Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ceyarr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kumandaları nereden bulabilirim satan bir yer var mı bildiğiniz?

• VX99 hoparlörler

• Merhabalar Sony LBT-V902 Müzik setim var 5 katlı baba yadigarı desem yeridir 1992 den beri ilk sahibiyiz son zamanlarda kumandadan ses açıp kapatma fonksiyonu çalışmamaya başladı problemin çözümü hakkında bilgisi olan varmı telefon kamerasından baktığımda kumanda dan sinyal gidiyor ancak sadece ses açıp kapatma aktif değil sanırım amfi katındaki yuvarlakta problem var herkes anlamıyorda sony servisleri ile görüştüm çok yanaşmadılar birşey olursa parçası yok diyerek birde radyo katının ekranı çok sönük yanıyor yılların verdiği bir problem tabiki ekran değişimi yapılabiliyormu acaba istanbul çevresinde

• affansen kullanıcısına yanıt

İkinci el müzik seti kumandaları şu anda popüler olan ilan sitelerinde var. Biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyazmaci468

Merhabalar Sony LBT-V902 Müzik setim var 5 katlı baba yadigarı desem yeridir 1992 den beri ilk sahibiyiz son zamanlarda kumandadan ses açıp kapatma fonksiyonu çalışmamaya başladı problemin çözümü hakkında bilgisi olan varmı telefon kamerasından baktığımda kumanda dan sinyal gidiyor ancak sadece ses açıp kapatma aktif değil sanırım amfi katındaki yuvarlakta problem var herkes anlamıyorda sony servisleri ile görüştüm çok yanaşmadılar birşey olursa parçası yok diyerek birde radyo katının ekranı çok sönük yanıyor yılların verdiği bir problem tabiki ekran değişimi yapılabiliyormu acaba istanbul çevresinde

Hocam öncelikle elinizde setin ilk sahibi olmanız çok iyi çünkü bu tür katlı setler, genelde elden ele dolaşmış vaziyette piyasada mevcut. Öncelikle kumandanın sağlam olduğunu belirttiğiniz için sorunun, ses potansında olduğunu düşünüyorum. Çünkü elinizdeki cihazın volume kontrol tuşu motorludur ve motoru bozulmuş, kirlenmiş olabilir. Evet bu tür eski katlı sistemlerin parçaları bulmakta sıkıntı yaşabilirsiniz. Tavsiyem o ki; emektar bir elektronikçi bulabilirseniz ve hatta bu işleri kendine hobi olarak görüp, ses sistemleriyle uğraşan bir usta bulabilirseniz göstermenizde fayda var derim (istanbul gibi yerde bulursunuz). Belkide ses potansın motoru sağlamdır güzel bir temizlikle düzelebilecek birşeydir. Tabi bu söylediklerim açılıp bakılmasıyla sorunun ne olduğu ortaya çıkacaktır. Diğer taraftan radyo katının ekranını değiştirmek yerine bu modelin radyo katını bulabilirseniz direkt alıp takın derim. Çünkü bunlar florasan ekran olduğu için zaman içinde canlılığını kaybediyor. Ekran değiştirirseniz de mutlaka düzgün, işinin ehli bir ustaya yaptırın çünkü lehim yapmaktan bile yoksun ustalar çıkabiliyor bazen.

• Herkese selamlar arkadaşlar . Bir süredir piyasayı sakin sakin takip ediyorum ama gerçekten şu yıllara meydan okuyan setlerin fiyatlarını ve setler ile ilgili verilen bilgileri gördükçe gerçekten sinir olmamak elde degil . Öyle ilanlar veriyorlar ki akıl alır gibi değil . Baya baya benim yaşım kadar sete sıfır diyecek kadar pişkin adamlar var malesef. 35 senesini devirmiş , yani azıcık kurcalarsanız bir yerleri elinizde kalma ihtimali yüksek olan Sony setler 10 bin 15 bin tl ye (!) Satılmaya çalışılıyor. Ve utanmadan sıfırdır , hiç kullanılmamış gobo ifadeler de cabası ... Şurada kendi beğendiğimiz, bizim için bir duygusal değeri olan ve ses performansından da memnun kaldığımız seti iki satır övüyoruz ve hoooop setin fiyatı maşallah bir anda iki katına çıkmış . Bu vampirlere para kaptırmamak gerek . Umarım burada ki deneyimli ve setlerin fiyatı konusunda ortalama rakam verebilecek kişilere danışırlar ne diyeyim ... Bir adet lbt d905 in 10 bin TL ye satılmaya çalışıldığı bir piyasa var şu ülkede yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

