Şimdi Ara

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
9
Favori
26.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende sizin mesajınızdan sonra farkettim yeni modeli, sony'nin tr pazarında ki sitelerinde bile yeni satışa çıkmış. En uygun fiyat 420 tl olarak gözüküyor. Bir önceki modelden en büyük artısı bluetooth bağlantısı olarak gözüküyor. NFC pek önemli değil kendi adıma. WS413 versiyonunda ortam modu, denizde kullanım, mp3 playerın sağlamlığı benim için yeterli oldu çok memnunum :)

Ancak WS623'te bluetooth bağlantısı olması büyük avantaj, eğer flac dosyası da çalıyorsa ve havuzda ki kullanımda ses seviyesini biraz daha yükseltmişlerse alınabilir. 420 tl şu an için biraz fazla geldi açıkçası en azından bütçemden mp3 player için bu kadar yatırım yapmam :) WS413'ün fiyatı da mutlaka düşecektir daha cazip hale gelebilir.
  • kullanan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim, ben senheiser cx300 precision II kullanıyorum, ses kalitesi güzel kulakların. bunu alırsam kalite olarak ona yakın olurmu. veya pişman olurmuyum?

hafızası benim için çok sıkıntı değil telefonla bluetooth ile kullanmayı düşünüyorum

şarkı ortalama ne kadar gidiyor?

hızlı şarj ile 3dk şarj edince ne kadar bir kullanım sunuyor?
  • BtSony den WS413 Su geçirmez kulaklık aldım. Su altında değil fitness yaparken salonda yaklaşık 1 sene kullandım. Ürün arızalandı? Sözde büyük firma, servisine Ece Elk. E gönderdim. Onlar da Cihan Elk. E gönderdiler. Ürün teslim alındı incelendi yerine ücret iade formu gönderdiler. İşportacı değilseniz müşteriye ürün garantisi verirsiniz ücret iade garantisi değil, bunu baştan söylerseniz kimse sizden zaten ürün de almaz mağdur da olmaz. Ürün yoksa üretimi durmuşsa müşterine bunları sebep göstermezsin sözde büyük firmasın piyasadaki muadil model için gereken 186 lira fiyat farkının peşinde koşmazsın elinde en yakın muadil model ne varsa gönderirsin. Apple, Samsung, Philips gibi büyük firmalar bize zamanında böyle yapmıştı memnun ediyor tavsiye ederim. Allah muhafaza daha yüksek meblağlarda ürün satın almak isteyenler için de uyarı niteliğindedir. Bu gibi durumları başkaları yaşamasın.

• rdmztkn R kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sorun yasadiniz diye tum urunlere bunu yansitmak dogru degil kanimca. Benimkinin tuşu koptu belki kullanici hatasıydı ve hemen yeni sifir kutulu urun gonderdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler bende bu aralar bu kulaklıklardan almak istiyordum. 623 almaya kararliydim ancak yazdiklarinizdan sonra kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz.

• sefa.elver kullanıcısına yanıt
    Hocam bluthoot ve telefon gorusmesi sizin icin cok onemliyse 623 alin ben cok memnumum ancak onlar onemli degilse 413 le ayni urun sonucta oda guzeldir fazla lara vermezsiniz

• Çok teşekkür ederim heralde 623 alacam 😊

• Onun 625 diye 16Gb lik modeli var onuda unutmayin yaninda uzaktan kumandasini veriyor yanilmiyorsam

• 623 ile 413 ün ses kalitesi bakımından farkı var mı?

• Hayie hocam, 623 flac calabiliyor o var bi

• quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Hayie hocam, 623 flac calabiliyor o var bi

Hocam merhaba, WS623 satın aldım. Bunu ios'a yükleyeceğim bir uygulama ile bt ile bağlanıp kendi hafızasındaki parçaları kontrol edebiliyor muyum? Teşekkürler.
  • Navigate kullanıcısına yanıt
    Inanin fikrim yok hocam ios biraz sikinti oluyor belkide ise yarar

• ürünü alalı 8 ay falan oldu. 4 ay once falan sol kısımda (L) left yazan bolumun üstü (plastık kısma gecmeden). kucuk bi kırık oldu
    O süre boyunca suya sokmadım Sony servıslerını falan aradım cıhaz avrupa garantılı parca falan getıremezmısınz dedım yardımcı olamıyoruz dedıler (heryerı denedım ucretlı ucretısz ) sonra 2 hafta falan once kırılan yere bıraz japon doktum sonra sılıkonla doldurdum ustune ıyıce yapssın dıe az japon damlattım 1 hafta beklettım kullandım 2 kere 3. kez kullandgmda acılmadı sarj edıp acabıldım fakat sonra yıne denedgmde turuncu kırmızı ısıklar yanıp sondu bellı bı sure ve yıne acamadım .Yardımcı olursan sevınırım hocam (fazla yazdım farkındayım acıklayıcı olsn diye :) )
  • litlefinger kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğiniz durumla ilgili malesef yapabilecegim bir sey yok. Urunun zaten yedek parcasi yok. Sonye giderseniz sadece degisim yapildigini soylerler parca degisimi olmadigi icin donanimsal bir hasara yapacak bir sey yok;/ pirince yatirip 1 gun boyunca nemini almasini deneyebilirsiniz

• Merhabalar tekrardan aranızdayım...

Bir yıl önce aldığım 413 kodlu cihazımı 4ay kullandıktan sonra otobüs seyahatinde malesef kaybettim...

Ürünün aparat ve kutu faturası duruyor isteyene cüzzi bir fiyata gönderebilirim.

Şimdi bir 2.el 623 bluetooth buldum alacağım ipoda bluetooth ile bağlanır mı bu cihaz deneyen var mı arkadaşlar?

• seventhy kullanıcısına yanıt
    baglanir merak etmeyin, 623te daha cok ozellik var dogru bir karar olmus.
  • cevap için teşekkür ederim evet ipod ile uyumlu yalnız ürün geldi ses ve donanım harika daha 3 aylık cihaz güzel temiz ancak ses çıkışı yapan kulaklık tıpasıını(kulakçığı nasıl tabir ederseniz artık) taktığımız yerde teller var tıpayı(kulakçığı) çıkarırsanız göreceksiniz orda yırtık var acaba ordan su alır mı diye bi soru geldi aklıma su girmesini önleyen şey o teller mi yoksa taktığımız su altı tıpa(kulakçık)ları mı merak ettim bilen varsa bilgilendirebilir mi beni sony ile görüşmeye çalışıyorum ama buraya da notumu bırakayım cevabı alırsam paylaşırım

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★

arkadaşlar sony yetkili servisle görüştüm su almayacağı ancak içine pislik vs girmemesi için dikkat etmem gerektiği söylendi. su girmesini önleyen kısım kulakçıklarmış
    hocam merhaba, bende almak istiorum fakat en önemli detay ses kalitesi benim için. acaba nasıldır? spor salonunda kullanıcam marshall major 2 var bende onu aratır mı sürekli bana? bide su altında ses seviyesi ne kadar düşüyor? zor mu duyuyoyuruz sesi ince bir tını mı çalıyor sadece kulağımıza :)) bu konuları netleştirirsem alıcam
  • Merhaba arkadaşlar bir adet sony NW WS413 kulaklık satın aldım bir süredir kullanıyorum ancak, bugün kullanmak için açtığımda bir uyarı sesi geldi "NO DİDO" diyor ve parçaları çalmıyor bu ne demek anlayamadım bilen varsa söyleyebilir mi? kulaklığı pc ye bağlayıp biçimlendirdim ve şarj ettim ama power açılıyor ancak çalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.