Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.325
Cevap
50
Favori
922.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam kızmana gerek yok. Çünkü artık saçmalığın sınırı kalmadı. Önceden insanlar saçmalardı ve sen saçma olduğunu anlar "saçmalama" derdin. Şimdi ise cevap verme gereği bile duymuyorsun. Durum o derece vahim yani. İşte bir takım zavallılar çıkıyor neye, niye, hangi akla hizmet böyle fiyatlar yazıyor belli değil. Gerekeçesi de hemen hazır "ne var kardeşim serbest piyasa" yada "cihaz benim değil mi istediğim fiyatı yazarım işine geliyorsa..." bu şekilde yani. Komik duruma düştüğünün farkında mı dersen hiç sanmıyorum. Bir insan bir iş yapar amaç ve sonucu olur. Ama bu tarz ilanların amacı ve hele hele sonucunun mutlu bittiğini hiç görmedim. 18 bin ister belli bir müddet sonra 4 bin yada 5 bine düşer. Düşürmese bile satamaz bekler durur. Ee sonuç :) sonuç şu ki 18 bin tl işi yalan olur. Yaa insanlar nasıl bu hale geldi, neyin kafasıdır bu, nasıl bir hal aldı anlaşılır gibi değil. Hani derler yaa işin iyice .... çıkardılar diye tam öyle oldu artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Cromartie @Groove Sync

Çok haklısınız dostlar. Cidden bu yapılan şey fırsatçılık, piyasa koşullarının durumunu kötü anlamda kullanarak üç liralık setten 100 lira kazanmaya çalışmak ! Elbette serbest piyasa ve elbette cihaz sahibi istediği fiyatı vermekte serbest ama bu işin bir ahlaki tarafı, bir yöntemi var . Böyle akıllarına gelen fiyatı verip de sanki o cihazın ederi o rakam gibi reklam edemezler ! Esprit serisinin yakınında bile olmayan setler bunlar . Biz elbette çok şükür hangi cihaz hangi seviyede vs bunu iyi biliyoruz bunca zamandır bu hobi ile sanki işimizmiş gibi ilgilendiğimiz için ama ya bu işi bilmeyen insanlar ne yapacak ? D905 i belki de dünyanın sayılı setlerinden biri sanıp o parayı verecek. Kusura bakmasın o fiyatı veren arkadaşlar ama milleti enayi yerine koymak falan hoş değil . Bu cihazların bir ederi var ve o rakam neyse bu işleri bilen ve yakından ilgilenen biz müzik severler de gerçeği insanlara bir şekilde ifade ederiz ...

• Sarı sitede bir ilan var ; setin resmine bakın anfisinin ayağı yamuk duruyor ve satıcı 30 küsür bin yazmış hadi diyelim ki efsaneler efsanesi çoook temiz bi set 2-3 yazdın... kozmetiği bile bozuk sete araba parası yazmak nedir.

İnsanların şunu anlaması lazım , setleri seviyoruz dinliyoruz kullanıyoruz ama artık devir değişti çoğu kişi apartmanda yaşıyor seti çoğu zaman kullanamıyoruz bile ,ben misal seti ne zamandır doğru düzgün

açamadım sesi 7-8 kademe yapsam oturma oadasında gümbür gümbür ses oluyor sanki uçak uçuyor >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< ve kısmak zorunda kalıyorum ,setler evde çok yer kaplıyor biz sevdiğimiz için gözümüz gibi

bakıyoruz ama normalde evde bayağı yer işgal ediyorlar bu da bir gerçek. Eskiden evin baş köşesine konulurdu evler müstakildi ama artık öyle de değil.

Satan kişilerinde bunlarının meraklısı için para ettiğini bilmesi ona göre fiyat yazması şart. Çoğu kişi mecburen kulaklık kullanıyor , bende aldım bi tane pioneer mx9-s bide fiio x5 III birde kulakiçi jbl çoğunluklu bunları dinliyorum birçok kişinin de yer sorunu nedeniyle mobil sistemlere yönelmek zorunda olduğuna eminim.