Herkese selamlar arkadaşlar . Bir süredir piyasayı sakin sakin takip ediyorum ama gerçekten şu yıllara meydan okuyan setlerin fiyatlarını ve setler ile ilgili verilen bilgileri gördükçe gerçekten sinir olmamak elde degil . Öyle ilanlar veriyorlar ki akıl alır gibi değil . Baya baya benim yaşım kadar sete sıfır diyecek kadar pişkin adamlar var malesef. 35 senesini devirmiş , yani azıcık kurcalarsanız bir yerleri elinizde kalma ihtimali yüksek olan Sony setler 10 bin 15 bin tl ye (!) Satılmaya çalışılıyor. Ve utanmadan sıfırdır , hiç kullanılmamış gobo ifadeler de cabası ... Şurada kendi beğendiğimiz, bizim için bir duygusal değeri olan ve ses performansından da memnun kaldığımız seti iki satır övüyoruz ve hoooop setin fiyatı maşallah bir anda iki katına çıkmış . Bu vampirlere para kaptırmamak gerek . Umarım burada ki deneyimli ve setlerin fiyatı konusunda ortalama rakam verebilecek kişilere danışırlar ne diyeyim ... Bir adet lbt d905 in 10 bin TL ye satılmaya çalışıldığı bir piyasa var şu ülkede yazık...

Merhabalar >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

Bende uzun zamandir aletlerin yuzune bile bakamiyorum yogunluktan,en sik kullandigim muzik aleti bluetooth kulaklik olmus durumda >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

Hem duygusal hem pratik zekali ve pazarlama yonu kuvvetli bir milletiz nitekim bahsettigin 10 bin liranin aciklamasi da burada zaten >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

Sony ES serisi ve bir iki ozel uretim seri disinda bana gore eski olup oyle astronomik fiyatlari satilmasi gereken pek urunu yok aslinda buna d905 dahil...

Bizdeki mini ve midileri hic saymiyorum zaten , bizim gonul bagimiz var o yuzden hala kullaniyoruz , ugrasiyoruz , en azindan benim icin oyle. Bu aletlere binlerce lira verilmez..

Birazda taslama yapalim belki ihtiyaci olan arkadaslar uygun fiyata bulabilir..>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< 

• quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Merhabalar  

Bende uzun zamandir aletlerin yuzune bile bakamiyorum yogunluktan,en sik kullandigim muzik aleti bluetooth kulaklik olmus durumda  

Hem duygusal hem pratik zekali ve pazarlama yonu kuvvetli bir milletiz nitekim bahsettigin 10 bin liranin aciklamasi da burada zaten  

Sony ES serisi ve bir iki ozel uretim seri disinda bana gore eski olup oyle astronomik fiyatlari satilmasi gereken pek urunu yok aslinda buna d905 dahil...

Bizdeki mini ve midileri hic saymiyorum zaten , bizim gonul bagimiz var o yuzden hala kullaniyoruz , ugrasiyoruz , en azindan benim icin oyle. Bu aletlere binlerce lira verilmez..

Birazda taslama yapalim belki ihtiyaci olan arkadaslar uygun fiyata bulabilir.. 

Alıntıları Göster

Yapma dostum ya :) o güzel setleri aldın , buldun bir şekilde, doya doya dinlemek lazım onları valla :D

Rakam konusunda katılıyorum sana. Hiçbir Lbt modeli öyle rakamlara satılmamalı ama işte nadir olması ve çoğu insanın duygusal anlamda o setlere karşı geçmişten gelen bir özlemi olması bu fiyatları yazan satıcıların işine geliyor . Kalite anlamında bir Lbt serisi ile es serisini bir tutmak akıl işi değil elbette. Çok şükür şu an için bir es fiyatına satılan Lbt görmedim ama bu sözümü de unutmayın derim :))) herşey olur bu ülkede ...

