Şimdi Ara

Sony'nin 140 TL Fiyat Politikasını PROTESTO Etmeliyiz! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
20.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ülkemizde bu gidişle konsol kültürü biter.dolar pahalandı yok vergi arttı.konsol işi Türkiye ye lüks.internetin bile lüks olduğu ülkemizde zaten geçim sıkıntısı var ve buna rağmen 3 milyon Suriyeli yi vatandaşlık verilmesi konuşuluyor.umarım ülkemin ekonomisi düzelir yada ben daha iyi şartları olan bir yerde yaşayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykrr

Herkes pc ye döner diyeceğim ama sağolsun orada da fiyatları Aral sayesinde uçurdular.resmen oyun işi lükse döndü.kahvaltıda havyar yemek gibi bir şey oldu.spot fiyatlarıda ucuz değil.2.el yurd dışı ve psn indirimlerini takibe devam.
    Sonuna kadar destekçinizim.

pcde steam harici oyun alan mi var

Aral ne hocam millatta kaldi onlar.

Yuzde 98i PC oyunlari zaten kutulu satilmiyor.

Bin tane servis var origin,gog,battle net,steam.microsoft store

Arti cd key siteleri

Valla en yeni oyunu 30 dolara alabiliyorsun firsatlardan konsol oyunculugu turkiyede oleli cok oldu bence

• dolarla alakasi yok bu isin euro ilede. Tamamen serefsiz firmalar sayesinde

Steamda amerika tabanli firma adamlar oyun satmak istiyor kuru 2.1 mi ne sabitlediler upucuz oyunlar aliniyor 10 dolarlik oyunu 18e satiyor psnden 33 lira arti ps plus online icin

• Biraz sabredin 3 ay sonra fifa ve pes 80 tl dusuyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzatmadan

kısacık yazacağım

"yahu siz sanıyor musunuz ki dünya'nın en büyük teknoloji firmalarından biri o fiyatları isteyerek yazıyor? o saçma sapan fiyatları yazarlarken satmayacağını adları gibi biliyorlar zaten."

protesto etmeniz gereken yer sony değil

mağarada mı yaşıyorsunuz anlamıyorum ki?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bioshock ve Metro serileri için çok iyi fiyatlar hakikaten
  • şu an 140 tl olsa kapış kapış alacaklar var

• vay halimize vay ne hale geldik be şimdi 240'ı çok buluyoruz seneye 340 440 öyle gidecek herhalde malum 4k'da geliyor
  • Normalde satılan şeye zam hiç alınmayan ürüne indirim yapılır bizim ülkede tam tersi deve olayı maalesef teknosa vatan aral cidden anlamıyorun tok değil obez satıcılar hepsi de birbirleriyle anlaşmış piyasa bu mecbur alacaklar diye düşünüyolar sanırım dolandırıcılıktan farksız psn kardeşliği olmasa ps4 ü çöpe atardım heralde 20 liraya fifa 16 ve nfs aldım forumdan kutulu masrafı 10 katından başlar yazık günah

• Başımıza taş yağmış haberimiz yok
  • Görüyorsunuz ya nasıl da alıştırmışlar bizi zamlara. Şu an oyun fiyatı 180 tl olsa şükredeceğiz, o dönem 140 tl bile bize ne kadar çok geliyordu. Böyle kademe kademe sömürdüler bizi.
  • Evet protesto etmeliyiz 140 TL olmalı oyunlar.
  •  Sony'nin 140 TL Fiyat Politikasını PROTESTO Etmeliyiz!

• Sony den çok devleti protesto edin. Vergiler neden bu kadar yüksek, enflasyon neden bu kadar yüksek, işsizlik neden bu kadar yüksek, paramız neden bu kadar değer kaybediyor. Sonra sony ye sıra gelir....

• Çok enterasan. Şu an battleborn ve battlefront gibi beş para etmeyen oyunlar bile 300 liradan piyasaya çıkarken gıkımızı çıkaramıyoruz. Zamanında 140 liraya isyan etmişiz. Hedef 2023 ve en az 499 liradan oyun alacağız Allah'ın izniyle
  • Çalışmayan için konsol cidden çok zengin işine giriyor lüks bir alet. Çalışan insana bile bazen oyun alırken koyuyor. PS Plus yıllık alırsın eyvallah 1 yıl kafa rahat edersin. Sonra her ay oyun almak zorundasın illa 1 oyundan sıkılıyorsun. Uzun süre gidicek oyunları almak için 1 ay takılmalık oyun her zaman daha iyi kanımca

Tabi bu benim görüşüm. Her oyundan sıkılacaksın diye bir kural yok yani. 7 Aydır Battlefield 4 oynayan birisi olarak hala sıkılmadım BF1 çıkana kadarda devam yani. Daha multi odaklı bir sürü güzel oyunlar var. 4-5 tane multi odaklı oyun alsan 1 yıl bile gider..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Sony'nin 140 TL Fiyat Politikasını PROTESTO Etmeliyiz!

• Guzel hort olmus...

• Nasıl ki akk saçmalığı protesto ediliyor bizde oyun fiyatlarını ptotesto etmeliyiz. Sesimizi duyurmamız konsol kullanıcılarını bilinçlendirmemiz lazım. Nasıl bir yol izlenir bilemiyorum fakat bu soyguna dur dememiz lazım. Arkadaşlar ülke dışında oyunlar 60 dolar fakat gelir gider dengesi de ona göre. 140 tl bizim için yine fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

dolarla alakasi yok bu isin euro ilede. Tamamen serefsiz firmalar sayesinde

Steamda amerika tabanli firma adamlar oyun satmak istiyor kuru 2.1 mi ne sabitlediler upucuz oyunlar aliniyor 10 dolarlik oyunu 18e satiyor psnden 33 lira arti ps plus online icin

Hocam ben de bu işten memnun degilim ama yapici firma 60 dolardan cikariyor oyunu cevir ve lar koy zaten 200 ü buluyor,yeni cikan kutulu oyunlari nasil ucuza satsin Turkiyedeki satis firmalari ?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.