Şimdi Ara

Sony Mh650C - MH750 incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
21.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende mh750 var ve kulağa oturması olsun 25 tllik fiyatına göre olsun gayet iyi. tavsiye ediyorum.
  • 2 aydır felan kullanıyorum MH650C'yi. Daha önce EP630 kullanmıştım, bu incelemeyi ve şu meşhur JVC kulaklık ile karşılaştırmayı gördükten sonra en fazla 25 TL kaybederim diye düşünüp alayım dedim. Gerçekten neden bu fiyata sattıklarına anlam veremedim.

EP630'dan gelmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim, evet bassları EP630 kadar şiddetli vurmuyor ancak daha derin vuruyor. Beyninize beyninize doğru ittiriyor tabir-i caizse. Sahnesi çok geniş, özellikle siz de benim gibi çok sesli senfonik müzikler dinliyorsanız (klasik müzik, jazz, blues, atmospheric, progressive, trip-hop) kesinlikle hissedeceksiniz. Tizler de EP630 'dan kat kat iyi. Kulağı tırmalamıyor.

Gayet dengeli bir kulaklık olmuş yani, kesinlikle tavsiye ederim ikilemde kalanlara.

Ha bu arada, Xperia L ile kullanıyordum bu kulaklığı. Şu mikrofon tuşu da işlevsel olarak kullanılabiliyor, şöyle ki tek tıklama play/pause, çift tık sonraki şarkı, üç tık önceki şarkı. Şimdiye kadar keşfettiklerim bunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josiah -- 5 Eylül 2013; 13:02:24 >

• Ucuz ve -bana göre- dengeli ses arıyorsanız, basslar kaybolmadan mid ve tizler de gelsin diyorsanız, bu kulaklığı düşünebilirsiniz.
  • Peki bu kulaklığı alabileceğim bir link yada bir dükkan tarifi alabilir miyim istanbul avrupa yakasında veya kadıköyde? Xperia Arc ve Arc S Kullanan arkadaşlarım yana yakıla bu kulaklığı arıyor da ben de hazır elime geçmişken denemiş olurum.
  • Mh650c yi ben de kullanıyorum. F\p kulaklarinin en iyisi bence .25 TL ye çok uygun bir fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McNuIty -- 10 Eylül 2013; 11:07:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden kulaklık 50 tlye kadarki tüm kulaklık modellerinde en iyisi denebilir.
    Tam bir f/p canavarı
  • Daha önce ex300sl vardı.Yokluğunu aratmıyor.Gayet fiyatına göre üst seviyede bir kulaklık.P/F oranı çokça yüksek.Keşfetmediğiniz sesleri duyabilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar,
    siteyi okumalar dışında ilk kez aktif kullanıyorum, umarım doğru işlem yaparım.
    Bu konuda bir sorum var: samsung Note 2 kullanıcısyım, cihazım için kendi orjinal kulaklığı mı yoksa mh650c mi tercih etmeliyim? çünkü orjinalinde ses volume ve radyo anteni fonksiyonları da var, mh650 anten görevi görüyor mu?
    şimdiden teşekkürler
  • Hocam merhaba ben mh650c ile Ex300ap arasında gidip geliyorum, (yahya beyden almayı düşünüyorum) tip olarak ex300 daha hoşuma gidiyor hatta 650c'nin tipi hiç hoşuma gitmiyor ama önemli olan aralarındaki ses farkları. Ayrıca ex300ap ile ex300sl arasında ne türk farklılıklar var? ne değişiyor bilginiz varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanAhmedovic

Hocam merhaba ben mh650c ile Ex300ap arasında gidip geliyorum, (yahya beyden almayı düşünüyorum) tip olarak ex300 daha hoşuma gidiyor hatta 650c'nin tipi hiç hoşuma gitmiyor ama önemli olan aralarındaki ses farkları. Ayrıca ex300ap ile ex300sl arasında ne türk farklılıklar var? ne değişiyor bilginiz varmı acaba?

ben 2 modeli de kullanan biri olarak söyleyeyim.ex300apnin kulaktan düşme durumu çok nadir,sesi mh650cye göre biraz boğuk/soğuk.mh650cye filtreye delikler açınca ses biraz daha güzelleşiyor(bass azalıyor,sesin önündeki perde gidiyor,sahne genişliyor,enstrümanlar karışıktan daha tane tane hal alıyor).mh650c kulağımda bir türlü durmadığından alışamadım,bassları da yetersiz geldi.ex300apnin sesi ex300slye göre daha kısık.ex300apde mikrofon var,slde yok,slnin kutulusunda yanında kılıf geliyor ekstra.

merak ettiğiniz başka birşey varsa cevaplayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metep

quote:

Hocam merhaba ben mh650c ile Ex300ap arasında gidip geliyorum, (yahya beyden almayı düşünüyorum) tip olarak ex300 daha hoşuma gidiyor hatta 650c'nin tipi hiç hoşuma gitmiyor ama önemli olan aralarındaki ses farkları. Ayrıca ex300ap ile ex300sl arasında ne türk farklılıklar var? ne değişiyor bilginiz varmı acaba?

