Şimdi Ara

Sony'nin geri kalan 2011 yılı Xperia serisine Android 4.0 güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
11.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xperia Play modeli haricinde 2011 yılı Xperia serisi, Android 4.0 güncellemesinden faydalanmaya başlamıştı. Kalan modeller için bu hafta Android 4.0 güncellemesini yayınlayacağını belirten Sony, söz verdiği gibi güncellemeleri dağıtmaya başladı.

Resmi forumunda bir duyuru yayınlayan Sony; Xperia Ray, Xperia Arc S, Xperia Neo V modellerinin sonrasında Xperia Neo, Xperia Arc, Xperia Pro, Xperia Mini Pro, Xperia Mini, Xperia Active, Live with Walkman modellerinin de 4.0.4 güncellemesini almaya başladığını açıkladı.

Güncellemeler bölgelere ve operatörlere göre farklı zamanlarda ulaşabilir. Xperia Neo ve Xperia Arc sahipleri güncellemeyi almaya başladıklarını rapor ediyor.

Seriden sadece Xperia Play, uyum sorunları nedeniyle ICS güncellemesini alamayacak.

• Helal olsun sony

• Sony yaptığı işin arkasında duruyor. Helal olsun böyle üreticiye. Keşke bütün üreticiler Sony gibi olsa..

• Hakikaten helal olsun sony'e. Bir ay once live with walkman aldım ve eğer guncelleme sozu vermeseydi almazdım. Güncelleme daha gelmedi bana ama sabırsızlıkla bekliyorum :)

• Yahu daha iki gün önce Sony ics güncellemesi vermeyecek diye haber yaptınız üyeler de giydiriyordu sony'ye. Şimdi verecek diyosunuz üyeler de helal olsun diyor. Şimdi yanlışlık kimde nerede?

Buyrun bakın :http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/Xperia-Play-Android-40x-ice-Cream-Sandwich-guncelleme-listesinden-cikarildi.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper -- 29 Mayıs 2012; 17:10:59 >
  • xperia mini pro kullanıyorum güncellemeyi nasıl yapacağım sony pc companıon telefonunuz zaten güncel dior

• quote:

Orijinalden alıntı: hooper

Yahu daha iki gün önce Sony ics güncellemesi vermeyecek diye haber yaptınız üyeler de giydiriyordu sonyye. Şimdi verecek diyosunuz üyeler de helal olsun diyor. Şimdi yanlışlık kimde nerede? Buyrun bakın :http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/Xperia-Play-Android-40x-ice-Cream-Sandwich-guncelleme-listesinden-cikarildi.htm

haberi dikkatli okursan sadece xperia play için olduğunu anlarsaın arkadaşım..

• Çok iyi haber. Umarım güncellemeden sonra performans düşüşü olmaz.

• Bu telefonların hepsine ICS vermesi Sony'nin nasıl bir firma olduğunu gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarjaleti -- 30 Mayıs 2012; 2:33:26 >
  • OHA Xperia Mini'e de mi geliyor ?!

• Helal olsun sony.Diğer firmalar feyz alsın

• helal olsun valla
  • Sony Xperia serisi İCS gelen cihazlarının donanımına bakın,çogu samsung galaxy s seviyesinde hatta daha bile düşük modeli var,samsungun çıkıpta galaxy s'e İCS getirmiyorum,donanımda rom yetmiyor diye gevelemesi nekadar ironik degil mi ?

• Neden bu kadar geç yayınlanıyor hala anlamış değilim ekmek paranız bunlar , şirketlerin anlaması için her yeni çıkan android telefona yumulmamamız gerekiyor önce güncelleme tarihi sonra satış ...

Bu arada Sony hala benim favori firmam az devrim yaratmadılar :)

• Darısı LG'nin başına..

• arc s e yükleyek

• Benim kanaatim Türkiye'ye 1 haftayı geçik sürede güncellemenin geleceği..

• xperia s e de bekliyoruz :) sony nin s için güncellemeyi geciktirmesini,cihazın yeni çıkmış olması ve yarım yamalak bir halde güncelleme yapmak istememesine bağlıyorum.Umarım yüzümü kara çıkarmaz :)

• Helal olsun sony e kolay değil bu kadar cihaza destek vermek.

• Arkadaşar talk sonymobile da benim seri numaram var fakat pc companıona taktıgımda telefonunuz güncel diyor bunun sebebi ne olabilir . İstanbul'da yaşıyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.