Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.325
Cevap
50
Favori
922.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tibi

@armageddon neden 1000watt yazıyor peki? neyse zaten benm amacım jbl 1000 watt veriyormu vermiyormu değil. 3200 wattlık 6400 wattlık 30-35 cm lik driverı olan amerikan hi-fi firmalarının çok pahallı ürünleri olan subwooferları var. ha onlar 6400 watt ise 2 tane 30 cm lik driver ı olan koca subwoofer neden 1000 watt vermesi imkansız olsun. o fotografı sembolik koymuştum. tabi anlayana..

üreticiler biraz da ilgi görmek için ''Aaa!! BaK .... bir subwoofer yapmış tam 1000watt'' ''vay anasını dehşet bişeymiş hemen alayım''
    olay bu 1000 watt yazan p.m.p.o değeridir. Resimdeki JBL GT4 de o kadar abartılacak bir bass değil yani 2 ay önce evimde 2 adet vardı onları satıp 2 adet kicker aldım şimdi müziğe doyabiliyorum işte

yanlız araba amfisi kullandığım için 60 amperlik güç kaynağı gerekiyor allahtan para vermedim

• beyler benim sonylerin sesini 20 ye getirirsem içindeki hop ve super wooferın o kadar oynayabileceğini tahmin bile edemezsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkaysaw

beyler benim sonylerin sesini 20 ye getirirsem içindeki hop ve super wooferın o kadar oynayabileceğini tahmin bile edemezsiniz

sende kiler elastiki yapıda.
    yeni serilerin sürücüleri yerinden oynamıyor ama nasıl derseniz klasik bir bas-reflex kabin ve woofer.
    yukarıda arkadaş aiwa link vermiş en mükemmel setlerden biridir. midi ve mini aynı şeyler.

dostlar watt ile watts karştırmayın 500watt yerinden kalkmaz be hocalar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pErFeCt1

gizli 3 dev lider

Kenwood, Blaupunkt, Technics

1992 yılında Almanyadan alınmıs olan 1 Kenwood muzık setım var ve canavar + 2 sene önce almıs oldugum Amerikan devi Technics ve su andada pc ın kullandıgım logitech ım :) zuper bunlar

sana katılıyorum dostum.kenwoodlar eskiden daha fazla tutulurdu.hakkattende sağlam ürünler yapıoyolar adamlar.kenwood kaliteli bir marka ancak şimdiki zamana bakıldığında kenwoodun tr deki ürün yelpazesi yok denebilecek kadar az.eskiden daha fazlaydı.şimdi kenwood ürün aradığımda bulamıyorum bile arkadaslar

sizce bunun nedeni ne???

saygılar
  • beyler bunada bi bakın bu türkiyeye gelirse hiç durmayın sadece 400 watts rms subwoofer var SHARP
    http://img145.imageshack.us/my.php?image=bigcdg10000p6sy.jpg
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_sezgin

quote:

Orjinalden alıntı: pErFeCt1

gizli 3 dev lider

Kenwood, Blaupunkt, Technics

1992 yılında Almanyadan alınmıs olan 1 Kenwood muzık setım var ve canavar + 2 sene önce almıs oldugum Amerikan devi Technics ve su andada pc ın kullandıgım logitech ım :) zuper bunlar

sana katılıyorum dostum.kenwoodlar eskiden daha fazla tutulurdu.hakkattende sağlam ürünler yapıoyolar adamlar.kenwood kaliteli bir marka ancak şimdiki zamana bakıldığında kenwoodun tr deki ürün yelpazesi yok denebilecek kadar az.eskiden daha fazlaydı.şimdi kenwood ürün aradığımda bulamıyorum bile arkadaslar

sizce bunun nedeni ne???

saygılar

dostum bunun nedenini açıkcası bende bilemiyorum ama eskiden kenwood un ürün çeşitlerini hemen hemen her yerde gördüğümü biliyorum. sanırım 2003 yılıydı ve kenwood un o yıl için çıkarttığı bütün müzikseti modellerini görmüştüm hatta bazılarını dinlemiştim beğenmiştimde ama sony kadar iyi değildi.. yani ses kalitesi gerçekten muazzamdı ama bass efekti olarak sony nin çıkardığı groove efektine yakın bir efekti yoktu çok sıradan bir efekt kullanıyordu ve haliyle sony de olduğu kadar randuman alamıyordunuz. keşke yine o günlerdeki gibi çoğu ürününü görsek etrafta ama nedense piyasada kenwood bulmak pek mümkün değil şu sıralar.

