Şimdi Ara

SONY NW-A3000/1000 HAKKINDA HERŞEY // A800 Detaylar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.235
Cevap
4
Favori
218.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyw razorback!teknosaya gittiğimde aletten bi tek a1000 mor wardı we a3000 yoktu karşılaştırma yapamadım..a3000 ne kdr peki?ben ne renk almalıyım dediimde kir işini sordum bikaç kişi siyah çok kirlenio demiştide..yakın zamanda 512 ram ekran kartı fln alıcam ztn..önce bilgisyrma harcıcam moneyleri..ama bunun için a3000in fiyatı lazım nettende olur ama mağaza benm için dha makbul ailem biraz endişelidir bu konuda..
  • teknosa da a3000 289euro + kdv

bence teknosa çok gereksiz pahalı ama sanırım a3000ler simdilik sdc orda var..
    morfare de bile yok
  • bu arada yazmayı unuttum kulaklık ne önerirsin?yukarda bi yerde mdr ex 71 yazılmış..uygun mudur?fiyat????bide boyut farkı çok olcak galiba..a3000 elde takoz gbi durmasın?!?a1000 gayet güzel boyut konusunda..
  • a3000in o fiyata olduğuna emin misin?şimdide arada kaldım..a1000le a3000 arasında..napçam yaa?!?tawsiyelerinizi bekliorum..sizce 14 gb ekstra hafızaya değer mi?arada yaklaşık 100-150 milyon fyt farkı??bence bu değer ama boyutları korkutuyo...

a3000:

Genişlik (mm)
    65.2

Yükseklik (mm)
    104.2

Derinlik (mm)
    21.4

a1000:

Genişlik (mm)
    55.0

Yükseklik (mm)
    88.1

Derinlik (mm)
    18.7

elimde bi takoz istemem ben ama sanmıorum çok büyük gözksün en azndan fotolarda çok fark yok gbi a1000le a3000 arasında....
  • 20 gb hafızaya ne kadar ihtiyacın olduguna baglı bence.. depo gibi kullanıcaksan, arşivin çok genişse o zmn belki deger.. unutma atrac ile normalde alabiliceenden daha fazla mp3 yükleyebiliosun sony lere..

teknosanın sitesine bak araştır bugun dergisinde 289+kdv ye gördüm.. 500 küsura denk gelio..
  • ya depo gibi pek kullanmam arşivimde pek yok ama renk olayı yüzünden dönebilirim a3000e..sony trde a1000syah gösterilio ama bilemicem..ben siyah istiorum gümüşten ziyade..atrac olayı ii olur ztn bence 6gb yeter bana..en iisi o olur..fiyat konusunda sorun pek olmaz ama bence dha önemli şu an...atrac olayı sayesinde rahat rahat kullanırım ama kararsız kalıorum..
  • selam arkadaşlar benim bir sorunum var . A-3000 e şarkı atarken klasor klasor atamıyorum ve klasorler oluşturamıyorum. uzun liste halinde çıkıyor. buna bir çözüm varmıdır acaba yoksa cihazı geri vercem... ama vermek istemiyorum...lütfen yardımcı olun...

eger sarkıları duzgun bir biçimde aktarmayı başarırsam size a-3000 ile ilgili iyi bir review da yapacağım...
  • Allah kahretsin hiçbir teknosada kalmadımı bu a3000 yaaaaa...?????????
  • carousel teknosa da vardı gecen gün
  • yrn ilk işim oraya bakmak olcak... baska oldugunu bıldıgınız yer varsa lutfen söleyin arkadaşlar.. artık almak isyiroum... boyutlarını karsılastırıp kararımı verıcem...
  • ya bana a 3000 cok büyük geldi ayıptır sölemesi seye benzior ama a-1000 öle mi karizma ötesi alet gören herkesin tepkisi aaa ne tasaklı alet oldu :)
  • selam arkadaşlar... A-3000 ime şarkıların tamamını attıktan sonra size bir kaç bilgi vermek istedim...
    öncelikle malzeme kalitesi olarak super bir cihaz. elinize aldığınızda kalitesini belli ediyor. ayrıca ben oldukça dayanıklı buldum. ama eger ben hor kullanıyorum diyorsanız ön yüzünde birkaç çiziğe neden olabilirsiniz.G-protection özelliği ile de bence oldukça sağlam iç mekanizmayı kolay kolay bozamazsınız gibi geliyor bana...
    ses kalitesine gelirsek çok yuksek ses vermese de ses kalitesi mukemmel, bassları tiz leri çok iyi veriyor. ayrıca equalizer ayarlarından da istediğiniz gibi sesi ayarlıyorsunuz. atrac formatınıda dinledim o format da oldukça kaliteli yani sesi falan bozmuyor. 1. sayfadaki ses yukseltemeyi ise hiç denemedim denemekte pek istemem hazır kaliteli ses verirken bozmam.
    connect programıne gelirsek... işte sorun burada başlıyor. mp3 lerinizi duzenli ve guzelce yerleştirmek için baya bi çaba harcamanız gerekiyor. örneğin şarkılarınızın ismini,album adını , sanatçı adını tam ve dogru girmezseniz cihaz sarkıları farklı yerlere koyabiliyor.
    sonuç olarak oldukça kaliteli bir cihaz, ses kalitesi ıpoddan creative den kat kat ustun, pil omru mp3 çalarsanız 25-30 saat arası gidiyor inanın çok ciddiyim. renk ve kapasite konusunda ise; bana 6gb yetmediği için ben 20 liğini aldım ve memnunum. 6 gb bana yeter diyorsanız ok 6 lık alın. renk olarak ise bence en guzel rengi mor, diğerleri kiri falan çok gösteriyor inceledim.

ben A-3000 imi Ankara Armada Teknosa dan aldım, depoda olan tek ürünü getirttik ve çoookk ucuza aldım ha ha ha . sony bayiisinde 650YTL ben tam olarak 496Ytl ye aldım inanmak istemeyen arkadaşlar olursa faturasını gösterebiirim.

