Şimdi Ara

Sony MDR XB50AP mi XB70AP mi yada sennheiser 300 precision?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiç bi deneyimim yok bilgimde yok Iphone kulaklığı ile müzik dinliyorum bi üst kulaklıklara geçmek istiyorum. Nedense yetersiz kalıyor. Benim için BASS öncelik ve Temiz ses... Bir teknoloji mağazasına gittiğimde bu modelleri önerdiler ne kadar doğru hangisini almalıyım ? Yada sennheiser cx300 precision bunuda önerdiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrestigeMan -- 5 Nisan 2017; 21:35:40 >

• Önceden sony mdr ex 100ap kullandım tam 2.5 sene 3-4 ayda tek kulaklığı bozuk şekilde kullandım

Ve dün sony xb50ap sipariş ettim,yorumlarıda güzeldi zaten sony kalitesi derken aldım. Umarım iyi çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir kaç saat önce aldım Sony mdr-xb50ap yi, açıkçası bass abartıldığı kadar yok. Detaylar önceki kullandığım kulaklıklara göre biraz daha iyi ama bilmiyorum ben biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Belki kullandığım Philips go gearın ve telefonumun ses kalitesinden kaynaklanıyordur. Ama basslar ingilizce tabirde söylersek boomy veya puncy değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Ben bir kaç saat önce aldım Sony mdr-xb50ap yi, açıkçası bass abartıldığı kadar yok. Detaylar önceki kullandığım kulaklıklara göre biraz daha iyi ama bilmiyorum ben biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Belki kullandığım Philips go gearın ve telefonumun ses kalitesinden kaynaklanıyordur. Ama basslar ingilizce tabirde söylersek boomy veya puncy değil.

Sony MDR XB70AP aldım. Basslar ve tizler gayet temiz boğmuyor müziğide... çokta abartalı değil dediğiniz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrestigeMan -- 1 Nisan 2017; 21:59:49 >
  • PrestigeMan kullanıcısına yanıt
    Şuan xb50ap kulağımda iken yazıyorum :) gayet memnunum. Umarım sizinde isteklerinizi karşılamıştır kulaklığınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PrestigeMan kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Sony MDR XB70AP almayı düşünüyorum, yüksek seste müzik dinlemekten hoşlanıyorum. ELectro, trap tarzı müzikler dinliyorum. Önerebilir misiniz? Yoksa başka alternatif bakayım mı?
  • canerhans C kullanıcısına yanıt
    İphone kulaklığından bir kaç tık yukarıda ses performansı ve kalitesi şimdi şöyle parasına göre.. bu paraya f/p olarak iyi ama daha en iyisini istiyorum diyorsan bütçeni arttırman gerekir.
  • canerhans C kullanıcısına yanıt
    Genel olarak menunum ben iphone de dinliyorum müzikleri genellikle temiz tiz ve basslar iyi ama böyle çok büyütülecek bişeyi yok haberin olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.