Şimdi Ara

Sony MDR-XB910

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Htc One da kullanmak üzere bir kulaklık arıyorum

sony mdr-v55 modelini almayı düşünüyorum fakat aklım MDR-XB910 da kaldı

MDR-XB910 ı 360 TL ye alabılıyorum.

dinleyen test eden varmıdır.Yada Htc One ile tam verim alabilir miyim

Bilgisi olan arkadaşların yorum ve tavsiyelerini bekliyorum

Teşekkürler

• 360 lira size mi özel yoksa biz de alabiliyor muyuz ?

Benim de aklım bu kulaklıkta kaldı, almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz yüksek geldi bana.
  • Bana Özel :)

Sony de çalışan bir akrabam varda onun yardımı ile

Deneyen kullanan yok ki bi yorum alalım hocam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hp0

Bana Özel :)

Sony de çalışan bir akrabam varda onun yardımı ile

Deneyen kullanan yok ki bi yorum alalım hocam :(

media marktte 600 milyon bugün baktım kulaklığa aşık oldum resmende 600 milyon olan kulaklığı 360a alabiliyorsan demek ki kafadan biz 240 milyon kaktırılacağız demektir çünkü bende alacağım o kulaktan ama ileri de
  • Xb serisinin ust modelleri guzel. Ses olarak da doyurucu. One da bendeki 80ohm'luk dt1350'yi de cok basarili surebiliyor. O mantikla bu Xb'de de sorun yasamayacaktir.

Size onerim eger elektronik muzikle isiniz yoksa dun One'da denedigim Sony mdr1r bakin. Xb'lerde yogun bir bas bulunur. Zaten adi Extra Bass. Mdr1r ise daha muzikal. Enstrumanlarda daha basarili.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Xb serisinin ust modelleri guzel. Ses olarak da doyurucu. One da bendeki 80ohm'luk dt1350'yi de cok basarili surebiliyor. O mantikla bu Xb'de de sorun yasamayacaktir.

Size onerim eger elektronik muzikle isiniz yoksa dun One'da denedigim Sony mdr1r bakin. Xb'lerde yogun bir bas bulunur. Zaten adi Extra Bass. Mdr1r ise daha muzikal. Enstrumanlarda daha basarili.

Genel bir dinleyiciyim,tarza göre kulaklık almam mümkün değil bu yüzden,dinlediğim müziklerde baskın olması gereken bir ürün aramıyorum.

Zaten Htc Onedaki Beast özelliği sesleri yeterince keskinleştiriyor,birde bas karakterli bir kulaklık alırsam boğum boğum olmasından korkuyorum.

MDR-1RB - 450 TL ye geliyor.Bu fiyatta daha iyi bir üründe bulmam zor gibi,

bide bluetooth olan modeli var MDR-1RBT buda 590 a geliyor.

• Hp0 H kullanıcısına yanıt
    Ki öyle olacaktır. O yüzden mdr1b'yi alın.
  • ilginize teşekkürler

Aldığımda yorumlarımı yazarım
  • MDR-XB910 480 TL e var bazı sitelerde. Bende düşünüyorum, Beats e gidip o kadar para bayılmak istemiyorum.
  • taksim saturnde dinledim.
    Ses hafiften çok az boğuk gibi ama şunu söyleyeyim bu kadar dolgun ve doygun baslı bir
    ses duymamıştım hiçbir kulaklıktan.
    Gerçekten hayran oldum ki orjinal beats by dr dre pro da dinledim.
    Bu kulaklık bir başka...
    Kulaklıkta bas sevenler için bir numara diyebilirim.Ama fiyat 587tl biraz fazla daha uygun bulabilsek de alsak. 360 tl ye bulsam hemen alırım.
    Bir de mdr v55 i dinleyenler varsa bu kulaklıkla karşılaştırma yapabilirler mi?
  • Arkadaslar bnde Mdr-v55 var gerçekten harika bir kulaklık. XB910 Ve V55 i test ettim. XB910 V55 e gore bass gucu biraz daha onde 2 side gerçekten bass ve tiz konusunda en iyi kulaklıklardandir. 800 TL lik Beats e gore cok iyi bir performansi var. Ses şiddet yuksekligi 1 desibel farki var v55 ile XB910 arasinda.V55 otekine gore daha hafif. Ikisinin tipleri de güzel. Butcen Yuksekse MDR-XB910 Al derim. Ama bütçem 300 TL ve altiysa Kesinlikle MDR-V55 al derim. YANI SUNU DERIM= V55 EN IYI DJ KULAKLIGI XB910 ISE EN IYI BASS VEREN KULAKLIKTIR. SECIM SENIN PERFORMANS FARKI COK AZ.
  • HA BIDE BU VAR= TEST ETIGIM TELEFON HTC ONE
  • Yorumunuz için teşekkür ederim.
    evet mdr-v55 iyi bir alternatif olabilir.
    xb910 çok iyi ama gerçekten yüksek bir fiyatı var.
    Bütçe meselesi biraz da tabii.
    Bu arada sony'nin sitesinde xb800 modeli görünüyor.
    Bu model xb910 dan neredeyse yarı yarıya daha
    ucuz görünüyor amazon'un sitesinde.
    Türkiye'ye gelirse belki o da bir alternatif olabilir.
  • arkadaşlar 470 tl ye sony mdr-910 almayı düşünüyorum kullanan ya da deneyen var mı çok acil????
  • Hp0 H kullanıcısına yanıt
    kardeş aldın mı mdr-xb910 u. bende alacağım şu an 450 tl sony bayiinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapyear

kardeş aldın mı mdr-xb910 u. bende alacağım şu an 450 tl sony bayiinde

Az yavaş ol.

http://www.hepsisony.com/?urun-5521-Sony-MDR-XB910.html&ref=akakce&v=1.65
  • yorumları okuduktan sonra bende şu yorumu yapma gereği hissettim, kulaklığın frekans aralığı 3-28000 Hz 3Hz bass etkisini 28000 Hz tizz etkisini verir yani bass ayarlarını kullandığınız playerınızdan kısarsanız diğer sesleri de rahatca duyabilme imkanınız olur; bende almamak için kendimi zor tutuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 27 Haziran 2014; 11:46:32 >
  • Bende bilmem kaçıncı kulaklığım olarak seriye eklemeyi düşünüyorum. Sesi oldukça yeterli ama bazı şarkılarda bassları fazlasıyla duymak istiyorum onun için alınabilir. Ve çoğu kulaklıkta bassların tiz ve midleri gölgelemesi çok az bunda.
  • Yalnız kulaklığın boyutları devasa dışarda takılmaz gibime geldi
    Ses olarakta biraz boğuk geldi bu kulaklığa cks99 dan geçmiştim
    Bass konusunda harika diyebilirim eq ayarlarından bassı biraz yükseltince kulaklık deli gibi titremeye başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal kulaklıklarla duyamayacağınız,alt frekansları seviyorsanız. Alın uzun vadede kulaklarınızı tatmin edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.