Birde sıfır olayı var 20-30 yıllık set kutusunda bile değil ama sıfır >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<  o da ayrı bir konu sonra yaz motorsiklet parası araba parası güzel iş , Astronomik fiyat yazmak işin meraklısı adamın sete ulaşmasını engellemekten başka birşey değil zaten o fiyatalara da satılmıyor almak isteyende alamıyor aylarca ilanda kalıyor ,uygun fiyat yazılan setler ise birkaç günde satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

TV bağlantısı için hatırladığım kadarıyla bir optik giriş barındırmıyor mhc gn77d. Ama aux bağlantısı ile (yani kırmızı ve beyaz renklerden oluşan stereo ses bağlantısı ) TV veya başka bir kaynağa bağlayabilirsin.

TV nin arkasında kulaklıklar için 3.5 mm stereo Jack bulunur , oraya bağlayabilirsin. TV üzerinden de harici hoparlör olarak ayarlama yaptığın zaman gn77d TV nin hoparlörü gibi çalmaya başlayacaktır

Naçizane benim düşüncem bu seti kullanma niyetiniz varsa kullanın , satmayın . Cidden güzel , nitelikli , kaliteli bir mini sistem. Sound bar diye tabir edilen cihazlar ile bu setin verdiği keyif asla bir olamaz . Bir müzik seti , hele hele Sony den bahsediyorsak , bir de Sony nin iyi sistemlerinden biri ise bu set , işte o zaman hiçbir sound bar bu müzik setlerinin verdiği müzik keyfi veya sinema keyfini vermeyecektir . Setin Dolby digital veya DTS ses çözmesine de gerek yok . Stereo bir müzik seti de eğer ki iyi bir sistem ise her zaman bir sound bar dan daha nitelikli bir ses verecek , daha iyi bir stereo deneyimi sunacaktır. Ha setin üzerinde Dolby pro logic özelliği falan varsa ne mutlu . Bu sanal surround efektlerini Sony nin setleri çok iyi oluşturup verirler. Eskiden de böyleydi, 2000 lerin ilk yarısı çıkan setlerde de (incelemesini yaptığım mhc gn 1200d incelem yazımda detaylıca bahsediyorum , ilk sayfada .) bu durum böyle oldu . Hele ki Sony nin kendi patentli efektlerine gelecek olursak orada zaten onun gibisi yok . Biz de çoğunlukla bunu çok iyi yaptığı için Sony müzik setlerini seviyor ve bir çok alanda kullanıyoruz.

Alıntıları Göster

Hocam cihazı sony tv nin kulaklık girişine cihazında arkasındaki sarı beyaz audıo girişlerine bağladım. 3 adet ufak hoparlörlerden ses alamıyorum. 2 büyük hoparlör güzel bir ses sağladı ufaklarıda eve dağıtayım dedim ama ses yok ses almak için bir yolu varmı dır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkaan

Hocam cihazı sony tv nin kulaklık girişine cihazında arkasındaki sarı beyaz audıo girişlerine bağladım. 3 adet ufak hoparlörlerden ses alamıyorum. 2 büyük hoparlör güzel bir ses sağladı ufaklarıda eve dağıtayım dedim ama ses yok ses almak için bir yolu varmı dır?

Alıntıları Göster

Bir adet 3.5 mm bir jack diğer ucu RCA kablo ihtiyacınız var.

Bağlantı detayı şöyle;

3.5 mm jack tv kulaklık çıkışına takıyorsunuz -->müzik setinin md yada audio in kısmana beyaz ve kırmızı RCA uçları takıyorsunuz --> daha sonra müzik setini aux, md yada video fonksiyonuna geçirmeniz gerekiyor --> küçük hoparlörlerin 2 tanesinden ses gelmesi için müzik setinin ses ayarlarını LINK yada LINK SURROUND fonkisyonunu alın (tabi kabloları doğru terminallere bağladıysanız ve cihazın ses çıkışlarında da sorun yoksa 2 tane küçük hoparlörlerden ses gelecektir.)

