Şimdi Ara

Sony meraklılarına HX60 Foto Mak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu fiyata en uygun rakip fiyatı 929 tl media markt gece kuşu kampanyasından çıkardığı ürünün fiyatını 3 stokla uzatmış öyle görüyorum baktığımda şuan. 899 tl yerine 799 tl fiyatı var. Meraklıları inceleyebilir. Cihaz aynasız makine gibi tek farkı lens dahili . teknolojik kaliteli fotoğraf çekiyor kendi lensi özenle seçilmiş harici objektif gibi. ilgililerine link atıyorum

Sony HX60

• Samsung Nx Mini, NX 3000 gibi makineler daha ucuzken bu küçücük sensörlü makineye bu kadar verilmez, satarken de eliniz de kalır paranıza yazık.
  • cihazda G lens var, Exmor sensör var, optik SteadyShot var. var oğlu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Samsung Nx Mini, NX 3000 gibi makineler daha ucuzken bu küçücük sensörlü makineye bu kadar verilmez, satarken de eliniz de kalır paranıza yazık.

her makinenin farklı özeliği var zaten nx 3000 cihazını 799 tl ye alamazsın. nx mini desen 9 mm lens ile veriliyo bu fiyatlara yakın olarak. yani her cihazın kendince özelliği var. bu makineye şu daha iyi derken neye göre iyi olduğunu açıklaman lazım. sen nx mini alırken ekstra lens bütçesini de hesaba katacaksın. ben 9 9 27mm lensli alıp da kullanan bi tane eleman görmedim gördüm diyen de zaten cihaz ucuz aa dur alim la diyen adamdır. HX60 iyidir hafiftir boyut açısından avantajlıdır güzel kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock4everb

quote:

Samsung Nx Mini, NX 3000 gibi makineler daha ucuzken bu küçücük sensörlü makineye bu kadar verilmez, satarken de eliniz de kalır paranıza yazık.

her makinenin farklı özeliği var zaten nx 3000 cihazını 799 tl ye alamazsın. nx mini desen 9 mm lens ile veriliyo bu fiyatlara yakın olarak. yani her cihazın kendince özelliği var. bu makineye şu daha iyi derken neye göre iyi olduğunu açıklaman lazım. sen nx mini alırken ekstra lens bütçesini de hesaba katacaksın. ben 9 9 27mm lensli alıp da kullanan bi tane eleman görmedim gördüm diyen de zaten cihaz ucuz aa dur alim la diyen adamdır. HX60 iyidir hafiftir boyut açısından avantajlıdır güzel kullanılır.

Neye göre alınmaz olduğunu söyledim zaten sanırım okumadan alıntı yaptın... Bu devirde 1/2.3" sensörlü makineye bu parayı vermek parayı çöpe atmaktan başka bir şey değil. NX3000 799 TL ye alınmaz demişsin 599 TL ye aldı forum ben de dahil.. Hem de piyasadaki en iyi kit lens lerden birisiyle beraber...Sony HX 9V kullandım HX60 a çok yakın bir makine... Sahip olduğum galaxy s5 bile ondan çok daha iyi çekiyordu ve 3 sene önce aldığım fiyatın 4 te 1 fiyatına satabildim ancak.. NX makinelerle fotoğraf kalitesi ve sensör büyüklüğü olarak arada dağlar kadar fark var hem de daha ucuza.. sence HX60 ı almanın mantığı ne bu fiyata? Zoom deme lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 25 Aralık 2015; 11:59:19 >
  • quote:

quote:

quote:

Neye göre alınmaz olduğunu söyledim zaten sanırım okumadan alıntı yaptın... Bu devirde 1/2.3" sensörlü makineye bu parayı vermek parayı çöpe atmaktan başka bir şey değil. NX3000 799 TL ye alınmaz demişsin 599 TL ye aldı forum ben de dahil.. Hem de piyasadaki en iyi kit lens lerden birisiyle beraber...Sony HX 9V kullandım HX60 a çok yakın bir makine... Sahip olduğum galaxy s5 bile ondan çok daha iyi çekiyordu ve 3 sene önce aldığım fiyatın 4 te 1 fiyatına satabildim ancak.. NX makinelerle fotoğraf kalitesi ve sensör büyüklüğü olarak arada dağlar kadar fark var hem de daha ucuza.. sence HX60 ı almanın mantığı ne bu fiyata? Zoom deme lütfen...

aldı etti beni ilgilendirmez şuanki fiyatlara bakalım. cihazın sensörünü telefonla kıyaslıyorsan ben de sana yorum yapmıyorum. ayrıca bu bir hobi amacın cihaz alıp satmaksa bilemicem. ben slrdan en küçük boyutlarda sensör kullanan cihazlara kadar hepsini inceliyorum her makinenin bir alıcısı var senin tercihin sende kalsın cihazı inceleyip almak isteyenlerin kafasını karıstırma bence ;)
  • Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz anlamadım compact makinenin müşterisi ayrıdır, aynasız makinenin müşterisi ayrı. HX60 ihtiyacı olan için güzel, taşıması kolay bir ürün. Ama HX60'a da aynasız gibi göstermekte pek doğru değil. Sonuçta kaliteli bir compact makine sadece.
  • Düşük ışıkta cep telefonu kalitesinde fotoğraf çekersiniz. Tek avantajı 30x zoom ile uzakları yakın etmek. Alınca bir heves sürekli zoom yaparsınız sonra ev içerisinde yaptığınız çekimlerin cep telefonu ile çektiğinizden farklı olmadığını görünce soluğu malum sitede alırsınız ama alıcı bulamazsınız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aldı etti beni ilgilendirmez şuanki fiyatlara bakalım. cihazın sensörünü telefonla kıyaslıyorsan ben de sana yorum yapmıyorum. ayrıca bu bir hobi amacın cihaz alıp satmaksa bilemicem. ben slrdan en küçük boyutlarda sensör kullanan cihazlara kadar hepsini inceliyorum her makinenin bir alıcısı var senin tercihin sende kalsın cihazı inceleyip almak isteyenlerin kafasını karıstırma bence ;)