• DOSTUM HİÇ UNUTMAM SENE 1999 YAZ EISA ÖDÜLÜNÜ ALMIŞ BİR KENWOOD DİNLEDİM WALLA BOSEYE BİLE TAŞ ÇIKARIR CİNSTENDİ.AMA ŞİMDİ BU ALANDA NE TECHNICS NEDE KENWOOD YAIRIM YAPMYOR.ORTALIK SONY SAMSING JVC YE KALDI.NEYSE AYNI SENE GÖRDÜĞÜM S.A.W WOOFERLI Bİ SONY GÖRDÜMKİ BASI İÇİMDE HİSSETTİĞM TEK MÜZİK SİSTEMİYDİ.OTODAKİLER HARİÇ
  • quote:

beyler bunada bi bakın bu türkiyeye gelirse hiç durmayın sadece 400 watts rms subwoofer var SHARP
    http://img145.imageshack.us/my.php?image=bigcdg10000p6sy.jpg

offf offf mükemmel bir model hakikaten hiç sanmıyorum bunun türkiye ye geleceğini.. sharp, türkiye den elini eteğini çekeli epey oluyor. bir ara bir model gelmişti türkiye ye (yıl 2000 veya 2001 di sanırım o zmanlar müzik setinden buzdolabına kadar epey geniş bir ürün yelpazesi geliyordu türkiye ye.) 500 watt r.m.s gücünde bir müzik seti!!!! gerçekten inanılmaz bir modeldi hatta fiyatıda epey uygundu o zamanlar o seti alabilmek için çok uğraşmıştım ama alamamıştım maalesef hatta reklamı bile vardı türkiye de ıssız bir adaya düşmüş genç ve adada sharp ın bahsettiğim 500 watt lık müzik seti genç sesi sonuna kadar açıyordu ve onu başka şehirden duyup kurtarmaya geliyorlardı böyle bir şeydi sanırım ne oluyorsa bu markalara artık türkiyeyle işleri olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 14 Nisan 2006; 20:11:40 >

• ASLINDA ŞÖYLE BİR BAKTIĞINDA KASET ÇALARLI BİŞEYLER ÜRETMEK GERÇEKTEN HİÇ DE GELECEĞE DÖNÜK DEĞİL BELKİ SEBEBİ BU OLABİLİR
  • quote:

DOSTUM HİÇ UNUTMAM SENE 1999 YAZ EISA ÖDÜLÜNÜ ALMIŞ BİR KENWOOD DİNLEDİM WALLA BOSEYE BİLE TAŞ ÇIKARIR CİNSTENDİ.AMA ŞİMDİ BU ALANDA NE TECHNICS NEDE KENWOOD YAIRIM YAPMYOR.ORTALIK SONY SAMSING JVC YE KALDI.NEYSE AYNI SENE GÖRDÜĞÜM S.A.W WOOFERLI Bİ SONY GÖRDÜMKİ BASI İÇİMDE HİSSETTİĞM TEK MÜZİK SİSTEMİYDİ.OTODAKİLER HARİÇ

sana katılıyorum dostum.aslında kenwood un ürünleri belli bir kaliteye sahip.belkide kenwood un ne müzik setleri vardırda biz bilmiyoruz.hatta sony e bile taşçıkarıcak modelleri var ama bizim haberimiz bile yoktur.yaa türkiye acaip bi ülke oldu elektronikte.markalar nedense istikrar gösteremiyor tr de yalan mı??

saygılar....

iyi forumlar

• quote:

quote:

DOSTUM HİÇ UNUTMAM SENE 1999 YAZ EISA ÖDÜLÜNÜ ALMIŞ BİR KENWOOD DİNLEDİM WALLA BOSEYE BİLE TAŞ ÇIKARIR CİNSTENDİ.AMA ŞİMDİ BU ALANDA NE TECHNICS NEDE KENWOOD YAIRIM YAPMYOR.ORTALIK SONY SAMSING JVC YE KALDI.NEYSE AYNI SENE GÖRDÜĞÜM S.A.W WOOFERLI Bİ SONY GÖRDÜMKİ BASI İÇİMDE HİSSETTİĞM TEK MÜZİK SİSTEMİYDİ.OTODAKİLER HARİÇ

sana katılıyorum dostum.aslında kenwood un ürünleri belli bir kaliteye sahip.belkide kenwood un ne müzik setleri vardırda biz bilmiyoruz.hatta sony e bile taşçıkarıcak modelleri var ama bizim haberimiz bile yoktur.yaa türkiye acaip bi ülke oldu elektronikte.markalar nedense istikrar gösteremiyor tr de yalan mı??

