Şimdi Ara

Sony NW-E013/15/16 Hakkında Her Şey ::.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
14.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer sonicstage kullanmada zorluk çekiyorsanız ml_sony adında winamp plugini var böylece winamp media library den şarkıları sürükleyerek kopyalayabilirsiniz.
  • ben de nw-e015 aldım kardeşime. Türkçe kullanma kılavuzuna da buradan ulaşabildim. yanlız aklıma takılan bi şey var.kullanma kılavuzunda bikaç sn. işlem yapılamzsa "power off" yazısı görüntülenir.mp3 çalar bu modda çok az enerji tüketir yazıyo. hiç enerji tüketmesini istemiyorum ben nasıl tam olarak kapatıcaz.saçma oldu sanki ama bilmiyorum işte
  • slm arkadaşlar bende kendinden usb lii radyolu sürükle bırak özellikli yani attrack olmayan bi mp 3 player arıyordum.
    fakat aradıgım diğer bi özellikte PİLLİ olması ama sony nin E serisi kendinden şarjlı peki B serisi de aynı şekilde mi? yoksa pilli mi?
    birde bunların fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?
  • B seriside dahili pilli hepsiburada 1gb 96ytl 1gb radyolu 152 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

Kardeşim E015F modelini almayı düşünüyor,radyodan kayıt ve ses kayıdı mevcut mu bu modelde acaba?
    Teşekkürler.

Ben de bu model olmadığı için bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanisilak

ben de nw-e015 aldım kardeşime. Türkçe kullanma kılavuzuna da buradan ulaşabildim. yanlız aklıma takılan bi şey var.kullanma kılavuzunda bikaç sn. işlem yapılamzsa "power off" yazısı görüntülenir**** çalar bu modda çok az enerji tüketir yazıyo. hiç enerji tüketmesini istemiyorum ben nasıl tam olarak kapatıcaz.saçma oldu sanki ama bilmiyorum işte

Tam olarak kapanamıyor.Zaten şarjta hiç bir değişiklik olmuyor bana göre.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eP_362

quote:

Orjinalden alıntı: okanisilak

ben de nw-e015 aldım kardeşime. Türkçe kullanma kılavuzuna da buradan ulaşabildim. yanlız aklıma takılan bi şey var.kullanma kılavuzunda bikaç sn. işlem yapılamzsa "power off" yazısı görüntülenir**** çalar bu modda çok az enerji tüketir yazıyo. hiç enerji tüketmesini istemiyorum ben nasıl tam olarak kapatıcaz.saçma oldu sanki ama bilmiyorum işte

Tam olarak kapanamıyor.Zaten şarjta hiç bir değişiklik olmuyor bana göre.

Eyvallah hocam sağolasın

• quote:

Orjinalden alıntı: kimi1179

quote:

Orjinalden alıntı: eP_362

SONY NW-E015 2GB MP3 PLAYER ALDIM.

Sorusu olan varsa cevaplayabilirim...

NOT:Cihazla beraber Türkçe kullanım kılavuzu verilmiyor.

İşletim(kullanım) kılavuzunu PDF formatında açmak için TIKLAYIN...

bu modellere voidmp3(sürükle bırak)yükleniyormu?

merhaba
    bende daha önce nw-e405 modeli vardı içine mp file manager diye ufak bi yazılım atıp sonic stage den bi nebze kurtulabiliyorduk şimdi ise SONY NW-E013 modelini almak istiyorum benzer bi yazılım bu modellerde de varmı file manager yada başka bi zımbırtısı

• bende e013 var sonicstage yerine ml_sony plugini yükleyerek winamptan kopyalıyorum şarkıları.
  • Ben NW-E013 modelini almak istiyorum.Kötü olmayan bir mp3 olarak gösteriliyor.Sizce nasıl?Benim için fazla kapasiteye gerek yok.Zaten bu da normal 1GB mp3 lerden daha fazla şarkı alabiliyor.Kapasitesi yeterli.Ancak ses kalitesi nasıl , kullananlar memnun mu?Ses kalitesi iyi mi?Çok üst düzey bi ses kalitesine gerek yok ama iyi olmalı.Bir de Sony Shop'larda fiyatı ne kadar acaba?Teknosa'nın siteinde 135 YTL olarak belirtilmiş.Ancak Teknosa genelde normal üstü fiyatlarda sattığı için sordum.
  • Selam arkadaşlar ben bugün nw-e013 alacağım ama mp3 leri yüklemek için kesin program mı kullanılması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanahmet

Selam arkadaşlar ben bugün nw-e013 alacağım ama mp3 leri yüklemek için kesin program mı kullanılması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet programla atılıyor. Yani USB Storage'a dosya atarmış gibi sürükle bırak yapılamıyor...

