Şimdi Ara

Sony MDR-V55 **Extra BASS & DJ Style Headphone ** inceleme #Ritmi sokağa taşıyın# (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
5
Favori
31.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu kulaklığa en iyi hangi EQ ayarı gider ben biraz uğraştım V şeklinde oldu diğerleri pek hoşuma gitmedi
  • ben Jazzda kullanıyorum elle yapmak yerine ve gayet basslar ve tizler güzel
  • Arkadaşlar bu kulaklığı iade almazlar değilmi ne yaptıysam temiz ses alamıyorum akg 324 var bende tiz katakterli bir kulaklık olmasına rağmen daha temiz bas veriyor bu malda sesi biraz açınca tiz bas birbirine giriyor 20 liralık kulaklık gibi ya sabır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu tam da yarin siparis verecektim bu kulakliktan.

• pars neyde kullanıyorsun kulaklığı . Allah aşkına şu kulaklığı kötülemeyi bırakın getirin karşılaştıralım ankarada oturuyorum 3310da filan mı kullanıyorsun sen kulaklığı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcumlop2

pars neyde kullanıyorsun kulaklığı . Allah aşkına şu kulaklığı kötülemeyi bırakın getirin karşılaştıralım ankarada oturuyorum 3310da filan mı kullanıyorsun sen kulaklığı :D

katılıyorum eğer düzgün bir ses kartında kullanmıyorsan o şekilde ses almandan daha normal ne var ki :)

Bu arada tavsiyelerin ışığında şu anda zx600 ü almış bulunuyorum. Kulaklık beklentimi fazlası ile karşılıyor ama ben dr320 nin yarı fiyatına alınması taraftarıyım. En azından biraz tarzı düşük buna göre ama daha kullanışlı ( mikrofonu mevcut ) ve sesi de en az bunun kadar iyi verdiğine şahit oldum. Yine de aldığıma pişman değilim. Teşekkürler tekrardan.

Sony nin sesine kötü diyen bir insan gerçekten hiç güvenillir şeyler söylemiyor demektir.
  • Ben kulaklığı kötülemek amacıyla yazmadım belki benim kulaklıkta sorun olabilir ama 4 farklı kaynaktan denedim ağırlıklı ipodda kullanıyorum ben sadece temiz ses vermemesinden şikayetçiyim yüksek seste sorunsuz kullananabiliyoruz diyorsanız hata bende diyeceğim herkes yanılıyor olamaz heralde

• creative X-Fi surround Pro da kullanıyorum gayet başarılı. Tek bozduğu nokta deep bassları. mid basları gerçekten sert ve başarılı. EQ ayarını dikkatli yapın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Lakin 5 yıldır MDR-V700DJ kullanıcısıyım. diyafram farkı kendini belli ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _HYPNOTIC_ -- 23 Mart 2013; 1:03:11 >
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak. Son MDRZX600W modeli ile arasında ses, bass kalitesi arasında çok fark var mıdır acaba ? Hani 1'i dj kulaklığı fakat günlük kullanımda kaba görünüyor olmasından çekiniyorum. Çünkü bunu okula giderken, veya spordayken kullanmayı planlıyorum. Düşünceleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _HYPNOTIC_

creative X-Fi surround Pro da kullanıyorum gayet başarılı. Tek bozduğu nokta deep bassları. mid basları gerçekten sert ve başarılı. EQ yarını dikkatli yapın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Lakin 5 yıldır MDR-V700 kullanıcısıyım. diyafram farkı kendini belli ediyor.

Hocama katılıyorum bass konusunda sıkıntı yok ama sağlam ses kaynağı gerekiyor kulaklıktan tam verim alabilmek için
  • Son kez danışıyorum buraya.

Kulaklıktan memnun olmayan var mı? Yarın sipariş veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Son kez danışıyorum buraya.

Hocam al. İnan pişman olmazsın . Olursan da 1hafta içinde iade hakkın var zaten . Daha yeni olmasına rağmen beğendim . Kulaklık tam açıldığında nasıl olacak acaba
  • quote:

quote:

Hocam al. İnan pişman olmazsın . Olursan da 1hafta içinde iade hakkın var zaten . Daha yeni olmasına rağmen beğendim . Kulaklık tam açıldığında nasıl olacak acaba

Tamam hocam, sağol. Siparişi geçiyorum birazdan.

Avrupatr.com'da çalışan Rasim Bey sayesinde ürünü 170 liraya aldım, kargo dahil. Teşekkür ediyorum buradan kendisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shift41 -- 1 Mart 2013; 11:56:31 >
  • quote:

quote:

quote:

Avrupatr.com'da çalışan Rasim Bey sayesinde ürünü 170 liraya aldım, kargo dahil. Teşekkür ediyorum buradan kendisine.