NOT: orta merkez hoparlörlerden ses alamazsınız. Merkez hoparlör ancak müzik setinin kendi cd haznesinde cd okumasıyla ses gelecektir.

Sonuç: cihazın sağlam ve doğru bağlantılarının yapıldığını göz önünde bulundururak söylüyorum. En son aşamada 2 tane büyük kolon 2 tane de surround yani küçük hoparlörlerden ses gelmesi gerekir. Toplamda 4 adet hoparlörden ses alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Groove Sync

Bir adet 3.5 mm bir jack diğer ucu RCA kablo ihtiyacınız var.

Bağlantı detayı şöyle;

3.5 mm jack tv kulaklık çıkışına takıyorsunuz -->müzik setinin md yada audio in kısmana beyaz ve kırmızı RCA uçları takıyorsunuz --> daha sonra müzik setini aux, md yada video fonksiyonuna geçirmeniz gerekiyor --> küçük hoparlörlerin 2 tanesinden ses gelmesi için müzik setinin ses ayarlarını LINK yada LINK SURROUND fonkisyonunu alın (tabi kabloları doğru terminallere bağladıysanız ve cihazın ses çıkışlarında da sorun yoksa 2 tane küçük hoparlörlerden ses gelecektir.)

NOT: orta merkez hoparlörlerden ses alamazsınız. Merkez hoparlör ancak müzik setinin kendi cd haznesinde cd okumasıyla ses gelecektir.

Sonuç: cihazın sağlam ve doğru bağlantılarının yapıldığını göz önünde bulundururak söylüyorum. En son aşamada 2 tane büyük kolon 2 tane de surround yani küçük hoparlörlerden ses gelmesi gerekir. Toplamda 4 adet hoparlörden ses alırsınız.

Alıntıları Göster

Verdinğiniz bilgiler için teşekkür ederim. En kısa zamanda dediğiniz şekilde deneyeceğim.

• İlgilenenler için Sony MHC VX55 model müzik setimi satıyorum arkadaşlar.

• quote:

Bende lv80 müzik setimin kumandası için böyle bir durum yaşamıştım . Cihazı aldıktan sonra kumanda ile ilgili zaten sıkıntılar başlamıştı . Dedim dur bakalım biraz zaman geçsin de duruma göre hareket ederim . Bir çok tuş gitti sonra bir anda . Beşiktaş ta bir elektrikçim var bu gibi durumlarda uğradım. Ona götürdüm 60 TL karşılığı içini komple yeniledi . Aylardır hiçbir sıkıntı olmadan rahat rahat kullanıyorum .

Yani işini iyi yapan bir elektrikçiye götürmeniz durumunda böyle durumda olan kumandaları yapan yerler var kısacası .

Alıntıları Göster

Merhaba teşekkürler cevabınız için. Biraz önce aletin içini tekrar açtım, daha önce tamir yapılmaya çalışılmış ama başarılı olunmamış. IR led lehimi falan kopmuştu. Onları yeniledim. Ardından entegrede 3 bacak birbirine lehimliydi. İlk gördüğümde dedim fabrikanın bir bildiği vardır. Meğersem sonradan müdahale edilmiş. O lehimleri sökünce, yani bacakları birbirinden ayırınca tüm tuşlar çalıştı. Sadece birkaç tuş haricinde. Onlar da kömürlerinden dolayı. Onun dışında kumanda hazır. Kömürleri nasıl halledeceğimi bulamadım, aklıma tek gelen şey iletken boya. Tabi fiyatlar almış başını gitmiş. Aslında elektrikçilerde bulabilirsem fiyatı neyse sürdürüp kullanılabilir. Sonuçta 3 tane tuş için azıcık bir şey sürecek 1 gram tutmaz. Sizce orayı iletmesi için ne sürebilirim? Veya zımpara yapsam işe yarar mı? Hafif yaparım direkt kömürü kökten sökmem. >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

• @affansen dostum mesajını atlamışım ya. Ne oldu halloldu mu sorun ?