VE İKİLEMDE KALANLAR!!! TEK KELİMEYLE SONY DERİM... BENDE ÇOK DÜŞÜNDÜM BUNU DA DAHA ÖNCEKİ YAZILARIMDAN ANLARSINIZ... VE DOGRU KARARI VERDİM....

SORULARINIZ VE MERAK ETTİKLERİNİZ OLURSA CEVAPLARIM....
    GÖRÜŞMEK ÜZERE.....

• NW-A1000 NW-A3000 VOLUME LİMİTER KIRMA

TEST MODUNA GİRİN VE 3. BASAMAGI SİMDİLİK GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAYIN...

SIRASIYLA AYARI DEĞİŞTİRİN...

3. BASAMAKLA KAPATIN...

yukarda bahsettıgım sesın bozulmasına yol acmıyor... sesı yarıya ındırılmıs aletın tam seste calısmasını saglıyor....
    tabıkı bilikte gelen kulaklıklarla seste bozulma olucaktır.. ıyı bır kulaklıkla (volumelimiter kırılmıs) asla seste %1 bie bozulma olmicak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 7 Mart 2006; 20:05:10 >

• arkadaşım ben volume limiter kırmaı bi turlü başaramadım nasıl olcak o iş... others sekmesine gelince cihaz hiçbişey yapmıoki play tuşuna basıyorum basıyorum tık yok. çok uğraştım others sekmesine giremedim...???
  • 1- alet acık olucak
    2- holdu aç
    3- link tusuna basarken yukarda sırayla verılmıs tuslara bas..
    4- holdu kapat ve test moduna gir
    5- ana secenenkleri görmek için sag yön tusuna basınve asa yukarı tuslarıyla othersa gelin
    6- others a geldıgınızde sag yön tusuna basın ve asa yukarı tuslarıyla sp set e gelın
    7- sp set i degıstırmek için play tusuna basın sonra option tusuna ve sonra yine play tusuna basın
    8- işlem tamamklandıgında 1.5 sanıe kadar back tusuna basın ve alet kapansın..
    olay budur arkadasım.. tahmınen sen yön tusunu play tusuyla karıstırıyordun..???
  • oooo çok saol super oldu.. şimdi A-3000 i daha çok seviorm super ses kaliesi ve super yuksek ses...
  • Alanlara hayırlı olsun ama bu kadar az belleğe bu kadar çok para verilmesini ben şahsen mantıklı bulmuyorum. Ayrıca daha ilk görüşte, dandik plastikten yapılmış izlenimi bıraktı üzerimde. Ses kalitesini bilemem, kötü olacağını sanmıyorum(ki görüşler de bunu doğruluyor). Ama ne bileyim, Sony olsun taştan olsun mantığındakilerin alabileceği bir ürün gibime geldi bu. Gerçekten beğeniyorsunuzdur, o zaman tartışılmaz.. Ancak ben cebimde worldcard reklamındaki abzürt yaratıkların renginde bir cihaz taşımayı istemem. iPod'la ... yarıştıracak ya Sony'miz... Ondan sonra like no other diye reklam yapsın. Evet, başka hiçbir şeye benzemiyor...

Kişisel düşüncelerimdir, vay sen nasıl benim malıma kötü dersin şeklindeki yaklaşımlarla forumun kalitesini düşürmek yerine insanca tartışmak tercihimdir...
  • degisik renk secenekleride mevcut renk ise sorunun :) aynı kapasitedeki ipodların fiyatıda hemen hemen aynı
  • 256mb ramin yetmemesi beni sony tercihimden vazgeçirdi açıkçası.. zaten yeterince harcamam var bi de pc me ek ram alarak para harcayamicam madem pc yi bu kdr kastırcak kusura bakmayın 1 gb az oluversin, süper artist şeysi olmasın ben kasörlerim nasılsa, m:robe a kaydım ben.. .. zaten kılıfım da yolda..
  • dogukan_karabay,
    "way benım MALIMA nasıl kötü dersin sen " gibi yorumlarla karsılasmak ıstemıosan..
    milletin para verip begenip aldıgı MALINA.... şu gibi yorumlar (kışkırtıcı) yapma...
    " abzürt yaratıkların renginde bir cihaz" " Evet, başka hiçbir şeye benzemiyor... "

diable,
    ewet bencede rami yetersiz olanların bir süre bu aletten uzak durması iyi olur... tahminen 1 2 ay içersinde düzelir bu sorun.. daha dogrusu ilk updatete....
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.