Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.843
Cevap
47
Favori
82.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Japon mu Avrupa mı belirtirseniz almayı düşünen arkadaşlara yol gösterir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Japon mu Avrupa mı belirtirseniz almayı düşünen arkadaşlara yol gösterir
    Benim satmakta olduğum ürün Japonyadan alınmıştır. Dönüştürücü ile birlikte vereceğim.
  • Bir heves alınıp kullanılmıyor sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Neden satıyonuz hocam bundan iyisi mi var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok memnunum. O yüzden ikinciyi bile aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Neden satıyonuz hocam bundan iyisi mi var?
    Soundbar kullandığım için satıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Bir heves alınıp kullanılmıyor sanırım
    Alınma amacı bitiyor diyelim bende 2 tane var misal çocukların sınavları için almıştım hala da aileden kopmam ve rahtasız etmemem gerekn durumlarda çok kullanıyorum arkadaşların fiyatı doların bu kuruna göre çok iyi ikisine de hayırlı satışlar dilerim daha iyisi maalesef yok sonyden 4k 60hz destekli hw800ds bekliyoruz
  • quote:

Alınma amacı bitiyor diyelim bende 2 tane var misal çocukların sınavları için almıştım hala da aileden kopmam ve rahtasız etmemem gerekn durumlarda çok kullanıyorum arkadaşların fiyatı doların bu kuruna göre çok iyi ikisine de hayırlı satışlar dilerim daha iyisi maalesef yok sonyden 4k 60hz destekli hw800ds bekliyoruz

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam

• Uygun fiyatlı , temiz kullanılmış hw700 ya da ds7500 satmak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***radyo*** -- 30 Ağustos 2018; 16:10:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık hw700ds avrupa modeli

toplamda 5-6 kere kullanılmıştır hani padlerin filan yıpranıp yıpranmadığını soracaklar için

kutusu yok attım ama güzelce havalı poşetle sarar gönderirim 1000 tl

aras kargo ile kargo benden önce ibana havale sonra teslim
  • Ne yaptıysam bu kulaklık ile TV'den DTS-HD vb. ses alamadım HDMI ile. Mecburen ve üzülerek optik kablo bağlayıp dinliyorum. Çözüm için yardımcı olacak olan varsa minnettar kalırım. Televizyonum DTS-HD; Atmos her şeyi çözüyor ama faydalanamıyorum.
  • Hdmi arc ile bağlarsan muhtemelen alırsınız

Ama anlamadığım neden tvden almak istiyorsunuz oynatıcınız yok mu usbden mi film oynatıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Apple TV 4K var, TV'deki tek HDMI ARC girişine onu bağlıyorum HDR görüntü almak için.
  • Hdr almak için arcye ihtiyacın yok ki apple tvyi başka hdmia bağla arc sesi geri göndersin diye var hdmi bağladığın alete yani apple tvye ses geri gitse ne olacak

1 ilk olarak apple tvyi başka bir hdmia bağla kulaklığı hdmi arc ye bağla tvden ses çıkışı olarak hdmi seç

olmazsa

2 apple tvyi kulaklığa bağla o zaman sinyal 4k30hz olacak olsun filmlerin hepsi 23.976 fps yani 30hzden aşağı sorun olmaz ya da benim gibi pimpirikli isen hdfury vertex hdmi splitter için kurun düşmesini bekleyeceksin ki tvye 4k 60hz video gitsin kulaklıga sadece ses

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    2. seçenek ile oldu, çok teşekkür ederim. Apple TV'nin görüntü ayarlarından 4K 30hz seçtim ve yine HDR oldu. Dediğiniz gibi 4K filmlerin hepsi 30hz'den aşağı ise benim için sorun yok.

Yalnız tek bir sorunum var birşey izlerken kumandanın menüsüne girmek için tuşa bastığımda görüntü gidiyor ve sinyal bulunamadı diyor, sadece ses geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 30 Eylül 2018; 13:40:34 >
  • muhtemelen kablolardandır paugge tavsiye ederim 4k destekli
  • quote:

Satılık hw700ds avrupa modeli

toplamda 5-6 kere kullanılmıştır hani padlerin filan yıpranıp yıpranmadığını soracaklar için

kutusu yok attım ama güzelce havalı poşetle sarar gönderirim 1000 tl

aras kargo ile kargo benden önce ibana havale sonra teslim
    kulaklığı erkemmert44 arkadaşımız aldı hayrını görsün

Arkadaşlar kulaklığını satmak isteyen varsa bende almayı düşünüyorum .

Kargo dahil 800 - 900 TL bütçem var kulaklığın durumuna göre . 1 tl fazlası mümkün değil malesef .

Eğer satmak isteyen olursa özelden mesaj atarsa iletişime geçeriz .

Herkese iyi forumlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 18 Ekim 2018; 1:26:9 >
  • Merhaba. Kulaklığımı satıyorum. Avrupa versiyonu. Sıfır kadar temiz.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=136093415

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba 700 ds sony kulaklığımın padleri yıprandı yenisini nereden alabiliriz acaba değiştiren varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.