Konu da epey sessiz sedasız kalmış . Sanırım yaz rehaveti :) herneyse aktif Sony kullanıcılarının cihazları ile ilgili bir problemi yoktur . Yeni alım yapan arkadaşlar var mı bilemiyorum ama bende yine bazı ciddi gelişmeler var , hayırlısı diyelim bakalım :)) herşey beklediğim gibi giderse benim için müthiş bir alım olacak inşallah ...

• quote:

@affansen dostum mesajını atlamışım ya. Ne oldu halloldu mu sorun ?

Konu da epey sessiz sedasız kalmış . Sanırım yaz rehaveti :) herneyse aktif Sony kullanıcılarının cihazları ile ilgili bir problemi yoktur . Yeni alım yapan arkadaşlar var mı bilemiyorum ama bende yine bazı ciddi gelişmeler var , hayırlısı diyelim bakalım :)) herşey beklediğim gibi giderse benim için müthiş bir alım olacak inşallah ...

Hakikaten ses cikmiyor >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

Bende yer ve zaman sorunu oldugu icin maalesef dinleyemiyorum , bir ara birseyler toparladim hevesle ama bakalim ileride mustakil bir ev olursa show yaparim >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

Ciddi gelisme derken ? D905 mi var ufukta >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

• quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Hakikaten ses cikmiyor  

Bende yer ve zaman sorunu oldugu icin maalesef dinleyemiyorum , bir ara birseyler toparladim hevesle ama bakalim ileride mustakil bir ev olursa show yaparim  

Ciddi gelisme derken ? D905 mi var ufukta  

Alıntıları Göster

Selamlar saygılar dostum . Ya senin alımların sonrası o midi Sony yi ve aiwa yı verimli kullanamıyor olmana cidden üzülüyorum. Umarım imkanın olur ve rahatlıkla o setleri daha verimli şekilde kullanırsın . Cidden ikisi de bence müthiş setler ve yüksek ses ile geniş alanı hak ediyorlar :)

Benim durumum ise yine karmaşık :))) aslında son aşamaya geldim ve bir çocukluk hayalim olan , benim için müthiş bir seti daha alabildim çok şükür ... Evet bahsi geçen cihaz Sony Lbt D905. Aksesuarlarına kadar orjinal olan (ses kabloları ve hatta optik kablosu bile ...) , Ayrıca aynı dönem piyasaya çıkan ve d905 ile eşleştirilmesi için üretilmiş olan pikabı da var . 8 ohm değerine sahip efekt hoparlörleri ve perdeleri bile sapasağlam duran dev kolonları... Kısacası çok ciddi bir analizi hak eden ve benim için en az xgv80 ve lv80 kadar önemli ve değerli olan bir seti bu kadar temize bulup almanın mutluluğunu yaşıyorum .

İş yoğunluğum dolayısıyla setin kurulumu vs tam olarak bitmedi . E kolay değil üç tane midi sistemi bir odaya yerleştirmek >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<  bunları yapabildiğim an bir kaç fotoğraf ile konuyu da biraz canlandırmış olurum diye düşünüyorum. Detaylı analiz ise takdir edersiniz ki azıcık zaman alacak ama okuması umarım keyifli olan bir yazı olacak . En azından böyle detaylı set analizleri yapan hiç kimsenin olmadığı bir ülkede ... Onca şey alınıyor kullanılıyor ama malesef insanımız bu konuda pek hevesli değil . Kaynak bulmak çok zor . Veya bu işe gönül vermiş birinden setlerle ilgili detaylı anektodlar dinlemek pek mümkün olmuyor .

Facebook gruplarının durumu malum ... Bir maşallahınızı alırım ile başlayıp , garip garip videolar yükleyecek değiliz >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<  neyse en kısa zamanda bana göre döneminin çok ötesinde olan bu midi sistem ile ilgili fotoğraflar gelecek , sonrasında da yine detaylı ve açıklayıcı bir çok şey içeren bir analiz ile devam edeceğim .

