Şimdi Ara

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
9
Favori
26.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Expireme

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Urun flac dosyalarını çalmıyor, sizin bahsettiğiniz 320kbps mp3 formatıdır flac değil. Zaten flac olduğu an 1400kbps'lerden bahsediyoruz. Flac dosyasını waw formatına çevirip 320kbps den daha kaliteli müzikler dinleyebilirsiniz cihaz waw formatını destekliyor

ne yalan söyleyim flac olarak indirdim ama formatına formatını hatırlamıyorum şimdide bir tane indirdim akşam uzantısı m3u yazıyor benim aklımda flac çalıştırıyor diye kaldı ama siz çalıştırmıyor diyince bir şüphe oluştu
  • sorix kullanıcısına yanıt
    Çalıştırmıyor malesef hocam:) ama kalitesini kaybetmeden flac dosya dinlemek istiyorsanız soyle yardımcı olayım, Format Factory adlı programı indiriniz. Ordan flac dosyasını .waw formatına çevirp kulaklığa atınız, çalıştıracaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Çalıştırmıyor malesef hocam:) ama kalitesini kaybetmeden flac dosya dinlemek istiyorsanız soyle yardımcı olayım, Format Factory adlı programı indiriniz. Ordan flac dosyasını .waw formatına çevirp kulaklığa atınız, çalıştıracaktır.

hocam ben doğru hatırlıyormuşum az önce kulaklıktaki müziklere baktım flac ama mp3 uzantılıymış o yüzden çalıştırıyormuş yanlış bilgilendirme yapmış olmayım
  • sevgili kardeşlerim bu modelin bi üstü ws613 var fakat sağ kulaklık tıpası kırıldı plastiğin dibinden. 15 tane teknik servisi aradım hepsi yapamam dedi. buna nasıl bir cözüm bulabiliriz ?
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Bi fotoğraf atarsanız daha kolay yardımcı olmaya çalışırım
  •  ★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU]  ★★

• bi çözüm bulalım şuna kurban olayım
    Hocam açıkcası o kulaklık kısmı bi önceki modellerde bende de kırılmıştı, ancak yerinden çıkmadı, servise verdim alalı 30 gün olmadığı için yenisiyle değiştirdiler, açıkcası şu anki durumu için cihaz değişikliğinden başka çözüm yolu yok gibi gözüküyor
  • zaten oda dedi yenisini al ama bunun garantisi filan yok. 2.el aldım ne yapabiliriz fikriniz varmı ? cihaz calısıyor ama tek taraflı keyif vermiyor
    hocam aldığınızdan fazla masraf yapmanız gerekir, yurtdışından cihazın kasasını getirteceksiniz komple sök tak belki daha bozulacak. Açıkcası Allah bi çözüm yolu sunar inşallah ama biraz kötü yerden kırılmış
  • MALESEF :( İNŞALLAH SUNAR... KASASINI BULABİLECEĞİM BİR SİTE VARMI BEN ÇOK ARAŞTIRDIM AMA NE Bİ VİDEO NE Bİ YEDEK PARÇA BULABİLDİM. ZATEN SERVİSLER BU ÜRÜN SU GEÇİRMEZ OLDUĞU İÇİN YEDEK PARÇASI GELMİYOR VE TAMİR EDİLEMİYOR DEDİLER.
    Hocam inanın hiç bilgim yok, servisin dediğide mantıklı açıkcası yapılabilecek bir şey aklıma gelmedi
  • bakalım belki bi çözüm buluruz... teşekkür ederim
    Kusura bakmayın daha çok yardımcı olmak isterdim ancak durum biraz farklı olmuş

• Estağfurullah belki bi çözüm buluruz mesajım dursun burda

• Arkadaşlar bu model sadece kendi hafızından mı müzik oynatıyor? yani telefonumdan bluetooth kulaklık olarak kullanabiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekam

Benim tek ilgilendiğim su içindeki performansı, şimdi bazı arkadaşlar su içinde tırt demişler ki bu beni soğuttu. Tam olarak performansı hakkında bilgi verebilecek birisi var mı? gümbür gümbür çalmasını beklemiyorum çünkü en nihayetinde kulak içi silikon aparatı bir parça ses kaybı yaratabilir ama TIRT olması ayrı bir şey. O kadar para vereceğim ve açıkçası bunu sadace yüzerken kullanmak için alacağım.

Kendi kendime cevap vereyim de başkaları da faydalansın. Ürünü yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum. Düşme çarpma filan sorun olmuyor malzeme kalitesi bence yeterli. Ergonomisi biraz garip ne yalan söyleyeyim bu ürünün alternatifini bulamadığım için aldım ama tasarım olarak daha başka cihaz olsa onu alabilirdim ergonomisini çok beğenmiyorum ama emsali de yok ne yazık ki. Su altı performansa gelince; silikon başlık nedeniyle % 60 oranında ses kaybı oluyor ister istemez ama dert mi? Hayır değil geri kalan % 40 ile bile havuz da yeterli bir müzik keyfiniz oluyor. Tuşları kulak memesi izasında ve ilk başlarda hangi tuş hangi işe yarıyor karıştırıyorsunuz ama o da sorun değil kısa zaman sonra hal oluyor. Havuz dışında ki kulak aparatı ile ise müzik kalitesi gerekten kendisinden beklenileni verebilecek şekilde. Ortam sesi konusu evet var ama öyle dedikleri gibi olağanüstü bir durum yok yani olmasa da olur sanki. Genel olarak 7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekam -- 14 Şubat 2017; 18:56:38 >

• Gecen gün mediamarkt tan 250 liraya aldıgım kulaklık bugün elime ulastı.Bir kac kez denedim.İlerleyen zamanlarda tecrübelerimi paylasırım.Yalnız suan bir problemim var.Kulaklık kulagımı agrıtıyor.Bende mi sorun var anlamadım.Sizde böyle bir problem oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Arkadaşlar bu model sadece kendi hafızından mı müzik oynatıyor? yani telefonumdan bluetooth kulaklık olarak kullanabiliyor muyum?

Buna cevap verilmemiş ama bir soru daha soracağım, normalde dışardan gelen sesleri duyuyormusunuz yoksa önlüyor mu?
  • Mikrofon kapalı oldukça onluyor, bluethoot bağlantısı yok malesef o diğer modelde

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.