Şimdi Ara

SONY'nin yeni nesil MP3 çaları NWZ-X1050

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
28.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin 3" dokunmatik OLED ekranı ve dijital gürültü engelleme özelliği ile göz dolduran yeni Walkman'i X1050 test masasında.

• Açikçasi Sony gibi klasi ortada olan bir marka'nin bu zaman diliminde piyasaya sunucagi ürünlerini, piyasada büyük pay sahibi olan markalarin ürünlerinden aşagi kaldigini görmek düşündürücü..
  • Güzel inceleme olmuş .
  • inceleme güzel olmuş.

mesut abi herzamanki gibi sunumu süper.emeğinize sağlık
  • Güzel ürün, güzel inceleme

Bence ürünün arkasındaki kocaman tuş kilidi saçma olmuş ama etrafındaki desenli bölge hoş
  • sormayı unuttum.fiyat konusunda herhangi bir açıklama görmedim videoda.bu cihazın fiyatı ne kadar dır???
  • 680 küsur liraya alan arkadaş var forumda. Yarın hepsiburadada stokta olacakmış.
  • hele şükür geldi inceleme, ses kalitesinde bu kadar iyi olması en büyük artısı diğer özellikleri bahsettiğiniz gibi üst seviyede değilmiş
  • gerçekten mükkemmel bir cihaz...
    inceleme için teşekkürler.
  • gürültü engellerme nasıl yaw dışardaki sese göre sesmi veriyo anlamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

gürültü engellerme nasıl yaw dışardaki sese göre sesmi veriyo anlamadım :S

anlamışsın işte
  • @waltran

Dijital gürültü engelleme, otobüs, tren ve uçak yolculuğundaki rüzgar veya lastiklerden kaynaklı uğultuları engeller ve bu sesleri duymadan müzik dinlemenizi sağlar.

Sistem dış sesleri dinleyerek, gürültü kulağa ulaşmadan önce zıt ses sinyalleriyle bunları bloke etme mantığı ile çalışıyor.
  • SONY = kalite inceleme için teşekkürler...
  • ali veli 49 50 :D

şaka bi yana güzel bi ürün kulaklıgı hosuma gitti.
  • bizim arkadaş kulağında kulaklık sokakta yürürken tren çarptı.Dikkat etmek lazım.Allah korusun bize de aynı şey olabilir.
  • sokakta trenin isi neymis :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay61n

sokakta trenin isi neymis :)

tramvaydır
  • konuyu dağıtmak istemem ama benim farklı bi yorumum olacak.eskiden kasetçalar walkmen lerin verdiği tadı vermiyo bunlar.fazla teknoloji müzik dinleme zevkini bozuyo :((
  • Eline sağlık Mesut hocam güzel tanıtım
  • dijital görüntü engelleme diye okudum,merak etmiştim,gürültüymüş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.