Şimdi Ara

SONY NW-E013 data dosyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SONY NW-E013 marka walkman data dosyalarını sıldım sımdı bu dosyalara ıhtıyacım var elinde SONY NW-E013 walkman olan varsa data dosyalarını yukleyebılırmı.
    cunku cıhazın hafıza kartına attıgım mp3 lerı calmıyor.no data hatası verıyor.
    acıll yardımcı olmanızı rıca ederım

• quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

SONY NW-E013 marka walkman data dosyalarını sıldım sımdı bu dosyalara ıhtıyacım var elinde SONY NW-E013 walkman olan varsa data dosyalarını yukleyebılırmı.

SONY NW-E013 bılfıgınız gıbı .oma uzantılı dosyaları acıyor.
    bendekı mp3 leri .oma uzantısına cevırecek bır program bulamadım sony sıtesınde bahsı gecen bır program var ama oda kaldırılmıs.sımdı muzık atamıyorum bunlarla ugrasırken komple data dosyalarını sıldım.benım gıbı basına gelen varsa nasıl cozum buldu veya ben nerede hata yappıyorum yorumlarınızı cozumlerınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler.
    öp3 dosyalarını .oma uzantısına cevırebılecek program varsa verebılecek olanlara tesekkuler.data dosyalarını deneme3333@yandex.com adresınıde maıl olarak gondrebılırsınız.tekrar tesekkurler.

• quote:

quote:

SONY NW-E013 marka walkman data dosyalarını sıldım sımdı bu dosyalara ıhtıyacım var elinde SONY NW-E013 walkman olan varsa data dosyalarını yukleyebılırmı.

SONY NW-E013 bılfıgınız gıbı .oma uzantılı dosyaları acıyor.
    bendekı mp3 leri .oma uzantısına cevırecek bır program bulamadım sony sıtesınde bahsı gecen bır program var ama oda kaldırılmıs.sımdı muzık atamıyorum bunlarla ugrasırken komple data dosyalarını sıldım.benım gıbı basına gelen varsa nasıl cozum buldu veya ben nerede hata yappıyorum yorumlarınızı cozumlerınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler.
    öp3 dosyalarını .oma uzantısına cevırebılecek program varsa verebılecek olanlara tesekkuler.data dosyalarını deneme3333@yandex.com adresınıde maıl olarak gondrebılırsınız.tekrar tesekkurler.

Benim gibi aynıo data dosyaları konusunda sıkıntı yasan arkadaslar varsa cozumu buldum sızlerde faydallanabılırsınız.sadece forma uye olup bır tesekkur yeter.sorunu
    http://www.mediafire.com/download/cw383jqw6mc9nj9/Sonic+Stage+4.3.rar veya burdan ındırebılırsınız.https://yadi.sk/d/cEjDw2q0sYbKd sahsıma aıttır
    b,urdakı programı ındırın.bılgısayarınıza kurun ve bılgısayarı yenıden baslatın**** calarınızı bılgısaya takın ve program aracılıgıyla mp3 muzıklerınızı cıhazınıza atın program otomatık mp3 uzantılarını .oma uzantısına cevırıyor ve data dosyalarını olusturuyır.programı kullanmasında sorun yasayanlar nasıl kullanılacagı hakkında arastırma yapabılırler.herkese ıyı gunler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.