Not: Eklemeden edemedim . Yani şöyle de bir gerçek var en azından benim için . Onca sistem aldım sattım , dinledim ve hala dinliyorum ama Sony nin 90lar ve 00 larda ki müzik sistemleri gibi (elbette hepsi değil . Beni tanıyan eden arkadaşlar biliyorlar nelerden bahsettiğimi...) Keyifle dinleti yapıp saatlerce bıkmadan usanmadan, büyük bir zevkle müziğe doyduğum başka bir sistem de olmadı. Bunun gerekçeleri elbette bana Özel . Herkesin beğeni ve zevki başka , e müzikte zevk işi olunca iyi veya güzel kavramları baya subjektif bir hal alıyor. Yanlış anlaşılmasın diye yinelemek istiyorum, bazıları çok hazır çünkü bir şeyleri yanlış anlayıp olay yaratmaya... Burada ki "iyi" cihaz kriteri tamamen dinlenilen müzikten alınan keyif ile ilgili . Kısacası sorgulanabilir bir şeyden bahsetmiyorum. Ha dersem ki Lbt cihazların içinde ki komponentleri en kaliteli hifi komponentlerdir , işte o zaman olay değişir ama böyle bir şeyden bahsetmiyorum elbette ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 19 Haziran 2021; 11:20:20 >

• quote:

Herkese selamlar arkadaşlar . Bir süredir piyasayı sakin sakin takip ediyorum ama gerçekten şu yıllara meydan okuyan setlerin fiyatlarını ve setler ile ilgili verilen bilgileri gördükçe gerçekten sinir olmamak elde degil . Öyle ilanlar veriyorlar ki akıl alır gibi değil . Baya baya benim yaşım kadar sete sıfır diyecek kadar pişkin adamlar var malesef. 35 senesini devirmiş , yani azıcık kurcalarsanız bir yerleri elinizde kalma ihtimali yüksek olan Sony setler 10 bin 15 bin tl ye (!) Satılmaya çalışılıyor. Ve utanmadan sıfırdır , hiç kullanılmamış gobo ifadeler de cabası ... Şurada kendi beğendiğimiz, bizim için bir duygusal değeri olan ve ses performansından da memnun kaldığımız seti iki satır övüyoruz ve hoooop setin fiyatı maşallah bir anda iki katına çıkmış . Bu vampirlere para kaptırmamak gerek . Umarım burada ki deneyimli ve setlerin fiyatı konusunda ortalama rakam verebilecek kişilere danışırlar ne diyeyim ... Bir adet lbt d905 in 10 bin TL ye satılmaya çalışıldığı bir piyasa var şu ülkede yazık...

Hocam merhaba. Uzun bir forum sessizliğinin arkasından müzik seti piyasasındaki saçma fiyat politikasıyla konuya girmen isabetli olmuş. Yanlız senin o ateşli halini tahmin ettiğimden aklıma "Almanya muhabbeti" geldi ve gülmeye başladım 😁😁 "ne Almanyaymış arkadaş" herkes ordan sıfır set getiriyor 😁 yada "sandıkta kaldı, toz bile girmedi" sözleri geliyor. 😀 yaa hocam valla gülmeye başladım, seninde halini düşünebiliyorum. Neyse... şaka bir yana hocam takılma diyecem ama insan görünce sinirleri bozulmuyor da değil yani. Olay tamamen şuna dönmüş durumda. Satıcı kişilerin çoğu cihazın ederi nedir, özelliği nedir, gücü nedir bilmiyorlar tamamen işte şu ilana şu fiyat yazılmış benim ki daha fazla eder şeklinde bir yol tutturmuşlar satmaya çalışıyorlar. Tabi satamadıkları için bekleyip duruyor ellerinde oda işin başka bir komik tarafı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Groove Sync

