Şimdi Ara

★★★ Sony MDR-ZX600 Kulaklık İncelemesi (Bol SS'li) ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
26.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tavsiyem ise unique üzerine +2 clear bass olarak kullanıyorum memnunum benimki nwz serisindendi modelini tam hatırlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reddy85

şunu mu demek istediniz ?yani +1 diye bahsettikleriniz ?
     ★★★ Sony MDR-ZX600 Kulaklık İncelemesi (Bol SS'li) ★★★

Evet aynen o, en baştaki

• MAXSTAR kullanıcısına yanıt
    bu da nwz serisi ama sizinki daha üst bir modeldir belki unique nedir desem yani yazılımı değiştirmek tarzında durum gibi bir şeyse hiç girmeyeyim o konulara :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 3 Ağustos 2014; 23:14:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam belki cihaz farkıdır bilemiyorum ama E serisinde +2 verince bass 'ı daha da güzelleştiriyor evet ama bu kulaklıkta dip sesleri öldürüyor çok test ettim. +1 ve +2 arasında da çok fark yok aslında ama +1 den sonrası alt sesleri çok etkiliyor.
  • alito kullanıcısına yanıt
    haha tamam teşekkürler ben aslında bu clear stereo , clear bass için farklı bir menü beklerdim göremeyince herhalde 8gb lık modeldedir diye düşündüm

bir de kulaklığı henüz almadım fiyat 135 liraydı bende bekledim biraz emin olmadan almak istemediğim için şu anda mp3 ile birlikte geleni kullanıyorum sesi fazla açmadıkça sıkıntı yok ama sesteki derinliği pek göndermiyor sanki siz kullandınız mı yanında gelen kulaklığı zaten en ucuz kulaklığı sony nin sanırım ondan geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 4 Ağustos 2014; 9:57:14 >
  • Hazır ses modları bulunuyor ekoya girince oradan seçiyorum

benimkinde pop cazz vs o tarz başlıklar var ben de clear bass audio için ayrı bir yer var sanıyordum işte bir de mp3 ün üstündeki yazılar çakma cihazlara benziyor yazılar hemen silinecek gibi duruyor tabi üstündeki katmandan dolayı olmaz ama o yönden pek memnun değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 3 Ağustos 2014; 23:20:06 >
  • En sevmediğim nokta çok cabuk çizildi ve kablo olayı o dandik kabloyu kaç kere kaybettim ve şarj edemedim sayamıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: reddy85

bir de kulaklığı henüz almadım fiyat 135 liraydı bende bekeldim biraz emin olmadan almak istemediğim için şu anda mp3 ile birlikte geleni kullanıyorum şu anda sesi fazla açmadıkça sıkıntı yok ama sesteki derinliği pek göndermiyor sanki siz kullandınız yanında gelen kulaklığı zaten en ucuz kulaklığı sony nin sanırım ondan geliyor

Evet berbat bir kulaklık kesinlikle bu kulaklığa terfi et. Sana tavsiyem hazır EQ kullanma, kesinlikle kendi kulak frekansına göre ayar yap. Çünkü kulak içi kulaklıklarda tiz sesler çok net olduğu için, ZX600 gibi kafa üstü kulaklıklarda ilk dinlediğinde kulağın kötü tepki verecektir. Bunu düzeltmek için kişisel EQ ayarı yapman gerekiyor.

tamam teşekkürler çok yardımcı oldunuz en kısa zamanda almak istiyorum bu kulaklığı rengine karar verirsem :D

• Ben kırmızı aldım ama mecbur kaldım sen mavi al :) içimde kaldı

katılıyorum usb şeklinde olanını kulanıyordum daha önce onun ekranıda küçüktü çizik durumu çok başa bela oldu bazen şarkı ismi filan okunmayı zorlaştırıyordu çiziklerden :/ edit:maviyi düşünüyorum ama kırmızı olabilir diyordum konunun başındaki resimlerde pembe gibi durmuş nette kırmızı duruyordu kablolar baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 4 Ağustos 2014; 9:58:17 >
  • Bu arada "Unique" EQ ayarındaki "Özgün" ayarına denk geliyor. Bizim menüler TR olduğu için anlayamadım ilk anda. Ben Özgün ayarını çok denedim ama pek haz alamadım. Herkesin kulak frekansı farklı olduğu için haliyle bana kötü gelen size iyi gelebilir. Zaten bu yüzden kişisel EQ ayarını öneriyorum.
    a evet doğrudur :D bir de bence bu otomatik ayarlar nerede olursa olsun sanki kötü bir şeymiş gibi geliyor bana manuel ayarlama olmadığı sürece randıman alınamazmış geliyor.

• Kulak şansı biraz, mesela bende eski bir mp3 çalar vardı onda bir hazır ayar tam kulağıma denk gelmişti.
  • Mesela benim kullandığım genel ayarım şu:

★★★ Sony MDR-ZX600 Kulaklık İncelemesi (Bol SS'li) ★★★
    bu çok iyi oldu hemen kopyaladım yaptım aynı ayarları :D hafiften yankı olayları güzel oldu eko deniliyordu sanırım buna ?

• Senin kulağına uyarmı bilmem ama bir dene. ZX600 de daha iyi tiz almak için 2.5 ve 6.3 frekansını yukarılara çekiyorum ve +1 bass veriyorum. Böylece dip seslere daha iyi ulaşabilirken bass ları da alabiliyorum.
  • Onu demek istemedim yani ayarım senin kulağına uyarmı demek istedim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.