Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.325
Cevap
50
Favori
922.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: venom800

pardon yaa ben yanlış anlamışım hepsini vermişsin topik için bende aynı şeyleri düşünüyorum ses sistemi denilince akla sadece multimadia hoparlörler gelmemesi lazım hi-fi ile ilgili topik var ama bununda olması gerekiyordu diye düşünüyorum

evet arkadasım bende sana aynen katılıyorum bu topic konusunda.ses sistemleri topiğine baktıgımızda multimedya sistemlerden geçilmiyor.bu topic çok güzel olmus farklı bir konu olmus
    şöyle deck sistemleride inceleyen bir topic olsa daha iyi olur bence...

saygılar

iyi forumlar........

• quote:

resim gitmedi galiba bir daha deniyorum.

venom800 kardeş dediğin midi set çok güzel özellikleri birde resim gelmemiş yine eğer resmi atamıyorsan modelini yazda bizde bir görelim aratıpta gözümüz gönlümüz açılsın
  • @BL@DE dostum resmi atıyorum ama sanırım bir sorun var yine neyse link veriyorum bakın bakalım arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum baktıktan sonra yeni midi sistem hakkındaki düşüncelerinizi yazın lütfen

not: link vermeden mesajı yollamışım yaav neyse pardon buyurun link aşağıda

http://www.retravision.co.nz/apps/shop/productDetails.asp?productId=12455&layoutStyle=printing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 28 Nisan 2006; 17:19:39 >

• çok süper bir midi buda harika gerçekten mükemmel wattlarıda acayip yüksek 4 tane 180wattlık woofer düşünsenize off birde xgroove varkii salla etrafı yav bakdıkça içim gidiyor aaahhhh ah çok sağol venom800 kardeş
  • bi şey değil dostum ne demek ama hakikaten mükemmel bir midi sistem bence çok güçlü yaa sabır sabır yaa sabırrr

• arkadaşlar biraz fırsat bulabilirsem panasonic , jvc, phlips ,hatta aiwa ve premier in mini sistemleri ile ilgili ayrıntılı yorumlarımı ekleyeceğim
  • peki bu sony midilerin sesi 5+ 1 hoparlor artı 5 kanalamfilere göre nasıl?? 5 * 80 likbir sony amfiyle mesela??
  • quote:

Orjinalden alıntı: M3CSL

peki bu sony midilerin sesi 5+ 1 hoparlor artı 5 kanalamfilere göre nasıl?? 5 * 80 likbir sony amfiyle mesela??

dostum şöyle söyliyeyim sony çok dengesiz bir firma bence. yani müzik setinde bana göre lider olan bu firma hi-fi de hiçte iyi ürünler veremiyor maalesef yani hepside kötü demiyorum tabiki arada iyi modeller var ama işte dedimya dengesiz diye bir iyi bir kötü ne yaptığı pek belli olmuyor hi-fi lerde. yani ben olsam eğer 5.1 sistem kuracaksam kesinlikle sony anfi ve sony 5.1 home theater sistem almam. performans olarak karşılaştır diyorsan bence sony müzik setlerinde çok çok daha iyi

• evet özellikle sony ev sinema sistemlerinin kalitesi iyi değil
    sana aynen katılıyorum
  • 4 tane 22 cm bass ve X-Groove mu?Walla kıskanmadım desem yalan olur ama nedense ben bir türlü işin içine sinema modu falan giren midilere alışamadım...Ben alırken benimkinin de fazladan 3 horarlörü olan sinema sistemli modeli vardı ama sesini hiç beğenmemiştim...Bu modelin sinema sistemsiz modeli varsa bence sen ona bak.Zira sinema sistemi için hoparlör vardır sende..
  • eski bir sony midi sistem görmek ister misiniz? buyrun link aşağıda

http://www.rowtex.co.uk/sony/sony_-_extreme_bass_midi_hifi_2.html

gayet iyi bir midi sisteme benziyor. keşke sesini dinlemek nasip olsaydı

• konu ses sistemleri olunca bence sony biraz gerilerde kalır.. Harman kardon , Denon , bose , onkyo ..... Daha bir suru var........ sony bunların arasına giremez bile ... Konu sadece midi sistemlerse birşey diyemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: enemy34

konu ses sistemleri olunca bence sony biraz gerilerde kalır.. Harman kardon , Denon , bose , onkyo ..... Daha bir suru var........ sony bunların arasına giremez bile ... Konu sadece midi sistemlerse birşey diyemem

dostum öncelikle merhaba bu söylediğin markaların zaten sony ile pek alakası yok yani alakası yok derken hiçbiri müzik seti yapmıyor geride kalır derken neyi baz alarak bunu söyledin acaba? yani yukarıda yazdığın markalarla zaten kimse sony yi karşılaştırmıyor onların kulvarı ayrı sony nin kulvarı apayrı bu topikte de sony müzik setleri (ve diğer müzik setleride aslında..) hakkında bilgi alışverişi ve kullanıcı yorumları yapılıyor

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: enemy34

konu ses sistemleri olunca bence sony biraz gerilerde kalır.. Harman kardon , Denon , bose , onkyo ..... Daha bir suru var........ sony bunların arasına giremez bile ... Konu sadece midi sistemlerse birşey diyemem

dostum öncelikle merhaba bu söylediğin markaların zaten sony ile pek alakası yok yani alakası yok derken hiçbiri müzik seti yapmıyor geride kalır derken neyi baz alarak bunu söyledin acaba? yani yukarıda yazdığın markalarla zaten kimse sony yi karşılaştırmıyor onların kulvarı ayrı sony nin kulvarı apayrı bu topikte de sony müzik setleri (ve diğer müzik setleride aslında..) hakkında bilgi alışverişi ve kullanıcı yorumları yapılıyor

arkadaşın ne maksatla dediğini bende anlamadım +1 venom800 kardeş

• venom o dediğin setin türkiye fiyatı 2.5 milyar yapar ama çıkaracağı sesi düşünemiyorum.o paraya kaç tane z5500 aılrsın sen düşün
  • bu arada amcam kullanmadığı müzik seti kenwood rxd-g5 i bana verdi bununla ilgili yorumlarımı ileride yazacağım.yalnız sunu söyleyeyim mükemmel bir tizi var
  • size bi kaç tane görünümü hoş ama sesi boş jvc vereyim.gerçekten dehşet bir görünümü vereyim

• venom bunada bi bak.ikinci rewsimdekinde sahibiyle bizzat konuşma yaptım yabancı bir alım satım sitesi gerçeketen çok övüyordu.özelliklede bass için

• @yavkaysaw dostum kenwood müzik seti ile ilgili yorumlarını merakla bekliyoruz

bu arada resmini verdiğin jvc hakikaten güzel gözüküyor ama dediğin gibi sesi 'boş' ise yazık hakikaten.

koyduğun resimlerdeki sony setler hakikaten çok muhteşem gözüküyor özellikle 2. resimdeki seninde söylediğin gibi ise gerçekten müthiş

resimler için saol yorumlarını bekliyoruz kenwood ile ilgili

• çok sağol yavkaysaw kardeş baya bir resim toplamışsın ben görmemiştim bu sonyleri iyi oldu koyduğun jvclerde çok güzel görünüyorlar gerçekten ama sesi boşsaa yazık etmiş o endama kenwood müzik seti hakkında yorumlarını bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.