• Senin incelemelerini her zaman merakla okuyup takip ederim , dedigin gibi maalesef 3-5 adam disinda piyasada bu ise gonulden bagli ve tuccar mantigiyla ugrasanlar kalmadi , masallahinizi alirim , sandik mali , binayi salliyor , bilimum dusuk kalite sacma sapan videolar vs..

Deck setlere sempatim olmamasina ragmen D905 goruntu itibariyle yerim olsa direkt alip koseye koyasim olan bir alet , izlemesi bile bence yeterli..

Performans anlaminda XGV lere yaklasamaz belki fakat muzikalite olarak supriz yapabilir tabi farazi konusuyorum ben dinlemedim.

Neyse cok uzattim , tekrar hayirli olsun , hayalindeki sete kavusmana cok sevindim , kendim almis kadar , ozellikle cok zor hayat sartlarinda bu tarz kucuk de olsa insani mutlu eden seyler bir nebze rahatlatiyor , nitekim bende yillar sonra tekrar motosiklet dunyasina yillar once arzuladigim bir model ile donus yaptim, konumuz o degil tabii ama umarim herkes hayalini kurdugu her neyse elde edip kisa sureli dunya yolculugunda

• quote:

Senin incelemelerini her zaman merakla okuyup takip ederim , dedigin gibi maalesef 3-5 adam disinda piyasada bu ise gonulden bagli ve tuccar mantigiyla ugrasanlar kalmadi , masallahinizi alirim , sandik mali , binayi salliyor , bilimum dusuk kalite sacma sapan videolar vs..

Deck setlere sempatim olmamasina ragmen D905 goruntu itibariyle yerim olsa direkt alip koseye koyasim olan bir alet , izlemesi bile bence yeterli..

Performans anlaminda XGV lere yaklasamaz belki fakat muzikalite olarak supriz yapabilir tabi farazi konusuyorum ben dinlemedim.

Neyse cok uzattim , tekrar hayirli olsun , hayalindeki sete kavusmana cok sevindim , kendim almis kadar , ozellikle cok zor hayat sartlarinda bu tarz kucuk de olsa insani mutlu eden seyler bir nebze rahatlatiyor , nitekim bende yillar sonra tekrar motosiklet dunyasina yillar once arzuladigim bir model ile donus yaptim, konumuz o degil tabii ama umarim herkes hayalini kurdugu her neyse elde edip kisa sureli dunya yolculugunda

Dostum sanada hayırlı olsun valla. Benzer duygular içerisindeyiz anlaşılan :) bilirim eskiden büyük keyifle yapılıp da hayat şartları vs gibi nedenlerle bırakılan ve sonra tekrar başlayan hobilerin bünyede yarattığı etkiyi... Çok güzel ve özel bir histir gerçekten. Keyifle sürmen dileğiyle...

Sete gelecek olursam ben Mart 2021 gibi hizmet verdiğim bir üyeme bir adet d905 almasında vesile olup kurulum aşaması ve hoparlör yerleşimi konularında yardımcı olmuştum . Hatta üyem şaşırıp sormuştu "hocam siz bu seti çok istiyordunuz siz alın ya " diyerek cihazı bana teklif etmişti ama ben tam o ara xgv80 i almıştım ve öylesine denk geldiğim bu temiz d905 i kaçırmasın diye müziksever bir üyeme önermiştim. O da o halde ben alayım diyip aldı tabi :) bende üç dört hafta da bir kahve , sohpet ve albüm dinletisi için evine konuk oluyorum o zamandan beri . Sağolsun rahat rahat deneme yapmama imkan tanıdı e bende haliyle seti küçükken Doğubank ta görüp de kurcalayamamanın da etkisiyle her özelliğine vakıf olacak şekilde deneyim etmiş oldum ama takdir edersiniz ki bir seti başka bir mekanda dinlemek ile kendi eviniz hatta dinleti yaptığınız oda da dinlemek bambaşka .