Hocam merhaba. Uzun bir forum sessizliğinin arkasından müzik seti piyasasındaki saçma fiyat politikasıyla konuya girmen isabetli olmuş. Yanlız senin o ateşli halini tahmin ettiğimden aklıma "Almanya muhabbeti" geldi ve gülmeye başladım 😁😁 "ne Almanyaymış arkadaş" herkes ordan sıfır set getiriyor 😁 yada "sandıkta kaldı, toz bile girmedi" sözleri geliyor. 😀 yaa hocam valla gülmeye başladım, seninde halini düşünebiliyorum. Neyse... şaka bir yana hocam takılma diyecem ama insan görünce sinirleri bozulmuyor da değil yani. Olay tamamen şuna dönmüş durumda. Satıcı kişilerin çoğu cihazın ederi nedir, özelliği nedir, gücü nedir bilmiyorlar tamamen işte şu ilana şu fiyat yazılmış benim ki daha fazla eder şeklinde bir yol tutturmuşlar satmaya çalışıyorlar. Tabi satamadıkları için bekleyip duruyor ellerinde oda işin başka bir komik tarafı.

Alıntıları Göster

Saygılar , selamlar dostum. Valla o Almanya muhabbetini bende kendi aklıma getirince kendi kendime gülesim geliyor zaten :))) şimdi mesajını okuyunca da bir tebessüm oldu yüzümde doğrusu :)

Kullanılan tabirler öyle yavan , öyle palavra şeyler ki ... Önce sinir oluyorum okuduğum zaman , sonra da gülesim geliyor ne yalan söyleyeyim:) daha geçen gün gördüm ya. Adam 1990 model Kenwood a sıfır demiş utanmadan ! Bir de sağını solunu falan iyice detaylıca çekmiş . Ya bu insanlara inananlara ne demeli ? Adam 90 model müzik setine sıfır diyor ama alet gayet de kullanılmış . Hani sıfırın ne olduğu konusunda bir şey bilmesek neyse de :))) sıfır ya sıfır işte :D sıfır nedir? Kutusunda , fabrikada paketlenmiş ve açılmamış üründür . Nerede bu bahsi geçen ilanda bu kriterlere sahip ürün ey Almanyalı satıcılar:)))

• Arkadaşlar kullanmadığım sony mhc-gn77d modeli var elimde cd bölümündeki kayışları kopmuş zamandan ötürü oda lastik oldukları için.

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

satmak istesem ederi nedir sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkaan

Arkadaşlar kullanmadığım sony mhc-gn77d modeli var elimde cd bölümündeki kayışları kopmuş zamandan ötürü oda lastik oldukları için.

Yani kaset ve CD bölümünün fonksiyonlarının bitmiş olması ve cihazın gn90 ve gn100 modeline göre daha minimalist bir model olması ikinci el değerini aşağı yukarı 600-700 TL gibi bir seviyeye çekiyor . Tabi başka herhangi bir sorunu yoksa setin . Kumandası varsa ve tuşlar ile ilgili de bir işlevsizlik durumu yoksa yukarıda yazdığım rakama rahatlıkla satılabilecek, iyi bir mini sistemdir mhc gn77d modeli .

• quote:

Arkadaşlar kullanmadığım sony mhc-gn77d modeli var elimde cd bölümündeki kayışları kopmuş zamandan ötürü oda lastik oldukları için.

Kumanda ve tuşlar ile ilgili bir sıkıntısı yok cihazın artı 3 tane de ufak hoparlörleri var

• Kumandayı bulduk tamir ederiz diye aldık ama PCB ve kömürleri ölmüş. Var mı bir çözümü? :D

• ahmetkaan kullanıcısına yanıt

Evet dediğim gibi bu haliyle ederi en fazla 700 TL olacaktır. Gn77 modelinde söylediğiniz gibi iki küçük efekt hoparlörü ve bir adet merkez hoparlör bulunur. Güç vs bakımından da gn90 ve gn100d modeline göre daha minimalist bir modeldir . Daha yüksek bir rakam da elbette koyabilirsiniz tabi bu size bağlı ama cihazın satılmasını istiyorsanız anlamsız rakamlar vermek doğru olmayacaktır. Bu gibi bir serinin (mhc gn diyebiliriz bu seriye ) giriş modeli olan setlerin fiyatı öyle 2.000 TL falan etmiyor asla. Yazan var tabi ama dediğim gibi, setin satılmasını istiyorsanız ederi neyse o kadar rakam vermek daha akıllıca olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: affansen