ben 2 modeli de kullanan biri olarak söyleyeyim.ex300apnin kulaktan düşme durumu çok nadir,sesi mh650cye göre biraz boğuk/soğuk.mh650cye filtreye delikler açınca ses biraz daha güzelleşiyor(bass azalıyor,sesin önündeki perde gidiyor,sahne genişliyor,enstrümanlar karışıktan daha tane tane hal alıyor).mh650c kulağımda bir türlü durmadığından alışamadım,bassları da yetersiz geldi.ex300apnin sesi ex300slye göre daha kısık.ex300apde mikrofon var,slde yok,slnin kutulusunda yanında kılıf geliyor ekstra.

merak ettiğiniz başka birşey varsa cevaplayabilirim.

Hocam sağolun ex300Ap'de karar verip aldım 10 gün kadar oldu xperia sp ile birlikte pek memnun edemedi beni açıkcası. Artık yapacak birşey yok yeni kulaklık almayı da düşünmüyorum. İdare edeceğiz böyle. Bu arada asya telekomdan kargosu dahil 30 liraya aldım kulaklığı, bu anlamda hesaplı oldu baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZlatanAhmedovic -- 11 Aralık 2013; 20:48:03 >

• quote:

Hocam sağolun ex300Ap'de karar verip aldım 10 gün kadar oldu xperia sp ile birlikte pek memnun edemedi beni açıkcası. Artık yapacak birşey yok yeni kulaklık almayı da düşünmüyorum. İdare edeceğiz böyle. Bu arada asya telekomdan kargosu dahil 30 liraya aldım kulaklığı, bu anlamda hesaplı oldu baya

ebayda daha ucuzdu aslında.asya telekomdakinin de fatura ve garantisi yokmuş. mh750yi merak ediyorum kulakta iyi duruyormu acaba diye.cks77 kullanmıyor olsam alırım hemen., ex300ün bence engüzel yanı enstrümanları ayrı ayrı duyabilmeyi sağlaması.ex300apyi kullandığım zaman e6yla beraber kullanıyorum.yoksa kısık geliyor sesi.

• beyler bu iki kulaklık s3'ün orjinal kulakligindan daha yüksek bir ses seviyesine çıkabiliyor mu? sennheiser kullaniyorum ama kulaklikla müzik dinlerken telefon caldiginda kulakligi cikar geri tak falan sıkıntı yaratıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mh650c kullanıyordum ama kaybettim. Yeni kulaklık almam gerekiyor. Model yükseltmek için mh750yi düşünüyorum. Mh650c kulağıma tam oturuyordu. Mh750de de tam oturur mu ve ses kalitesi olarak mh650c kadar yada iyi ses alır mıyım?
  • mh 650c nerden alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyitonbaşi

mh 650c nerden alabilirim?

Sanalpazar - gittigidiyor'da vesaire mevcut :) Ben kargo dahil 29.90'a aldım sanalpazardan.
  • Ben de alıcam bu üründen ama sanalpazar'da 2 satıcı arasında kararsız kaldım. Her ikisinde de kargo bedava ancak biri 24,90'a diğeri de 29,90'a satıyor.

Biri bu :http://www.sanalpazar.com/Sony-Mh650c-Mikrofonlu-Kulakici-Kulaklik__isp17166992

Diğeri de şu :http://www.sanalpazar.com/Sonx-Xperia-Mikrofonlu-Kulaklik-Kulakici-Mh650c__isp21440939

Güvenilirlikleri hakkında bilgisi olan var mı ? Daha önce alışveriş yapmış olan vs. ?

• Merhaba bende bu iki kulaklık arasında kaldım.İkisininde fiyatları aynı aşağı yukarı ben ipad ve pc de film izlerken,müzik dinlerken kullanacağım.Öyle tizden basstan falan anlamam daha önce ex38ip kullanmıştım.Şimdi kullandığım kulaklık ise 650c ymiş yeni farkettim. 1 yıldır filan kullanıyorum sanırım. Sesinden filan memnunum ama hafif kırılmaya başladığı için bir tane daha alacağım. Mh750h mi alayım yoksa mh650c den bir tane daha mı alayım? Özellikle sesi kulağıma mh650c den kötü anlamda farklı gelmemeli ve dışarıya mümkün olduğunca az ses vermesi önemli.mh750h,mh650c den daha mı iyi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde mh650c ve mh750 kalmamıştır bilgilerinize sunarım
  • ZlatanAhmedovic kullanıcısına yanıt
    ex300ap nin ex300sl ile tip olarak aynı olsa da ses kalitesi olarak uzaktan yakından alakası yok... iki kulaklık da vardı bende sl ezici şekilde üstündü. ben de ex300sl nin sürücülerini ex300ap ye lehimledim ve mikrofonlu harika bir kulaklığım oldu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.