Şimdi Ara

Sony Mucizesi : xg9505 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
4
Favori
13.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sony XG9505 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. XF9005 ile XG9505 arasında özellik olarak gözle görülür ne gibi farklar var arkadaşlar? Şu anda piyasada iki modelden de neredeyse yok gibi. Ben standart bir kullanıcıyım. Film izlemeyi severim. Ama aşırı filmkolik biri değilim. Önerileriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modesit M kullanıcısına yanıt
    Xg95 yaklaşık 2 aydır yok ve gelmeyecek tekrar, xf90 kısa süre öncesine kadar bulunuyordu tekrar getirilmezse (büyük ihtimalle gelmeyecek) mağazalarda teşhir veya İnternette satış yapmayan bazı mağazalarda bulunabilir araştırmanızı lazım.

Bu iki model dışında Sony olarak oyun için xh90, film için xh95 olarak iki seçeneğiniz var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alzena A kullanıcısına yanıt

Hocam ben bein connect veya ip tv ile maç izliyorum xh serisi bana topu titretmeden ve hareket kaybı olmadan maç izlettirir mi 58 pus 8505 philips aldim ancak bu sorunlardan dolayi iade edeceğim üstünede 3.5 verip bu tv yi almaya deger mi

• fk399 F kullanıcısına yanıt
    Xh90 kullananların cevaplanması gereken bir soru. Kişisel kannatim tüm Sony modelleri Philips'den daha üstündür. Bein connect ile sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum fakat iptv stabil olmadığından sadece Sony değil hiç bir TVden spor müsabakalarında keyif alamayabilirsiniz. İnternet hızınız da önemli tabi iptv için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony 65A8 Oled tvim ölü pixel sebebi ile para iadesi aldım.

Bugün teknosada teşhirde duran 75inc xg9505 modelini 13500e satın aldım.

2020 xh ile donanım bakımından aynı model olduğu için tercih ettim.
    75xh modeli 26000 etiket fiyatı var.

hatta xh modeline gelen güncellemeleri xg modeli içinde yükleyebilirsiniz.

isteyenler deneyebilirhttps://amp.reddit.com/r/bravia/comments/hgh6f4/2020_xh9505_firmware_on_a_2019_xg9505_eu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payda -- 21 Ocak 2021; 19:37:33 >
  • payda P kullanıcısına yanıt
    Xh yazılımını xg'ye yüklemeniz ne gibi artıları var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alzena

Xh yazılımını xg'ye yüklemeniz ne gibi artıları var?

donanımsal olarak aynı olduğu için, xh bulunan bazı yazılımsal özellikler menü vs ek olarak ekliyor, Tv bana daha gelmediği için denemedim .

Xh ile xg donanımların aynı olduğu kanaatine nasıl vardınız?
  • quote:

Xh ile xg donanımların aynı olduğu kanaatine nasıl vardınız?

ikisinde de aynı socet ve aynı görüntü işleme birimi var.

Bu kadar benzerlikle donanımın aynı olduğunu söyleyemeyiz, ayrıca aynı olduğunu bile varsaysak soc gibi kesinlikle farklı unsurlar mutlaka vardır ki bu da farklı bir modelin yazılımını yüklemede risk taşır
  • quote:

Bu kadar benzerlikle donanımın aynı olduğunu söyleyemeyiz, ayrıca aynı olduğunu bile varsaysak soc gibi kesinlikle farklı unsurlar mutlaka vardır ki bu da farklı bir modelin yazılımını yüklemede risk taşır

hatta şunu yapanlar bile var önce h serisi yazılımı yükleyip ardında z serisi yazılımı yükleyip daha iyi yerel karartma performansı alan mevcut,

https://www.avsforum.com/threads/2019-sony-xbr-x950g-owners-thread-no-price-talk.3041348/page-412

Meraklılar deneysel olarak uygulayabilir belki ancak normal kullanıcılar için geri dönülmez sorunlar yaratabilir. Devam ediyorsa garantiyi bitirir ve maddi zarar da yaratabilir. Çok dikkatli olmak lazım.
  • Arkadaslar 65xg9505 tv kumandasiyla alakali sorunum var, kumandalar kisminda gorunmuyordu bende blueetooth esleme yapmaya calistim onceki isigi yaniyor ama eslemiyordu. Pilini cikardim taktim ve simdi kumanda hic calismiyor. Hic bir sekilde tepki vermiyor, internette resetleme ile alakaki seyleri yaptim, pili cikart power tusuna 3 saniye bas ve sonra butun tuslara bas ama olmadi. Basina gelen birileri varmi. Kumanda cok pahalli insallah bozulmamistir.

• Merhaba, TV sık sık durup dururken kapanıp tekrar açılıyor. Neden olabilir fikri vaya bilgisi olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.