Kumandayı bulduk tamir ederiz diye aldık ama PCB ve kömürleri ölmüş. Var mı bir çözümü? :D

Bende lv80 müzik setimin kumandası için böyle bir durum yaşamıştım . Cihazı aldıktan sonra kumanda ile ilgili zaten sıkıntılar başlamıştı . Dedim dur bakalım biraz zaman geçsin de duruma göre hareket ederim . Bir çok tuş gitti sonra bir anda . Beşiktaş ta bir elektrikçim var bu gibi durumlarda uğradım. Ona götürdüm 60 TL karşılığı içini komple yeniledi . Aylardır hiçbir sıkıntı olmadan rahat rahat kullanıyorum .

Yani işini iyi yapan bir elektrikçiye götürmeniz durumunda böyle durumda olan kumandaları yapan yerler var kısacası .

• quote:

Evet dediğim gibi bu haliyle ederi en fazla 700 TL olacaktır. Gn77 modelinde söylediğiniz gibi iki küçük efekt hoparlörü ve bir adet merkez hoparlör bulunur. Güç vs bakımından da gn90 ve gn100d modeline göre daha minimalist bir modeldir . Daha yüksek bir rakam da elbette koyabilirsiniz tabi bu size bağlı ama cihazın satılmasını istiyorsanız anlamsız rakamlar vermek doğru olmayacaktır. Bu gibi bir serinin (mhc gn diyebiliriz bu seriye ) giriş modeli olan setlerin fiyatı öyle 2.000 TL falan etmiyor asla. Yazan var tabi ama dediğim gibi, setin satılmasını istiyorsanız ederi neyse o kadar rakam vermek daha akıllıca olacaktır.

Hocam peki bunu tv ye nasıl bağlarız. Optik kablo denemiştim zamanında olmamıştı. Sinema sistemi niyetine güzel olurmu veya satıp soundbar almak dahamı mantıklı olur.

• quote:

Hocam peki bunu tv ye nasıl bağlarız. Optik kablo denemiştim zamanında olmamıştı. Sinema sistemi niyetine güzel olurmu veya satıp soundbar almak dahamı mantıklı olur.

Alıntıları Göster

TV bağlantısı için hatırladığım kadarıyla bir optik giriş barındırmıyor mhc gn77d. Ama aux bağlantısı ile (yani kırmızı ve beyaz renklerden oluşan stereo ses bağlantısı ) TV veya başka bir kaynağa bağlayabilirsin.

TV nin arkasında kulaklıklar için 3.5 mm stereo Jack bulunur , oraya bağlayabilirsin. TV üzerinden de harici hoparlör olarak ayarlama yaptığın zaman gn77d TV nin hoparlörü gibi çalmaya başlayacaktır

Naçizane benim düşüncem bu seti kullanma niyetiniz varsa kullanın , satmayın . Cidden güzel , nitelikli , kaliteli bir mini sistem. Sound bar diye tabir edilen cihazlar ile bu setin verdiği keyif asla bir olamaz . Bir müzik seti , hele hele Sony den bahsediyorsak , bir de Sony nin iyi sistemlerinden biri ise bu set , işte o zaman hiçbir sound bar bu müzik setlerinin verdiği müzik keyfi veya sinema keyfini vermeyecektir . Setin Dolby digital veya DTS ses çözmesine de gerek yok . Stereo bir müzik seti de eğer ki iyi bir sistem ise her zaman bir sound bar dan daha nitelikli bir ses verecek , daha iyi bir stereo deneyimi sunacaktır. Ha setin üzerinde Dolby pro logic özelliği falan varsa ne mutlu . Bu sanal surround efektlerini Sony nin setleri çok iyi oluşturup verirler. Eskiden de böyleydi, 2000 lerin ilk yarısı çıkan setlerde de (incelemesini yaptığım mhc gn 1200d incelem yazımda detaylıca bahsediyorum , ilk sayfada .) bu durum böyle oldu . Hele ki Sony nin kendi patentli efektlerine gelecek olursak orada zaten onun gibisi yok . Biz de çoğunlukla bunu çok iyi yaptığı için Sony müzik setlerini seviyor ve bir çok alanda kullanıyoruz.