Kulaklık elinize geçtikten sonra yorum yaparmısnıız lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timucin670

quote:

quote:

quote:

Pazartesi gunu yazabilirim. Kargo yarin yurda gelecek ama haftasonu yurtta olmayacagim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: timucin670

quote:

quote:

quote:

Pazartesi gunu yazabilirim. Kargo yarin yurda gelecek ama haftasonu yurtta olmayacagim.

Tamam sorun değil benimde acelem yok zaten :).
  • bende almayı düşünüyorum en ucuz nerede bulabilirim ?
  • Kulaklığı teslim aldım bugün. İzlenimlerim hiç iyi değil gibi şuan için. Sansa Clip+, iphone5 ve bilgisayarda denedim. Sansa clip'te genelde basslı dinlerim. Fakat mp3 playerdan sesi artırdığımda kulaklıktan burgh burgh diye ses gelmeye başladı. Bütün şarkılarda bunu yapıyor. CKS90'da ve earpod'da bu tür sesleri hiç duymamıştım. Pişman oldum diyebilirim. Bütün gece kurcalayacağım aleti. Her türlü ayarı deneyeceğim telefon ve mp3 üzerinden. Sorun hala devam ederse iade edeceğim yarın. Bu paraya en iyisi bu kulaklıksa kulaklık almayacağım. Earpod işimi görüyor. Gereksiz yere 170-180 lira vermeye gerek yok.
  • quote:

Kulaklığı teslim aldım bugün. İzlenimlerim hiç iyi değil gibi şuan için. Sansa Clip+, iphone5 ve bilgisayarda denedim. Sansa clip'te genelde basslı dinlerim. Fakat mp3 playerdan sesi artırdığımda kulaklıktan burgh burgh diye ses gelmeye başladı. Bütün şarkılarda bunu yapıyor. CKS90'da ve earpod'da bu tür sesleri hiç duymamıştım. Pişman oldum diyebilirim. Bütün gece kurcalayacağım aleti. Her türlü ayarı deneyeceğim telefon ve mp3 üzerinden. Sorun hala devam ederse iade edeceğim yarın. Bu paraya en iyisi bu kulaklıksa kulaklık almayacağım. Earpod işimi görüyor. Gereksiz yere 170-180 lira vermeye gerek yok.

Hocam ben bir haftadır ayar vermeye çalışıyorum olmuyor yaşadıkların tıpkı benim yaşadıklarım kulaklığı iade almıyorlar hijyenik nedenlerden ötürü aslında dinleyip almak en mantıklısı sonuçta cuzi bişey değil fiyatı o burg sesi bi sorun değilmiş sony çalışanı öyle diyor bu arada kulaklık mp3 çalarlarda empedansdan dolayı bi dengesizlik yaşanıyor sağlam çıkış lazım bu arada Sony'i aklıma sokan abime burdan saygılarımı iletiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars27 -- 4 Mart 2013; 19:52:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pars27

quote:

Kulaklığı teslim aldım bugün. İzlenimlerim hiç iyi değil gibi şuan için. Sansa Clip+, iphone5 ve bilgisayarda denedim. Sansa clip'te genelde basslı dinlerim. Fakat mp3 playerdan sesi artırdığımda kulaklıktan burgh burgh diye ses gelmeye başladı. Bütün şarkılarda bunu yapıyor. CKS90'da ve earpod'da bu tür sesleri hiç duymamıştım. Pişman oldum diyebilirim. Bütün gece kurcalayacağım aleti. Her türlü ayarı deneyeceğim telefon ve mp3 üzerinden. Sorun hala devam ederse iade edeceğim yarın. Bu paraya en iyisi buysa kulaklık almayacağım. Earpod işimi görüyor. Gereksiz yere 170-180 lira vermeye gerek yok.

Hocam ben bir haftadır ayar vermeye çalışıyorum olmuyor yaşadıkların tıpkı benim yaşadıklarım kulaklığı iade almıyorlar hijyenik nedenlerden ötürü aslında dinleyip almak en mantıklısı sonuçta cuzi bişey değil fiyatı o burg sesi bi sorun değilmiş sony çalışanı öyle diyor bu arada kulaklık mp3 çalarlarda empedansdan dolayı bi dengesizlik yaşanıyor sağlam çıkış lazım bu arada Sony'i aklıma sokan abime burdan saygılarımı iletiyorum

Bana açık kutu yollamayı biliyorlarsa iade almayı da bilmeliler. Çok ciddi tartışırım bu konu üzerinde. Tepem attı zaten. Ek amfi mi lazım yani? Hani sansa rahatlıkla beslerdi aleti?

Ekleme: Forum üzerinden ve mail yoluyla iletişime geçtim Rasim Bey ile. Cevap bekliyorum. Yüksek seslerde basslar falan hak getire (Kulaklık kusuyor sanki) Bazıları burn-in olsun ondan sonra yorum yap diyebilir fakat beklediğim kadar fark edeceğini hayatta sanmıyorum. Orta seviyede dolgun bass veriyor ona lafım yok fakat orta seviye yetmiyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shift41 -- 4 Mart 2013; 20:54:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.