Şimdi Ara

<< SONY NEX SERİSİ ANA BAŞLIK >> (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.803
Cevap
75
Favori
556.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A6000 de bir ayar vardı, portre çektiğimiz kişiyi daha güzel kadraja oturtucak şekilde kırpıyordu fotoğrafı. Bulamıyorum o modu/fotoğrafı. Bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi menüde hatırlamıyorum ama Otomatik kadraj'dı adı bahsettiğiniz ayarın.
  • a6000 yanına yedek makine olarak nex3 body almıştım. şimdi adaptör siparişi verdim ve vintage bir yashica lens kullanacağım. daha önce deneyen var mı nex3lerde vintage lenslerin performansı nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drilldozer -- 3 Nisan 2019; 14:20:42 >
  • Selam, konuda cok arayamadim ama soracagim tekrar. Nex 5r ile vidyo kaydı yapiyorum. Ozellikle gece cekimi. Ayarlamam gereken bir ayari var mi? Sadece en kalitelide cekiyorum. 45 dakika olmadan dun batarya bitti. Orijinal hangi bataryayi onerirsiniz? Foto cejtikten sonra ki kamerayi bastan baslat hatasini da konuda arayacagim.

• arkadaşlar önceden pentax slr makine kullanıyordum,sonraları taşıması zor gelmeye başladı ve sattım,elimde birkaç tane pentax lens mevcut.Daha sonra canon g1m2 aldım,fakat o makineye ısınamadım,onu da satıyorum,bana cep telefonundan daha iyi cekebileceğim ve tasıması kolay bir makine gerekiyor,onun için nette nex-5 gördüm ve halen araştırıyorum,ayrıca elimndeki pentax lenslerle kullanmayı düşünüyorum,sizce mantıklı bir hareket mi olur,güzel sonuçlar alabilirmiyim,alternatif öneriniz varmı?tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: villaturk

arkadaşlar önceden pentax slr makine kullanıyordum,sonraları taşıması zor gelmeye başladı ve sattım,elimde birkaç tane pentax lens mevcut.Daha sonra canon g1m2 aldım,fakat o makineye ısınamadım,onu da satıyorum,bana cep telefonundan daha iyi cekebileceğim ve tasıması kolay bir makine gerekiyor,onun için nette nex-5 gördüm ve halen araştırıyorum,ayrıca elimndeki pentax lenslerle kullanmayı düşünüyorum,sizce mantıklı bir hareket mi olur,güzel sonuçlar alabilirmiyim,alternatif öneriniz varmı?tşk.
    Sony A6000 e paranız yetiyorsa onu tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar Nex 6 satın almak üzereyim umarım pişman olmam.
  • Nike kullanıcısına yanıt
    temizse pişman olacağınızı sanmam. fiyat ne seviyede acaba?

a6000 ile çok farkı olduğunu sanmıyorum normal kullanıcı için özellik olarak.

batarya sıkıntı verebilir. duracell alabilirsiniz yedek
  • Eng. kullanıcısına yanıt
    Fiyat 1200 TL kutusu vs. her şey var.

• Nike kullanıcısına yanıt
    Hocam 16-50mm lensle birlikte değil mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Hocam 16-50mm lensle birlikte değil mi??
    Evet hepsi var.
  • bende nex6 kamera var ama sadece ozel gunlerde kullaniyorum.
    nex6 kullanimini anlatan ,genel fotograf cekimi ile ilgili tavsiye edeceginiz videolar var midir (tercihen ingilizce)

• infest06 kullanıcısına yanıt
    Hangi lens var hocam? Kit lens mi

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    ekstra almadim hocam geldigi sekliyle

• infest06 kullanıcısına yanıt
    Sony 35mm, sigma 30mm veya sony 50mm tavsiye ederim. A modunda güzel fotoğraflar çekebilirsin.

Tesekkurler hocam arastirayim

• Konuyu hortlatacam sanırım ama baska yerde bulamadim acikcasi, duz nex5 buldum biraz firsat denk geldi o sebeple almayi dusunuyorum ama bu modelde direkt cekileni telefona aktardigikiz uygulama destegi wifisi var midir arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Konuyu hortlatacam sanırım ama baska yerde bulamadim acikcasi, duz nex5 buldum biraz firsat denk geldi o sebeple almayi dusunuyorum ama bu modelde direkt cekileni telefona aktardigikiz uygulama destegi wifisi var midir arkadaslar?
    Merhaba hocam. Normal nex-5'te yok galiba. Bende nex 5R var. Bunda wifi var. Nex 5T'de de wifi var galiba.
    Bence almadan önce mutlaka kontrol et.

Teşekkür ederim hocam.

• Dostlar konuyu hortlaiyorum ama sony nex7 aldim. Yalniz turkce dil destegi yok bu makineye turkce dil yuklenmiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.