Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.843
Cevap
47
Favori
82.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aliekspress te orijinal padler satılıyor. bir arkadaşım almıştı.yeterki pedte sorun olsun.saygılar
  • barutttt B kullanıcısına yanıt
    aynen aliexpress den aldım 2 çift teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam. Teşekkürler bizden. saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

aynen aliexpress den aldım 2 çift teşekkür ederim
    Aldığınız ürünün linkini atabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    US $9.29 7% Off | Earpads Replacement Ear Pads Foam Pillow Cushion Cover Cups Repair Parts for SONY MDR-DS7500 MDR-HW700DS Headphone Headset
    https://s.click.aliexpress.com/e/jbLCOLe

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

US $9.29 7% Off | Earpads Replacement Ear Pads Foam Pillow Cushion Cover Cups Repair Parts for SONY MDR-DS7500 MDR-HW700DS Headphone Headset
    https://s.click.aliexpress.com/e/jbLCOLe
    Yalnız bunun arkasında orijinalinde olan plastik elips aparat yok. Onlar olmadan takabileceginizi sanmıyorum. Eskisinden çıkarıp bir şekilde yenisine yapistirabilirseniz olabilir . Bir de her padde 3 ya da 4 tane vida var . Bilginiz olsun.

TRY 5,801.13 | Sony mdr-hw700, HW700DS Kulaklık Yedek Kulak Pad/Kulak Minder/Kulak Bardak/Kulak Kapağı/Kulak Süngerleri Onarım Parçaları (siyah)

https://s.click.aliexpress.com/e/bE7rBGbI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    walla pek fazlaca seçeneğim yoktu fiyat olarak en mantıklısı buydu gelsin bakalım bir ayarlama yaparız herhalde

• Arkadaşlar , kulaklığımı satmak durumunda kaldım .

İlan linki buradadır mesaj atarak ulaşabilirsiniz detaylı konuşuruz .

https://forum.donanimhaber.com/satilik-gt-sony-mdr-hw700ds-4k-9-1-dts-hd-truehd-3d-wireless-kulaklik--136836267

İndirim düşünmüyorum aldığım fiyata satıyorum .
  • cikitare kullanıcısına yanıt
    Merhaba kulaklık ile ilgileniyorum 5543829972 bu numaradan ulasabilirmisiniz
  • evet var mı kulaklığımızın üstüne çıkan daha iyi bir headset?

hala daha iyi bir çözüm bulamadım sattıktan sonra.

ama 4k hdr ve hdmi sorunları ek maliyet getiriyor , ekstra hdmi ayrıştırıcı gerekiyor , o da kablo karmaşası yaratıyor.

sony 360 audio üzerinde çalışıyor acaba daha iyi hdmi 2.1 destekli bir kulaklık çıkartırlar mı?
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Merhaba frostburn bende şimdi Avrupa modeli sipariş verdim amazondan size sorum başka bir kulaklık ekleyebiliyormuyuz acaba
  • hayır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NORM_

Merhaba frostburn bende şimdi Avrupa modeli sipariş verdim amazondan size sorum başka bir kulaklık ekleyebiliyormuyuz acaba
    emin değilim ama japon modeliydi diye hatırlıyorum kulaklık eklenebilen.
  • Merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır kulaklığı takip ediyordum, ben gerçek 5.1 ses veren roccet kave satın aldım yanınada creative sound blaster usb ses kartı aldım fakat ne yaptıysam 5.1 ses alamadım daha sonra bu kulaklığı forumda gördüm epey merak ettim test etmeden almaya cesaret edemedim sonunda dayanamayıp aldım italya amazondan bulabildim 5 günde kulaklık elime ulaştı ilk deneyim cidden hayal kırıklığı oldu bass resmen çok kötü tizler ciddi anlamda yüksek kaynak olrak bluray player ve orjinal bluray playerle kullandım. 2 gün sonra farklı ayarlarla denedim ve kuylaklık resmen şaha kalktı sizi temin ederim arkamda biri mi var diye ciddi anlamda dönüp baktım bassı yetersiz bulanlar var vücudumu titretecek seviyede bass var gerçekten heyecan verici
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

evet var mı kulaklığımızın üstüne çıkan daha iyi bir headset?

hala daha iyi bir çözüm bulamadım sattıktan sonra.

ama 4k hdr ve hdmi sorunları ek maliyet getiriyor , ekstra hdmi ayrıştırıcı gerekiyor , o da kablo karmaşası yaratıyor.

sony 360 audio üzerinde çalışıyor acaba daha iyi hdmi 2.1 destekli bir kulaklık çıkartırlar mı?
    sony 360i sizden duydum bir arastirayim dedim bu techradar sony nin 360 demosundan acayip etkilenmis anlatmasi zor muhtesem bir deneyim diyor ama kullanilan kulaklik sony MDR-Z7M2 amazonda kargo gumruk dahil 1100 dolar :)) bakalim daha ucuz bir kulaklik ile neler yapabilecek diyor bakalim bu filmlere vs uygulanabilirse muhtesem birsey cikabilir ortaya. yaziyi okumak isteyenlere..https://www.techradar.com/news/first-look-sony-360-reality-audio
    edit: teknoloji galiba 24 kanalmis :) bizim 700DS ile bile sesleri tek tek ve nereden geldigini duyabiliyorken bu herhalde climax etkisi yaratacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyor -- 11 Şubat 2019; 20:43:31 >

• orhanyor kullanıcısına yanıt
    O demolarla ilgili şöyle bir sıkıntı var son sistem kayıt cihazlarıyla sadece sizin kulağınızın yapısı değil aynı zamanda nasıl duyduğunuz da kayıt ediyorlar ona göre bir algoritma oluşturup üstdüzey kulaklıkla test etmenizi sağlıyorlar son kullanıcı da nasıl bir deneyim olur görmek lazım.

Aynı sistemi creative sxfi air ile tanıttı baya beğeni aldı ama bence tutulmayacak bu sistem .

Belki Sony başarabilir diye umuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

O demolarla ilgili şöyle bir sıkıntı var son sistem kayıt cihazlarıyla sadece sizin kulağınızın yapısı değil aynı zamanda nasıl duyduğunuz da kayıt ediyorlar ona göre bir algoritma oluşturup üstdüzey kulaklıkla test etmenizi sağlıyorlar son kullanıcı da nasıl bir deneyim olur görmek lazım.

Aynı sistemi creative sxfi air ile tanıttı baya beğeni aldı ama bence tutulmayacak bu sistem .

Belki Sony başarabilir diye umuyorum
    evet orda cene yapisindan kulagin sekline kadar hersey bu deneyimi etkiliyormus diyor gercekten cok ayrintili bir okadar zor bir sisteme benziyor. insallah sony basarir ses konusunda da artik teknolojik bir ilerlemenin zamani geldi senelerdir millet cevresel seste tikandi kaldi, kotu oldugundan degilde bir ilerleme yok. bu guzel bir gelisme gibi duruyor. kulaginda bir kulaklik oldugunu unutup sanki aksiyonun icindeymissin gibi hissetmek guzel olacaktir.

• Kabloluymuş bizi bozar

• sadays S kullanıcısına yanıt
    aynen cop! :D bide utanmadan cektikleri fiyathttps://www.amazon.com/Sony-MDR-Z7M2-Headphones-Headphone-MDRZ7M2/dp/B07G7LZNTW bizim kulaklik sicak ekmek gibi bunun yaninda
  • kıymetini bilmek lazım 4k 30 hz diye çift hdmi çıkışlı oynatıcı aldım zidoo x20 yine kullanmaya devam

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.