• Malum site komedi filmi gibi maşallah :) üst üste ilanlar açılıyor, sırasıyla yazıyorum, d505 10 bin :) a57 11 bin :) a70 15 bin :) ve d905 18 bin :))) yok mu arttıran ...
    Şaka gibi bir memleket cidden . Yeni yeni tabirler gelmiş literatüre , sıfır misali peh peh peh ...

Ya bunlar cidden sopalık , bir ürün kullanılmış ise ikinci el , kutusu açılmamış ise sıfırdır bitti ! Sıfır misali , sıfırdan farksız falan yok böyle bir tabir şekli . Çok temiz veya iyi bakılmıştır bunun doğrusu . Milleti kandırmak için yapmadığınız şey yok yahu ! Cidden sinir bozucu yani böyle 80lerden 90lardan kalma ve 2 bin 3 bin etmeyecek setlerin böyle rakamlara satılmaya çalışılması... İsteyen istediği fiyatı koyar tabi ama biz de haliyle neyin ne olduğunu söyleriz , kimse kusura bakmasın !

Ne ses gücü ne güçlü frekans yanıtları olarak bir lv80 in yanına yanaşmayan ama insanların gözünde durduk yere efsaneleşmiş setleri fahiş rakamlara insanlara satmaya çalışmak ne kadar da etik bir davranış (!) Şu günümüz pahalılığında değil mi ?

Neyse biz gerçekleri ifade edelim de başkaları kendi doğruları ile başbaşa kalsın ne diyeyim dostlar ...

Sıcak başına vurmuş bu insanların cidden :D

• quote:

Malum site komedi filmi gibi maşallah :) üst üste ilanlar açılıyor, sırasıyla yazıyorum, d505 10 bin :) a57 11 bin :) a70 15 bin :) ve d905 18 bin :))) yok mu arttıran ...
    Şaka gibi bir memleket cidden . Yeni yeni tabirler gelmiş literatüre , sıfır misali peh peh peh ...

Ya bunlar cidden sopalık , bir ürün kullanılmış ise ikinci el , kutusu açılmamış ise sıfırdır bitti ! Sıfır misali , sıfırdan farksız falan yok böyle bir tabir şekli . Çok temiz veya iyi bakılmıştır bunun doğrusu . Milleti kandırmak için yapmadığınız şey yok yahu ! Cidden sinir bozucu yani böyle 80lerden 90lardan kalma ve 2 bin 3 bin etmeyecek setlerin böyle rakamlara satılmaya çalışılması... İsteyen istediği fiyatı koyar tabi ama biz de haliyle neyin ne olduğunu söyleriz , kimse kusura bakmasın !

Ne ses gücü ne güçlü frekans yanıtları olarak bir lv80 in yanına yanaşmayan ama insanların gözünde durduk yere efsaneleşmiş setleri fahiş rakamlara insanlara satmaya çalışmak ne kadar da etik bir davranış (!) Şu günümüz pahalılığında değil mi ?

Neyse biz gerçekleri ifade edelim de başkaları kendi doğruları ile başbaşa kalsın ne diyeyim dostlar ...

Sıcak başına vurmuş bu insanların cidden :D
    D905e 18.000 verecek var mıdır? O paraya neler hangi hi-fi sistemler kurulur sony üretirken yanlışlıkla altın mı kullandı da değerlendi böyle?
    Bizim fırsatçı insanımızda değer üretmeden paraya konma içgüdüsü, çalışmadan hazıra konma dürtüsü hepsi var.
    Aynı durum 2.el arabalar için de geçerli. Malesef böyle ürünlerde ülkemiz afrika gibi.
    Bu internetle birlikte bu setlere forumlarda fb gruplarında efsane bilmem ne yaftalamaları sanki ESPRIT serisi gibi bir yere konumlandırıyor ESPRITler bile daha ucuz kalıyor. Mübarek tamam bu cihazlar güzel ama ne öyle bulunmaz hint kumaşı ne üst düzey komponent var içinde.

Bu zor günlerde doların tavan yaptığı zaman insanlar bu tip harcamalarına en az bütçe ayırır çünkü derdi bu hobi olmaz. Talep olmayınca da sen nasıl aatarsın onu de hele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Daimos -- 30 Haziran 2021; 1:18:34 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.