alçak ses düzeylerinde bile güçlü düşük frekanslı sesler ve yoğun, doğal tonlar verir
    Hızlı Şarj - WALKMAN® cihazınızı 3 dakika şarj edin, 90 dakika dinleyin. Tam şarj 18 saate kadar dinleme süresi sağlar
    Şık klips - Renkli B Serisi WALKMAN® cihazınızı kıyafetinize, çantanıza veya cebinize takın
    Güçlü aydınlatıcı - Uyumlu renklerdeki LED'ler, müzikle birlikte yanıp söner
    Sürükle ve bırak - Bütün MP3 arşivinizi Windows Media® Player 11 ve 12 veya herhangi bir bilgisayardan yapılan basit Sürükle ve Bırak işlemi yoluyla kolayca ve doğrudan aktarabilirsiniz
    Doğrudan USB - Müzik içeriğinizi paylaşmak için bilgisayara veya ses sistemine bağlamanız yeterli
    USB Kayıt - Ses kaydı yaparak kayıtlarınızı saklayın, paylaşın ve çalın
    ZAPPIN™ - Özel ZAP düğmesi, müzik arşivinizde arama yaparak mükemmel şarkıyı bulur
    Dahili Ekolayzer - 4 ön ayar ve 1 özel ayar seçenekleri arasından dinlediğiniz müzik türüne en uygun ses modunu ayarlayın
    Jog dial™ - Büyük ve parlak geçiş tasarımı, dışarıdayken şarkı listenizi kontrol etmenizi kolaylaştırır
    Kompakt tasarım - En küçük ceplere bile sığan cihazın ağırlığı 28 g (1,0 oz), uzunluğuysa 90,9 mm'dir (3 5/8 inç)
    4GB bellek - Yaklaşık 1000 parça saklayabilir (70 ila 90 albüm)

TEKNOSADA ŞUAN 2 GB 99TL 4GB İSE 129TL B152 DEN TEKNİK VE FİZİKSEL OLARAK HİÇBİR FARKI YOK BANA GÖRE TEK FARK ORTADAKİ IŞIĞIN RENGİ MAVİ OLDU RENGE GÖRE DEĞİŞİYO ORTADAKİ IŞIK

EN ÇOK YEŞİL HOŞUMA GİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL-D -- 27 Mayıs 2011; 11:14:53 >

• çok hos ama onemlı olan bence dıs gorunumunden zıyade şarjının ne kadar dayandıgı,sony genelde sarj olayına onem verıyo acaba bunda max. nekadar dayanır
  • merhaba arkadaşlar bende bu ürünü almayı düşünüyorum. şöyle bir sorum olacak Nwz-E453 ile ses kalitesi olarak çok fark olur mu? aradaki fiyat farkı nedenini ses kalitesine mi bağlamalıyız? benim için önemi olan nokta ses çünkü.
  • ses olarak alakaları olamaz.tabiki para varsa E453 alınmalı.bu arada eski B150 serisiyle fark göremedim.ışık ve klips dışında.
  • bendede b152 var 89 tlye almıştım tek farkı ortada renk değişikliği ve arkası
  • bu ürünü kullanan var mı ? ses kalitesi nasıl acaba.Almayı düşünüyorum kararsız kaldım.
  • 2 haftadır siyah modelini kullanıyorum gayet memnunum herkese tavsiye ederim
  • Sony NWZ-B163 ve B153 arasındaki farklar

Ses kayit , bel klipsi ve tam şarj süreleri (1 saat 10 dakika ya 70 dakika)

http://www.sony.com.tr/product/nws-b-series/nwz-b163#pageType=TechnicalSpecs

http://www.sony.com.tr/product/nws-b-series/nwz-b153#pageType=TechnicalSpecs

Kulakliklar da farkli b163 = MDR-E804Y

b153 = MDR-E804YLP

• quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

ses olarak alakaları olamaz.tabiki para varsa E453 alınmalı.bu arada eski B150 serisiyle fark göremedim.ışık ve klips dışında.

E453 yada daha üst versiyonları ile arasında ses kalitesi olarak çok fark var - yanlış biliyorsunuz.

Dynamic normaliser
    Clear Bass
    Clear Stereo
    DSEE

bu özellikler NWZ-B serilerinde yok.
  • NWZ-B 162 2gb aldım hepsiburadadan.
    bakalım nasıl. model numarasını hatırlyamadığım çok benzer bir modelini kullanıyodum.daha eski tabi.çok iyi bass vardı ama toplam ses azdı.inşallah bu da az değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SabitSalınım -- 14 Şubat 2012; 9:09:01 >
  • Aynı mp3 player a sahibim ama eq ayarlarına girdigimde cannot execute hatası veriyor nedir bunun sorunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SabitSalınım

NWZ-B 162 2gb aldım hepsiburadadan.
    bakalım nasıl. model numarasını hatırlyamadığım çok benzer bir modelini kullanıyodum.daha eski tabi.çok iyi bass vardı ama toplam ses azdı.inşallah bu da az değildir.

merhabalar aynısından ben de aldım gecenlerde sarj süresi 18 saat yazmasına ragmen 6 7 saati gecmiyor benimki sizde durum nasıl?
  • Bir de galiba ürün tam şarj olmuyor bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?
  • NWZ-B162 modeli bugün 27.90€ya aldim ama kagitlarda radyosu oldugunu yaziyor fakat cihazda radyo yok sizde radyo var mi cihazinizda eger varsa yarin degistirmeye gidecegim
  • Radyolu ve radyosuz modeli var yaklaşık 20-30 lira fark ödemeniz lazım
  • Cok güzel mp3ler ama içinden cıkan kulaklık 5 para etmez kendi kulak içi yada başka bi kulaklık la kulanın
  • valla ben neredeyse 1.5 yıldır b152 kullanıyorum . kullandığım en kaliteli kulaklık bu cihazda. kulaklığım bozlulursa sırf kulaklığını tekrar almak için yeni bir cihaz alacağım.
  • aynı modelden bende de var..bişey sormak istiyorum..yuvarlak olan ileri geri tusu saga yani ileri basınca gayet seri geçerken sola basınca çok hafif zorlanıyor gibi yani ileri fonksiyonu gibi değil bu sizde de varmı..
  • Arkadaşlar sony NWZ-b153 var equalizer dosyalarını sildim elinde olan birisi gönderebilir mi.
  • arkadaşlar sony NWZ-B163 modelinin ses kalitesi nasıl acaba? kullananlar cevaplayabilirse sevinirim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.