Şimdi Ara

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
9
Favori
26.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 adet klasor vardı. Şarkı ilerletme tuşuna ust üste 2 kere tıklarsanız " Next folder" deyip bir sonraki klasore direk atlayacaktır. Şuan 15 klasör oldu bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu açan arkadaşa teşekkürler bende nw-ws413 nw-ws613 arasında kaldım ancak şöyle sorularım olacak; kulaklık kalitesi neyle karşılaştırabilirsiniz yani mesela philips shs3200 ile nasıldır farkı yada ne kadar daha kalitelidir bass istiyorum ben daha tok baslar günlükte kullanacağım ama spordada çok vakit harcıyorum ayrıca rahatca oturuyormu kulağa bazıları rahat değil falan diyor ama sizce nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventhy -- 1 Eylül 2016; 13:40:14 >
  • seventhy kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sağolun. Hocam başa ağırlıklı istiyorsanız KZ ZS2 denen bir kulaklık var, MP3 monte ederek kullanabilirsiniz. Bu kulaklıklar tamamen spora yoneliktir ayrıca ses kalitesi sony sonuçta kotu değil. İçerisine waw formatında yani kaliteli şarkıda atarsanız tadından yenmez. Kulağa oturmama veya çıkma problemi ne yuzerken ne koşarken rastlamadım. Tavsiyem 413 yani bluethootsuz modeli almanız. Çunku bluethoot baş ağrısı yapıyor. Ancak sizin kullanım amacınıza göre bluethootlu modeli alıp telefon goruşmeside yapabilirsiniz

• cevabınız için teşekkür ederim kararım 413 ve 613 arasında olacak ama ses kalitesi hakkında biraz bilgi verebilir misiniz yani hangi cihazla kıyaslayabilirsiniz mesela iphone 6 kulaklığı yada philips shs3200 den üstünmüdür temiz bi ses alırmıyım günlük kullanımdada beni tatmin eder mi sizce bu cihaz
    Hocam şunu diyeyim iphone 6 dan aşağı kalmaz. Diğer cihazları çok çok bilmiyorum çünkü
  • teşekkür ederim bilgiler doğrultusunda sipariş verdim yarın gelir büyük ihtimalle her koşulda testini yapıp görüşlerimi aktarırım tekrar teşekkür ederim
    Memnun kalacağınızı düşünüyorum :) 1-2 gün kullanıp görüşlerinizi yazmanız bizide mutlu eder hem sizin gibi bilgi arayan insanlarada yardımınız dokunur :)
  • yarın öğlen gelir cihaz şu an yolda sabırsızlanıyorum :D cumarteside hava güzel olursa inşallah havuzda denemeye çalışırım
  • kulaklık geldi öncelikle direk atınca olmadı niye bilmiyorum windowsdan eşitleyerek yükledim mp3 formatı olan şarkılar bile çok yeterli berrak bi ses değil ama basları tizleri gayet iyi kaliteli yani ses düzeyi bana çok geldi heralde şuan 15de falan gayet yeterli yükseltince zaten baslar efsane oluyor inşallah yarın öğlen havuza gider ilk denememi yaparım alacaklara kesinlikle öneririm gram oynamıyor bilerek kafamı sallıyorum ama cuk oynamıyor bile meret :D
    Hocam demiştim demek istemem ama demiştim :D waw formatında şarkı atarsanız asıl kaliteyi göreceksiniz

• insanların sesini asla duyurmuyor ya harika koca metro geçiyor sadece tiz bi cızırtı duyuyorum oda her kulaklıkta duyulur ki bu bahsettiğim şeyler ses seviyesi orta seviyedeki hali ortam seside çok iyi klimanın sesini dibimde hissetsemde olsun yararlı😂 ses kalitesi wav formatında çok çok yeterli paramın hakkını kesinlikle verdiğini düşünüyorum teşekkürler cevapların için empire suda da test edip yazarım tereddütsüz alınacak ürünmüş boşa evham yapmışım

Hocam mikrofon özelliğinide test edince dahada aşık olacaksınız emin olun
  • Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. Suda kullandıktan sonra kurulamak için o kadar şey yapmam gerektiğini okuyunca benim hevesim kaçtı yahu hiç uğraşasım gelmedi. Bir gün canım sıkılır boş vaktim olursa deneyebilirim... :)
  • Gazi24 G kullanıcısına yanıt
    Hocam suda kullandıktan sonra ne yapmanız gerektiğini nerde okudunuz ? 3 kere havuza girdim ardından kurulamayı bırakın su ile yıkayıp klorunu götürme gereği bile duymadım. su başlıkları varsa istediğiniz gibi suya sokun çıkarın kurulamak gerekmez, eğer sarj etmeyecekseniz
  • Walkman'inizi Havuz veya Denizde Kullanmadan Önce Okuyun diye kılavuz var hocam kullanım kılavuzu gibi yapmışlar orada yazıyor? Yok deterjanla yıka yok iki üç saat bez üstünde beklet, bunlar sadece denizden çıkınca uygulanacak şeyler sanırım o zaman, umarım yanlış anlamışımdır ki öyle gözüküyor. :D

Düzenleme: Hocam bahsettiğim kitapçık gibi şeyde Bakım başlığı altında 1 numara şöyle başlıyor: Denizde kullandıktan sonra... Ben o kısmı havuzda kullanınca da öyle yapacağız diye anladım ondan öyle demişim siz haklısınız. Seventhy kusura bakmayın hocam... Ben de en kısa zamanda havuzda deneyeceğim o zaman... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazi24 -- 3 Eylül 2016; 21:35:06 >
    Hocam hiç o işlemleri yapmadım
  • Ürün hakkında canımı sıkan olumsuz bir yorum yazacağım; rastgele modda çalarken cihazdaki bütün parçalar arasında geçiş yapıyor. Albüm modunu da, çalma listesi modunu da klasör modunu da denedim ama hepsinde aynı sonuç. Burada bence bu cidden çok büyük bir eksi. Keşke üç çalma modundan birine geçiş yapınca, sadece o albüm/çalma listesi/klasördeki şarkılar arasında rastgele geçiş yapabilse. Tabii sporcular için yapılmış bir ürün ama yine de böyle bir kısıtlamanın olması hoşuma gitmedi. Klasörleri sürekli aynı sırayla dinlemenin yanı sıra, benim gibi biraz fazla müziğiniz varsa mesela klasörün sonundaki şarkıyı dinleyemeyeceksiniz antrenmanda :D
    Büyük bir klasorun sonundaki müziğe ulaşmak için. Next folder yapıp daha sonra geri tuşuna basmanız yeterli

• Hocam ya ben daha önce denediğimde en başa dönüyordu yorumunuzu okuduktan sonra denedim sizin dediğiniz gibi oldu. Bu günü biraz fazla uzattım bence, iyi geceler. :D
    iyi geceler :) yardımı dokunduysa ne mutlu bize, aklınıza takılan bir şeyde yazarsınız tekrar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.