Şimdi Ara

Sony'nin yeni girişimi açığa çıkıyor: Katlanabilir telefon yolda olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin yeni girişimi açığa çıkıyor: Katlanabilir telefon yolda olabilir
    Telefon üreticilerinden Sony, 2018'den beridir mobil pazarda büyük bir sıçrama gerçekleştirmemişti. Ancak ortaya çıkan yeni raporlara göre Sony, kendi katlanabilir telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Ayrıca Bkz.Vivo V29 Pro'nun özellikleri lansmana sayılı günler kala sızdırıldı

Sony 'nin yeni katlanabilir telefonu Xperia Fold olarak adlandırılacak

Sony'nin yeni girişimi açığa çıkıyor: Katlanabilir telefon yolda olabilir
    Japon medyası Sumahodigest'e göre Sony'nin yeni katlanabilir cihazı, Sony Xperia Fold olarak adlandırılabilir ve Samsung Galaxy Z Flip 4'e benzeyebilir. Ancak cihazın harici bir ekranı olması beklenmiyor. Ayrıca cihazın potansiyel olarak oyun yeteneklerine odaklanması tahmin ediliyor. Bu sebeple Sony'nin sürükleyici bir oyun deneyimi için optimize edilmiş bir cihaz yaratmak üzere oyun endüstrisindeki uzmanlığından yararlandığını görmemiz kuvvetle muhtemel. 

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/05/21/sony-working-compact-clamshell-foldable-phone-xperia-fold/

• Ben haticeye değil neticeye bakarım. Sonuç olarak piyasadakilerin alâsını çıkarıyor mu çıkarıyor. Cihaz iki senede bitmiyor. Bataryası bile en az 5 yıl dayanıyor. Tecrübeyle sabit. İlk günkü performansından da asla ödün vermiyor. Sony'nin zaten pazara ihtiyacı yok adamlar kendileri açıkladı bunu. Bizim ürünlerimizi bilen kullansın bilmeyen kullanmasa da olur pek umurumuzda değil kafasındalar. Bilen kullanıyor ve memnun. Bence fazla söze gerek yok.
  • çok çirkin görünuyor

• 4000-5000 dolar ister artık.

• Sony Yine hüsran olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    Beş para etmez Exynos kullanan marka hüsran olmadı da, pazarın amiral gemisi Snapdragon kullanan marka mı hüsran olacak? Bırakın bu işleri.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EphesusPC E kullanıcısına yanıt
    Evet. Sony bu saatten sonra telefon pazarında ne yaparsa yapsın hüsran olacak. Sebebi de her trendi sonradan takip ediyor olmaları. Katlanır telefonlar çıkalı 4-5 sene oldu paşam kısmetse ilk modelini çıkaracak da piyasaya girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 21 Mayıs 2023; 17:24:09 >
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Ben haticeye değil neticeye bakarım. Sonuç olarak piyasadakilerin alâsını çıkarıyor mu çıkarıyor. Cihaz iki senede bitmiyor. Bataryası bile en az 5 yıl dayanıyor. Tecrübeyle sabit. İlk günkü performansından da asla ödün vermiyor. Sony'nin zaten pazara ihtiyacı yok adamlar kendileri açıkladı bunu. Bizim ürünlerimizi bilen kullansın bilmeyen kullanmasa da olur pek umurumuzda değil kafasındalar. Bilen kullanıyor ve memnun. Bence fazla söze gerek yok.

Telefon denince akla sony aaa oda vardı ya diye gelir. İlk 3-5 hatta 10 a bile zor girer. Hüsran olmuş bile bu telefonla mı paçayı yırtacakSony'nin yeni girişimi açığa çıkıyor: Katlanabilir telefon yolda olabilir 

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    Hayatında bir kez olsun Sony kullanmamış olanların böyle boş yorum yapmalarına acaip ayar oluyorum. Sen belirliyosun zaten dünya kriterlerini evet öyle he sony çöp he he

Aynen kimse kullanmasa da olur yani.

• hic bir derde deva degil katlanabilir cihazlar.

Sony çalışanları bile sonyi sizin kadar el üstünde tutamazSony'nin yeni girişimi açığa çıkıyor: Katlanabilir telefon yolda olabilir 

Sony kadar çöp bir firma müşterisini zerre iplemeyen bir firma yoktur. Sonu eurasia garantili ps4üm serviste 6 ay yatmıştı. Yine euurosia RESMİ SONY GARANTİLİ RESMİ SONY SERVİSİNDE Sony z5 telefonum tam 9 ay serviste yattı sonunda telefonu asla geri alamadım mahkemeyle parasını anca alabildim. Vaio notebookumu yine RESMİ SONY GARANTİLİ serviste ethernet portunu kırıp gönderdiler. Şikayetvar sony ile dolu benne bir daha asla sony ürünü ne aldım ne aldırdım ne de aldırırım yakınıma

Yakın böyle böyle bitti sony iyi de oldu yok olup gider yakında nokia gibi ancak bir farkla sonyi kimse özlemeyecek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    :D Sen bence git usulünce bi gusül al :D yıllardır Sony ürünlerini kullanırım ne servisinde ne ürününde sorun yaşamadım.

• 15 Yıl sony telefon kullanan biri olarak, U10 klasında bir telefon yada Xperia Z gibi olacaksa başım üstünde.Lakin samsung katlanır telefonlarındaki o garip his ile karşılaşmam umuyorum.

• en son çıkardığı amiral gemisi hakikaten üst seviyeydi ama 1400 dolar istiyorlardı... da kime hitap ediyor bu adamlar çözemedim, 1400 doları gözden çıkaran adam sony mi alır yoksa ismi çokça anılan diğer markayı mı?

Sony bütün sorunlu partileri tr gibi tüketici haklarınınzayıf olduğu üçüncü dünya ülkelerine gönderiyor tek sorun yaşayan ben değilim şikayetvar vs dolu zaten şimdiyi bilemem artık kullanan kalmadı zaten eskiden doluydu yani

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Sony kullandım berbat bir cihazdı. Xperia xa1 plus. Şebeke problemi vardı

• Sony eskiden inovasyonuyla, kalitesiyle, sorunsuzluğuyla anılan bir firmaydı, hata nerede bilmiyorum ama yazık ettiler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.