İnanın ki ben kendime aldığım d905 kurup ilk denemeleri yaptığım zaman bambaşka detaylar duydum . Bu arada henüz bir kablo değişimi vs söz konusu değil . Ama sette öyle bir orjinallik var ki hoparlör kablolarından tutun da CD çaları ile amfi arasında ki optik kabloya kadar herşey orjinal Sony :) cidden harika bir şey bu orjinallikte bir d905 edinmiş olmak bence... Şu haliyle setin bende yarattığı müzikal etki müthiş . Elbette setin yaratılış amacı ve iyi performans vereceği müzik türleri ile 95 sonrası çıkan Lbt ler arasında çok büyük farklar var. Ama o farklara da vakıf olup farklı bir ses deneyimi elde etmek de harika bir duygu 🙏🏼 lv80 in yarattığı etki ile xgv80 arasında bile ciddi farklar oluyor ki setler arası iki sene var alt tarafı .

Sert bir trash metal albümü ile doğru ayarlar yapıldığı zaman xgv80 feci halde tatmin ediyor . Lv80 daha önce de söylediğim gibi çok daha az ayara ihtiyaç duyup optimum performans veriyor benim hissiyatıma göre. D905 ise çok başka bir dünya ... Detaylar için güzel bir analiz yapmayı zaten düşünüyorum o nedenle çok fazla bir şey demek istemiyorum şu an ama inanın o cihazda yaptığım plak dinletisi sonrası orjinal CD alımlarını yavaşlatıp 33 lük LP alımları yapmaya başladım şimdiden :) ilk albüm alındı ve defalarca dinlendi bile kısacası ;)

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

• venom800 kullanıcısına yanıt

Hocam tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Daima konuştuğumuz bir cihazdı zaten ve bu kadar temiz denk gelmeside çok iyi olmuş. Detaylı analizlerini yapacaksın ondan hiç şüphem yok ama D905 çok farklı, çok özel bir dünya yahu. Canlı canlı dinlemek malesef nasip olmadı ama kulağıma o cihaz ile ilgili hiç olumsuz bir yorumda gelmedi. Keşke imkan olsada dinlesem diyorum. Fakat dinlememe rağmen cihazın sesinin çok canlı, çok açık, net bir sese sahip olduğunuda gayet tahmin edebiliyorum. Çünkü kolonlarında crossover olan kaç tane bu şekilde set halinde marka yada model var. Ayrıca kullandığı sürücüler, sürücü yapıları gerçekten kalite kokuyor. Japonların dünyada elektronik anlamda hüküm sürdüğü yıllarda çıkardığı bir ürün ve adamlar hakikaten zamanın ötesinde bir cihaz üretmişler. O kadar detaylı ayarlar, dsp katı, kolonlardan ayar yapma vs. resmen stereo bu üründe dinlenir demişler. Velhasıl kelam analizlerini bekliyoruz hocam. >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

• quote:

Hakikaten ses cikmiyor  

Bende yer ve zaman sorunu oldugu icin maalesef dinleyemiyorum , bir ara birseyler toparladim hevesle ama bakalim ileride mustakil bir ev olursa show yaparim  

Ciddi gelisme derken ? D905 mi var ufukta  

Alıntıları Göster

Dıesel dostum neler toparladın hangi marka ve model aldın merak ettim şimdi. En son yanlış hatırlamıyorsam aiwa nsx 999mk2 ve sony lbt hb800 vardı sanırım. Bunlarında dışında neler aldın?

• Merhaba

LBT D905 hayırlı olsun, herkesin övgüyle bahsettigi bir cihaz eminim ki detaylı ve kaliteli ses veriyordur.Hele o dsp katı zamanın çok ötesinde gerçekten.

Bu arada bende Panasonic pmx1 ile mutluyum boyundan büyük sesi var.

Benim vx99 a qed 2.5 mm kablo almıştım onları taktım başlar daha da toklaştı, O kadar tatlı oldu ki ... hatta Panasonic ile aynı anda açınca setin ne kadar kuvvetli olduğunu tekrar gördüm.Vx99 istemesem de satışa koyacağım sarı siteye koymadan buraya bi yazayım dedim.