saygılar....

iyi forumlar

sana katılıyorum

• venom bunada bi bak istersen
    http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1854144
    mididir.
  • güzel bir midi ama toplam r.m.s değeri pek yüksek değil.. sanırım düşük model bir midi bu. ben almışken 360*2 watt r.m.s lik bir midi istiyorumda ve fiyatıda pahalı yani benim 360*2 watt lık favori modelimin fiyatı 1.250 milyardı ama satıldı hemde sıfır
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom800

güzel bir midi ama toplam r.m.s değeri pek yüksek değil.. sanırım düşük model bir midi bu. ben almışken 360*2 watt r.m.s lik bir midi istiyorumda ve fiyatıda pahalı yani benim 360*2 watt lık favori modelimin fiyatı 1.250 milyardı ama satıldı hemde sıfır

@venom DOSTUM SENDEKİ Z5500 İLE SONY MIDILERİ Bİ KARŞILAŞTIRSANA BASS AÇISINDAN
  • venom bu setede bi bak.avantajı bu samsungları türkiyede bulabilmen
    http://img504.imageshack.us/my.php?image=adsz0pg.png
  • quote:

quote:

quote:

saygılar....

iyi forumlar

sana katılıyorum

yavkaysaw arkadasım

• beyler arada bir gittigidiyor.com'a uğrayın
  • quote:

beyler arada bir gittigidiyor.com'a uğrayın

zaten ben sürekli takip ediyorum gittigidiyoru hatta her gün takip ediyorum

arasıra kelepir kaliteli ürünler düsebiliyor.
    takip etmekte fayda var.

saygılar...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: venom800

güzel bir midi ama toplam r.m.s değeri pek yüksek değil.. sanırım düşük model bir midi bu. ben almışken 360*2 watt r.m.s lik bir midi istiyorumda ve fiyatıda pahalı yani benim 360*2 watt lık favori modelimin fiyatı 1.250 milyardı ama satıldı hemde sıfır

@venom DOSTUM SENDEKİ Z5500 İLE SONY MIDILERİ Bİ KARŞILAŞTIRSANA BASS AÇISINDAN

tabiki dostum hemen karşılaştırayım sakın yanlış anlaşılma olmasın sadece bass yönünden hangisinin bana daha hoş geldiğini söylüyorum yoksa bir multimadia set ile bir midi sistemi her yönüyle karşılaştırdığım falan yok bir kere sony midi lerin müzikte çoook daha iyi olduğunu söyleyebilirim, ayrıca sony nin inanılmaz efekti x-groove sayesinde bass sesi siz nereye giderseniz gidin hemen hemen aynı dolgunlukta duyuluyor bu olay maalesef z-5500 de mümkün değil. yani siz çok ufak bir yer değişikliği yapsanız bile hemen bass db inde azalma veya artma oluyor. ama şunu kesin olarak söyleyebilirimki sony midi sistemler in çıkardığı bass müzikte z-5500 e göre çok daha iyi bu arada @yavkaysaw dostum o samsung seti geçen sene bizim mahallede bir mağazada dinlemiştim. aslında çok hoş bir müzik seti, ses kalitesi iyi, ses gücü baya iyi ama tizler ve bass yüksek seste hissedilir bir distorsiyon soruna uğruyor bu kötü:( ama ben genel olarak beğenmiştim seti ayrıca fiyatıda çoook pahalı değildi iyi bir fiyat çekmişti satıcı eğerki bu seti gören falan varsa dinlemeden geçmesinler derim gerçekten kaliteli bir sistem

• ACABA Z5500 ÜN SUBWOOFERIN İÇİNDEKİ WOOFERI KİM YAPIYOR?MUHTEMELEN LOGITECH DRIVER ÜRETMİYOR DEĞİL Mİ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.