Şu anki fiyatlara bakarsan da NX3000 i kuponla 700 TL altına alıyorsun zaten, nx mini 449 TL avrupatr de arada stoğa giriyor, haklı çıkmak için bu kadar zorlama çaba göstermene gerek yok bence. 2012 de çıkan Nokia N808 de bile 2 kat büyük sensör var sen gelmiş telefonla mı kıyaslıyorsun diyorsun... Bana zoom dışında NX Mini den tek bir üstünlüğünü söyle tamam sen haklısın diyeyim. Burası sıcak fırsatlarsa bu açtığın konunun sıcak fırsatlarda yeri yok hobilerini paylaşmak için başka bölümler var forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 25 Aralık 2015; 15:34:09 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu anki fiyatlara bakarsan da NX3000 i kuponla 700 TL altına alıyorsun zaten, nx mini 449 TL avrupatr de arada stoğa giriyor, haklı çıkmak için bu kadar zorlama çaba göstermene gerek yok bence. 2012 de çıkan Nokia N808 de bile 2 kat büyük sensör var sen gelmiş telefonla mı kıyaslıyorsun diyorsun... Bana zoom dışında NX Mini den tek bir üstünlüğünü söyle tamam sen haklısın diyeyim. Burası sıcak fırsatlarsa bu açtığın konunun sıcak fırsatlarda yeri yok hobilerini paylaşmak için başka bölümler var forumda

güvenilir satıcı onayı olmadan cihaz önermem burada. sen x mağazasından 400 tl ye al öyleyse aynasız makineni
  • rock4everb kullanıcısına yanıt
    Avrupatr den herkes aldı ben dahil kimse sorun yaşamamış distribütör garantili gelmiş halen boş boş konuşuyorsun.

NX Mini Hepsiburada.com da 499 TL güvenilir oldu mu şimdi?

http://www.hepsiburada.com/samsung-nx-mini-aynasiz-dijital-fotograf-makinesi-p-FTAYNSZSAMNXMINI-B

Gerçi sen buna da bir kılıf bulursun da ben parasını çöpe atmak istemeyen arkadaşlar için paylaşmış olayım
  • quote:

Avrupatr den herkes aldı ben dahil kimse sorun yaşamamış distribütör garantili gelmiş halen boş boş konuşuyorsun.

NX Mini Hepsiburada.com da 499 TL güvenilir oldu mu şimdi?

http://www.hepsiburada.com/samsung-nx-mini-aynasiz-dijital-fotograf-makinesi-p-FTAYNSZSAMNXMINI-B

Gerçi sen buna da bir kılıf bulursun da ben parasını çöpe atmak istemeyen arkadaşlar için paylaşmış olayım

Tamam diyorum ya sen al kullan keyfine bak işte. ilk çıktığı gün geldi bu cihaz bana neyin ne olduğunu ne işe yaradığını biliyorum. herkes aynı cihazı tercih etmek zorunda değil işe 2. el piyasıyla bakarak yaklaşmıyoruz burada var sen haklı ol konuyu uzatmayalım alan arkadaş bakar mantıklı bulursa alır bulmazsa almaz herkesin fikri kendine
  • %2,80 avantajixi unutmayın.
  • Her tip makinenin farklı kullanım yeri var. Her kullanıcının amacı ve tercihi farklı.

Fotoğrafın kalitesi önemli de bu kuşun fotoğrafını çekmek istiyor ve çekemiyorsan hangi kaliteden bahsedeceksin.

Mercimek sensörlü, uzak durun demek yerine yakınlaştırma özelliğini kullanmayacaklar için daha uygun fiyatlara daha başarılı makineler var gibi bir hatırlatma yapılabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Her tip makinenin farklı kullanım yeri var. Her kullanıcının amacı ve tercihi farklı.

Fotoğrafın kalitesi önemli de bu kuşun fotoğrafını çekmek istiyor ve çekemiyorsan hangi kaliteden bahsedeceksin.

Mercimek sensörlü, uzak durun demek yerine yakınlaştırma özelliğini kullanmayacaklar için daha uygun fiyatlara daha başarılı makineler var gibi bir hatırlatma yapılabilirdi.

O kuşun fotoğrafını hx 60 la bu fotoğrafın yarı kalitesinde bile çekemez hocam onu anlatmaya çalışıyorum zaten sırf zoom için o kadar para verilecek makine değil aynısının zoom u biraz daha az olan modelini kullandım yakınlaştırınca kalite bozuluyor zaten zoom yapıp çekse ne olur çekmese ne olur...Ha zoom benim için önemli kalitesiz çekse de olur diyorsanız aynı işi çok daha ucuza yapan makineler de var misal;

http://www.hepsiburada.com/pentax-optio-vs20-16-mp-20x-optik-zoom-3-lcd-ekran-dijital-fotograf-makinesi-p-FTKMPKTPNTXVS20-S
  • Cihaz aynasız makine gibi tek farkı lens dahili
    Yok artık Lebron James.
  • sizce hx60 alınır mı? 1035 tl fiyatı var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.