Şimdi Ara

SONY'nin yeni nesil MP3 çaları NWZ-X1050 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
28.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hallettım hocam sagolasın :) bı bass artısı kaldı bıde cks90 dan fazla bass veren kulaklık tavısyesı kaldı :)
  • inceleme güzel ama makine sıfır
  • beyler a864 modelı x1050 ye gore ses bakımından azda olsa daha ıyımıs yenı cıhaz dıye sanırım bılgınız varmı?
  • alalı sanaırım 2 sene oldu daha doğrusu hediye geldi bana ses kalitesi tek kelime ile müthiş ipod touch 4. nesil de var bende ancak yanına yaklaşamaz ancak diğer özellikleri fos hiçbir özelliği yok nerdeyse sadece müzik dinlemek için alınmalı internet browser berbat resimleri 2,3 dk kada zor açabiliyor ekran küçük video izlemek işkence youtube vasat ancak ses kalitesi bütün eksilerini siliyor benim için hele kaliteli bir kulaklığğınız varsa tadından yenmiyor
  • Mesut bey, hasta olduğunuz her halinizden belli oluyor sanırım grip oldunuz ya da kemaranın yakınlığından veya ışıklandırmadan olsa gerek ama tanıtımınızda çok istemsizlik varmış gibi bir haliniz vardı hani solgun bir ifade ile gülümsemeye çalışınca kesin yorgun veya hastalanmış dedim.

Eğer öyleyse geçmiş olsun dileklerimi iletirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 31 Ocak 2012; 12:32:09 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.