Şimdi Ara

Sony'nin 140 TL Fiyat Politikasını PROTESTO Etmeliyiz! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
20.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası 350 400 seviyelerindeyken de demiştim, 600 700 tl için psikolojik olarak kendinizi hazırlayın :)

Yeni nesille birlikte bir standart belirlenir. Zamanında yeni çıkan oyun fiyatlarına şimdi indirimli diye seviniyoruz.

Her şeye rağmen sony bu ülkeyi tebrik etmeli, bu ekonomik şartlarda oyunculuk ölmüyorsa bu tutkudan sevgidendir :)
  • 499 tl bile yerel fiyat kaldı

75 avro şu an 666 tl yapıyor, üstüne dhv de koyunca 715 tl... 749a açarlar artık yeni nesilde. o da euro sabit kalırsa
  • Hey gidi günler hey...  

• Bizde mail kampanyası vs hiçbir işe yaramıyor.
    Daha önce neler neler denendi forumda ama nafile.
    Aklıma gelen şu oldu,nasıl bizde sosyal medya da birşey gündem olunca olunca ilgi çekiyor,bu konuyu da oraya taşımak lazım.
    Malum yeri geliyor adaleti bile bu platformlar üzerinden sağlayan bir ülke olduk.
    Bize böyle bir ses getiren olay lazım,belki o zaman sesimizi duyan çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nostaljik günler.

• Sonynin 600TL Fiyat Politikasını PROTESTO Etmeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 1 Haziran 2021; 0:1:28 >
  • Sony yada bu oyunları satan yapımcılar bu fiyatları değiştiremez, isteyen istediği ülkenin hesabını kullanabildiği için asla ve asla bu fiyatlar bölgesel fiyat vs olamaz.

Bölgesel fiyatlandırma olabilmesi için, her ülkenin kendi yerel mağazasındaki hesaplar geçerli olmalı o ülkede sadece. (Artık çok geç olamaz)

Bölgesel fiyat sadece kutulu oyunlarda olabilir, bunun için hiç bir engel yok. Ama dijital hesap ile alınan oyunda bölgesel fiyat, bu şartlarda olamaz, imkansız bir olay.

Sony yarın çıkıp dese ki, bundan sonra her ülke sadece kendi mağazasını kullanacak, başka bir ülkeden alınan bir hesap diğer bir ülkede kullanılamayacak, işte o zaman bölgesel fiyatın önündeki engel kalkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 1 Haziran 2021; 1:46:34 >
  • pc alınmaz bu fiyata diyen arkadaş geldi aklıma  

140 protesto eden olmamış 10 senedir var bu konu, 10 senedir sony microsoft ne verse onu yiyor millet. Anca böyle forumlarda isyan ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 1 Haziran 2021; 3:30:37 >
  • Siyasetten, Futboldan, Survivordan sıra gelmez hocam.. Twitter bunlarla dolu.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt

Onu da edersek 1200tl olur.

• Bu işin tek çözümü yerel fiyatlandırma onu da yaptıracak bir topluluğumuz yok, yukarıda bir arkadaş demiş sosyal medyada gündem olmalı diye, ona da başka bir arkadaş cevap vermiş sıra gelmez diye ona katılıyorum :) Bu ülkede survivor yarışmacısı bile çoğu gündemden daha fazla yer kaplıyor.

Sony yakında mağazasında doğrudan dolar/euro olarak fiyatları yazabilir, hatta öyle yazsa bazı oyunlar daha uyguna bile gelebilir.

Daha önce konuda da yazdım, bu ekonomik tabloya ve fiyatlara rağmen ülkemizde oyunculuk hala ayakta durmaya çalışıyorsa oyuncuları cidden tebrik edilmeli, bugün mağazalarda konsolu zor buluyorsunuz, ben ps5'i yurt dışından aldım, bir tane de kardeşime ülkemizden alayım dedim daha dün anca mağazadan alabildim, yani aslında talep var fakat ülkemizde cidden fiyatlandırma çılgın seviyede biraz kıyak geçilse oyun satışları ciddi seviyelere çıkar.

Artık firmalardan beklentim düşük, en azından dolar/euro daha fazla fırlamasın, Haziran ayında Fed faiz kararını açıklayacak, bu ülkemizdeki kur fiyatlarını da etkileyecek umarım bizim yararımıza bir karar çıkar.

• 10 yılda nereden nereye gelmişiz.  

• 1400 TL fiyat politikasını ne yapmalıyız? Yahu hiçmi utanmadınız 140 TL fiyatı protesto ederken :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldu geç kaldık. 

• 2k ₺ ye kadar çıktık

• 140 TL'ye şimdi karakter skini falan alıyoruz.  

• Eskiden buralar hep dutluktu.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt

Cümle biraz sakat olmuş hocam. :D

• 2k fiyat politikasını ne yapıyoruz :)

• Nas var sana bana ne oluyor diyene ağlayın, Sony getirmedi kuru 30’a.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.