• cobi C kullanıcısına yanıt
    Kulak alıştıkça panasonic miniyi daha da seveceksin bence özellikle şöyle akşam vakti sakin müziklerle tadı çıkar o mininin 🙂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

Merhaba

LBT D905 hayırlı olsun, herkesin övgüyle bahsettigi bir cihaz eminim ki detaylı ve kaliteli ses veriyordur.Hele o dsp katı zamanın çok ötesinde gerçekten.

Bu arada bende Panasonic pmx1 ile mutluyum boyundan büyük sesi var.

Benim vx99 a qed 2.5 mm kablo almıştım onları taktım başlar daha da toklaştı, O kadar tatlı oldu ki ... hatta Panasonic ile aynı anda açınca setin ne kadar kuvvetli olduğunu tekrar gördüm.Vx99 istemesem de satışa koyacağım sarı siteye koymadan buraya bi yazayım dedim.

Cobi merhaba. Anlamadığım şu vx99 neden satma gereği duyuyorsun ki? Sen o cihazı seviyorsun. Ayrıca panasonic alman ile vx99 neden satlığa çıkarıyorsun? Haa dersen ki evde kalabalık etmesin, yer sıkıntım var diyorsan ki zaten yer sıkıntın olduğunu hatırlıyorum bunun için satıyorsan bişey demem. Ama panasonic aldım vx99 gerek yok dersen yazık oluyor derim. Tabi bu benim düşüncem.

• quote:

Kulak alıştıkça panasonic miniyi daha da seveceksin bence özellikle şöyle akşam vakti sakin müziklerle tadı çıkar o mininin 🙂

Hocam panasonic kesinlikle kaliteli temiz ses veren bir cihaz hakkını yiyemem , apartman dairesi için ideal kesinlikle. Sesi boyutunun çok çok üzerinde.

Şunu söyleyebilirim , rock,jazz,pop müzik için kesinlikle ideal. Ancak martin garrix - animals açtım ses gücü olarak çok zayıf geldi sonra bide vx99 açtım budur dedim.

Açıkçası ikiside satılası set değil biri kafa dinleme seti diğeri de kopma coşma seti>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

• quote:

Orijinalden alıntı: Groove Sync

Cobi merhaba. Anlamadığım şu vx99 neden satma gereği duyuyorsun ki? Sen o cihazı seviyorsun. Ayrıca panasonic alman ile vx99 neden satlığa çıkarıyorsun? Haa dersen ki evde kalabalık etmesin, yer sıkıntım var diyorsan ki zaten yer sıkıntın olduğunu hatırlıyorum bunun için satıyorsan bişey demem. Ama panasonic aldım vx99 gerek yok dersen yazık oluyor derim. Tabi bu benim düşüncem.

Alıntıları Göster

Hocam

İlk sebep vx99 un ses gücü bassları malum çok güçlü ama açamıyorum maalesef >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<  cihazda öyle bir bass var ki kısık ses açsam bile evin içinde bir gümbürdeme oluyor dolayısıyla evdekiler ciddi manada rahatsız oluyor ben bile salona geçtiğimde ciddi bir bass sesi duyuyorum , ev daha büyük olsa; oda büyük olsa eminim setin sesi çok daha dengeli hale gelecek.

İkinci sebepte dediğim gibi oda küçük ciddi yer sorunu oluyor.

Panasonic çok küçük bir set yani resimlerdekinden de küçük görsen bu ne dersin o derece yani , yer açısından avantajlı .

İkinci sebepte vx99 gibi büyük hacimli olmadığı için ciğer söken bassları olmadığı için evin içerisinde gürültü olmuyor , evdekileri ve apartmandakileri rahatsız etmeden dinleyebiliyorum en azından çok uğulduyor sesi kıs uyarısı almıyorum >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< birde aşağıya ufak bebeği olan yeni kiracılar taşındı şimdi hiç açamıyorum sesi.

Hep dediğim gibi büyük bir evim olsa yada müstakil bir evim olsa vx99 kesinlikle efsane ama kullanamıyorum maalesef bana kalsa ikiside satma taraftarı değilim , hatta kimse yokken vx99 u açıp özlem gideriyorum >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.