Bende bugün NW-E016F aldım. 130TL'ye Sony Shoptan ama indirimli fiyat tabi bu
    Tam aradığım özelliklerde bir ürün oldu. iPOD'dan sonra ufak olması, 4GB'lik hafızası ve radyosu yeterde artar bile. Ses kaliteside oldukça iyi. Sennheiser kulaklıkla daha da iyi performans alınabilir. Radyosuda oldukça iyi... Çekmesinde bir sorun yok... Ses seviyeside tatmin edici daha ne olsun :)

• quote:

Orjinalden alıntı: xzer

quote:

Orjinalden alıntı: kanahmet

Selam arkadaşlar ben bugün nw-e013 alacağım ama mp3 leri yüklemek için kesin program mı kullanılması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet programla atılıyor. Yani USB Storage'a dosya atarmış gibi sürükle bırak yapılamıyor...

Bende bugün NW-E016F aldım. 130TL'ye Sony Shoptan ama indirimli fiyat tabi bu
    Tam aradığım özelliklerde bir ürün oldu. iPOD'dan sonra ufak olması, 4GB'lik hafızası ve radyosu yeterde artar bile. Ses kaliteside oldukça iyi. Sennheiser kulaklıkla daha da iyi performans alınabilir. Radyosuda oldukça iyi... Çekmesinde bir sorun yok... Ses seviyeside tatmin edici daha ne olsun :)

Bu indirim bütün Sony Shop larda var mı yoksa sadece senin aldığın yerde mi?

• Valla Bakırköy'de açılan yeni alışveriş merkezi Capacity içinde açılan Sony Shop'ta var sadece... O da galiba stoklarda sınırlı ama bugün yetkiler konuşurken duydum bugün için son diyolardı... Fakat son olacağını zannetmiyorum çünkü MP3 ve diğer indirim olan telefonlardan daha sürüsüne var, satılmamış bir şekilde duruyorlardı. Stoklarda sınırlı ise gidip almanızı tavsiye ederim.

E015 70TL
    E016 100TL
    E016F 130TL

Fiyatlar bana uygun geldi... 0212 661 42 39 yarın arayıp sorabilirsiniz...
  • bende bakırköydeki sony market den aldım, 4 gb radyolu 129 ytl tek çekim, gayet tatminkar bir ses seviyesi var benim için öncellikli olan radyo idi gayet güzel çekiyor, ürün malezya malı tavsiye ederim.
  • ben de 10 gün önce aynı dükkandan almıstım da, yalnız bu modeli kullanan arkadaslara bir sorum var.

pil ömründen memnun musunuz? bana çok kısa geldi. içinde 30 saate kadar gider diyor.. tamam radyo fazla pil yiyor ama radyosuz sadece mp3 caldıgımda bile günde 1-2 saatlik calmayla 5-6 günde bitti. sesi de en sonda degildi. sarkı bitrate leri pili etkiliyor ama 28 saatlik (128k mp3) pil süresini bitrate artışı en fazla 1-2 saat düsürüyor. ekran da save modda.
    bu durumda en azından 20 saat üstünü görmem gerekirdi.

sizin piller ne kadar gidiyor. devamlı çalarak deneme yaptınız mı sabit bitrate de?
    yoksa bendekinin pili mi sorunlu?

tesekkürler...

not: bendeki e-016f
  • glaxi arkadaşımızın sorusunun yanında bide ben radyodan kayıt yapıyormu yapıyorsa kaç kbps de kayıt yapabiliyor cok merak ediyorum ????
    Bilen arkadaşalar paylaşırsa cok sewinirim saygılar.................
  • slm arkadaslar bende NW-E016 yı 1 hafta kadar once aldım sarj konusunda eski mp3 playerdan kat kat iyi aletin tek sorunu bence tabiki sarkı atmak program agır bi program kendi bilgisayarım olmadıgı için heryere kurmak zor oluo ama arkadasların bahsettigi ml_sony programını edinmeyi dusunuorum ins sorunuma care olur birde bu ses standartları kararnamesi ile olusan su ses kısıtlaması sorununu yeni bi versiyonla a$ıp guselinden birde kulaklık yaptıkmı bu aletten kralı yok :D ha birde her sarkıya ayrı dosya acma olayı war cok karısık yelpazede sarkı dinledigim için dosya acma işini pek sevmedim onada bi etiket programı ile halledecez ins. sorunları bunlar ama asılmıcak sorunu yok.. saglıcakla kalın..
  • slm arkadasım senden bi ricada bulunsam yardımcı olurmusun bana acaba banada sony NW-E016F hediye geldi ama kac gündür bi parca içine yükleyemedim devamlı no data niye sinyal verip duruyo kafayı yemem an meselesi neeeeeeeee olursun yardım et bana
  • unuttum kendimi sana tanıtmaya kusura bakma ne olursun ben aysun artı bana ulasacagın msn adresim şu tabi ulaşmak istersen aysun__koc@hotmail.com şimdide3n cok tşkrü borç bilirim sana
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.